Banggood; isporuka pogrešnog artikla, neodgovornost 😐

Naručio sam u Banggood.com externi mikrofon za kameru i umjesto preciziranog extended (produženog) mikrofona dobio sam isti takav samo bubu. :neutral_face:
Na upite i reklamacije dobivam 0 odgovora :-1: i totalno ignoriranje. Inače mi je praksa ovakve stvari (osim nekih i ponekad) naručiti bliže i unutar zemlje baš zbog ovoga, :frowning: ali nekih artikala jednostavno nema u ponudi svuda, kao ni ovog mikrofona. :neutral_face:

Jeli se i vama događalo (vjerujem da jeste) nešto slično i jeste li uspjeli zamijeniti proizvod ili kako ste to riješili? :thinking:
Nije mi važno ni tih potrošenih oko $19, nego što ću sad? Ovaj mi ne odgovara, a neću naručit’ opet na isto mjesto valjda, mogu možda u Gearbest.com a što će bit’ tamo :blush: no tako ću najvjerojatnije učiniti. :o:

Jesi li koristio Paypal ili karticu? Ako si koristio PP onda mozes da otvoris dispute, bar bi ja tako uradio.
I ja se zaigrah vec drugo vece sa online kupovinom, samo sto ja uzimam da testiram neke zezalice da pecanje.

Da, znam za tu Paypal mogućnost, hvala Jeronimo, no ovo je plaćeno karticom.
Mislio sam jeli postoji netko kome je Banggod barem odgovorio na pitanje s ove online forme, jer email ne postoji? :neutral_face: :o:

Probaj poslati na ova dva maila: [email protected], [email protected]

1 Like

Hvala Olafe,
email poslan na obje adrese, za sada sam dobio obavijest da prva adresa ne radi, vidjet ćemo dalje. :blush: :o:

Ja sam imao problema sa tinydealom, uvijek su mi se javili i vratili pare. Sa banggoodom sam razgovarao o kvaliteti proizvoda, pokušaj ih kontaktirati na ovaj mail [email protected]

Imao sam vise puta raspravu sa njima,ali su mi uvek izlazili u susret.
Dobijao sam odgovore sa ovog maila
[email protected]

Hvala vam momci, :slight_smile: poslan je email na [email protected] i to je prošlo, sad ću vidjet’. :blush: :o: