Batch .webp konverter za desktop - iskustva i preporuke

Koji batch .webp konverter koristite za konvertovanje iz .jpg i .png u .webp? Molim samo mišljenja iz iskustva, znam i sam googlati.

Za sada mi je najbolji anyconv.com ali nude samo online i to je komplikacija kada ima vise slika jer imaju limit.

Voljan sam i platiti za neki premium alat neke kompanije koji ce mi ustediti vrijeme i imati dobru kompresiju.

Ne želim koristiti Photoshop batch export na ovom uređaju.

Hvala, koristio sam i taj ali nisam bio zadovoljan defaultnom kompresijom. Na koliko si stavio Quality za .webp?

Koristim samo WEBP Converter Vovsoft. Lagan i radi bez problema. Besplatan je.

Skini plugin SaveImageByType, i svaku sliku sa neta desni klik i snimiš je na bilo koji format koji ti odgovara. Najbolje rješenje.

XnConvert is a fast, powerful and free cross-platform batch image converter. It allows to automate editing of your photo collections: you can rotate, convert and compress your images, photos and pictures easily, and apply over 80 actions (like resize, crop, color adjustments, filter, …). All common picture and graphics formats are supported (JPEG, TIFF, PNG, GIF, WebP, PSD, JPEG2000, JPEG-XL, OpenEXR, camera RAW, HEIC, PDF, DNG, CR2). You can save and re-use your presets for another batch image conversion.