Banka vratila novac Google-u

Pozdrav, 22. novac sa Google Adsense uplacen na racun, ali kad se isao podici novac niceg nije bilo na racunu. 23. banka zove da se dostavi GDP, osnov priliva i transakcije, dali rok do 25. Dostavi im se 25. , oni jave kako nije potpuna papirologija i vrate novac Google-u.

Da li ce se novac opet moci isplatiti sljedeci ciklus (22. Juli) na drugi racun? Da li je neko imao slicna iskustva, da banka ovako vrati novac? Hvala

jesi li iz bih? koja je banka u pitanju? entitet fbih ili rs?

Federacija, Reiffeisen banka

Evo ovde možeš više pročitati o tvojoj situaciji nadam se da sam ubo pravi link .( odgovor)
https://support.google.com/adsense/answer/6025222?hl=hr#zippy=%2Cuplata-je-odbijena-jer-sam-naveo-netočne-bankovne-podatke-što-trebam-učiniti

Na kraju možeš baciti oko i na ostale stavke sa ovog linka ako ti se da…

1 Like

Jos samo u ovoj rupi od drzave to treba…nakon paypala daj nam zabrani sve.

P.S jel ti prva uplata na taj racun ili?
Jer ista mi je banka uredno primljeno za ovo sad.

A cek Imas drugu banku koja radi VISA Electron i nema nikakvih restrikcija sa PayPal servisima?

Unicredit ne radi i u toj imam. Intesa ne radi i u toj ima. Jedino da otvorim u svakoj banci po racun. Dabogda propala skroz.

Vidi ovak.
Unicredit moze pimati novac sa paypala ali da uz dodatak imas VISA electron.
Ja imam intesa i jos bez problema na paypal povlacim novac pomocu nje.
SPARKKASE BANK ima VISA Electron i nema nikakvih restrikcija izmedju njih samih i PayPala.

Ako primaš mjesečno uplate ili ako im je transakcija sumnjiva znaju tražiti ugovore i potvrdu da si platio Porez.

@elao vjerovatno će ti vratiti kad budu knjižili ovi iz googla, ali teško da će biti isti iznos. Ja mislim da banka uzme 50e kada vraćaju uplatu.

E jbg Obustava primanja novca putem usluge PayPal-a - Intesa Sanpaolo Banka d.d.

Bice da samo kod mene ne radi :stuck_out_tongue: Imam i unicreditovu visa onu kreditnu.

Mozes placati ne mozes isplatit…

ja ne znam što vam je problem u sparkasse banci izvaditi VISA debit karticu :smiley: btw. u sparkasse nije više visa electron već visa classic … i ti ubo intesu i unicredit, dvije banke koje su najgore što se tiče paypala i fizičkih lica :smiley:

1 Like

Intesu VISA mozes koristiti kako bi dobio priliv novca na paypal sve dok su postavljeni na automatski transfer, jeste da skidaju , ali to mozes namjestiti sa supportom paypala svakih dva mjeseca :smiley: ,a odliv novca mozes odraditi sa paypala na unicredit bankovni racun bez problema.
Da ne bi smarali paypal svakih mjesec dana , otvoriti bankovni racun i uzeti Visa card bez restrikcija sa paypalom U sparkasee ili neku od Banki koje rade sve bez problema.
BRAH :smiley:

I dodatni RF… Ako bude i jedan problem poput ovog gore zatvorit cu ih sve.

Nije prva uplata, preko godinu i po’ se diže novac

Nema veze, ne znači ni 100 e gore dole, samo mi je bitno da da li taj novac Google nakon što im ovi vrate, oni ponovo uplate kroz određen period na drugi račun koji ću dodati :slight_smile:

čekaj ne možeš povući na VISA kartice unicredit i raiffeisen banke?

1 Like

Mislim da se može povlačiti i na te banke ali na Visa karticu. Ja sam imao visa electron kod UniCredit i sve je ok radilo. Problem je nastao kada mi je istekla visa electron a Banka mi prilikom obnove pošalje master card. Tada sam promijenio banku.

zato sam i pitao … znam da se ne može povlačiti na mastercard kartice ali me čudi da on ne može povući na VISA karticu raiffeisen ili unicredit banke … onda vjerujem da je problem do njegovog paypal naloga

btw. može se povući na mastercard ako imaš VISA karticu na nalogu … ja na paypalu imam VISA i mastercard kartice sparkasse banke i na mastercard nisam mogao povući dok nisam povezao i VISA karticu

1 Like

Nisi mogao povuci dok nisi dodao VISA karticu od sparkasse ?

Ne kužim. Ja imam 2 visa povezane i master ali ne mogu na master povući novce.
Čak su me zvali iz PayPal i kazali da za BiH ide isključivo visa za podizanje novaca