Bar - caffe

Jedna mala prezentacija za caffee bar, Žal Caska | Restaurant

Kako vama velikim i malim majstorima, to izgleda?

-Što će “Žal Caska Restaurant” u gornjem desnom kutu?
-Učitavanje mape na početnoj ne radi, ili treba duže od 2 min(?)
-Social Media buttoni postavljeni tako da bodu u oko, za ovakav tip stranice po meni ne krivom mjestu.
-footer je malo neobičan.

  • kokteli? Što, gdje, kako, koliko, ?
  • ponuda? Što, gdje, kako, koliko, ?

Uglavnom ne vidim svrhu ove stranice, osim što ima neku adresicu i kontakt broj, koje treba ne znam niti ja za što?

Meni također nije jasna svrha tih stranica.

Ako se želi svojevrsna “online vizitka”, za slučaj da netko gugla taj restoran, bolje bi bilo napraviti on page site modernijeg dizajna.

Ako se želi ostvariti nekakva interakcija sa stalnim/čestim gostima i potaknuti ih na dolazak, bolje bi bilo napraviti blog.
I na blogu povremeno objavljivati nove fotke da ljudi dolaze provjeriti “Jesu li me uslikali kako sam se sinoć naroljao?” i najavljivati događaje tipa “Tjedan votke: 10% popusta na sve vrste votke!” ili “Večer osamdesetih: večeras puštamo samo glazbu iz osamdesetih.”

Karta je premala i ne služi nekoj svrsi.
Predugo se učitava (ili se uopće ne učita), a dok se karta ne učita ne radi lightbox. Klikni na neku sliku dok se karta učitava.
Trebalo bi staviti kartu na posebnu stranicu i učiniti ju većom.

Tamo gdje piše “Web kamera uživo” očekujem da je Web kamera uživo ona slika koja prikazuje pustoš gdje nema nikoga.
Kako će netko znati da treba kliknuti na sliku da dobije stvarnu sliku?

Što je “€20.00 to €40.00” nisam odgonetnuo.

I stvarno mi nije jasna svrha tih stranica.
Kome su stranice namijenjene i što bi oni kojima su stranice namijenjene na njima trebali doznati ili učiniti?

hvala, da se ogradim od onog što ima što nema smisla, napravljano je onako kako je traženo… od mene. Ovo je samo ogledni primjerak… site još nije nigdje objavljen tj. bit će korekcija… Tekst, informacije treba poslati vlasnik.

Ostalo spomenuto ću popraviti.

Svaka cast!!!..pogledao sam site…k’o da slusam David-a Bowie-a y Tinu Turner…originalan “oldtimer web”…ali to pali samo kod mene ):

Hahaha, hvala. :slight_smile: