Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Ima li koji software za izgladivanje glasa?

Ha, reflektore sam prodao jel su “titrali” pod kamerom i kupio Ring light, al mi se nije dalo čekati da dođe iz Kine pa kupio kod nas…

He,he… al evo ovi mutavi dobro prolaze, dobra kamera i rasvjeta…

Idi na kvalitetu umjesto što guraš 3 kanala

1 Like

Nisi ih trebao prodati, stvar je bila u postavkama dslr-a. Bio je podešen na PAL ili NTSC i kada ti tako titra svjetlo u videu, samo podesi onu drugu postavku, npr. ako titra na PAL ti podesi na NTSC ili obrnuto

Kad sam to shvatio već je bilo kasno… :sweat_smile:

1 Like

Moram prvo nabaviti opremu koja zadovoljava standarde,pa tek onda razmisljati o kvalitetu.
Druge kanale guram paralelno da bar dobijem monetizaciju,pa cu ih prodati.

Jos samo 19k minuta i ispunjeni uslovi za monetizaciju :slight_smile:

ko i vazda transparentno, meni zanimljivo, možda nekom ođe korisno.

Jos jedan zabrana od YT za nichu.

“It forbids: “Instructional hacking and phishing: Showing users how to bypass secure computer systems or steal user credentials and personal data.””

Ima li netko iskustva s kupovinom youtube kanala koji imaju monetizaciju?
Koliko vidim uglavnom ih dila ekipa iz Indije. Ima li problema sa prebacivanjem na drugi adsense racun i drugu adresu isplate?

indijci poznati po poštenju, fini momci

Nacija sa najmanjim procentom banovanih računa, seems legit :smile:

2 Likeova

Btw, kako vam ide s prihodima od promjene pravila monetizacije?
Evo stanja kod mene zadnjih mjesec danaCapture

1 Like

Izgleda da bi to sve stalo i u dosta manje od mjesec dana. :thinking: 0 pa… Ovo si nedavno pronašao neku “zlatnu žilu”, o tome nam pričaj. :blush:

P.S. Pa gdje si Simone, long time no see. :smile: :o:

hočemo snimiti zajedno :blush:

Da, jedan video je pokrenu lavinu. Ali ono sto je najbitnije je da se nakon njega cijeli kanal preporodio.
Tako je bilo i sa prvim kanalom s kojim sam poceo. Imao sam srecu da sam upao u trending listu za cijeli SAD, skoro milijun pogleda u par dana.
Ovaj put je manji volumen, ali opet isti efekt, ko da je algoritam “cekao” signal da me pogura.

Dodat cu i da je iznimno vazno imati “infrastrukturu” u vidu stranica i profila na drustvenim mrezama.

1 Like

Dobar si,samo guraj.
Uvek se nadje neki video koji probija barijeru.
Meni je video koji je snimljen pre godinu dana,tek sada dobio uzletnu putanju.
Evo i jedan video koji ce se mozda probiti.

1 Like

Joj da, baby shark…

Evo jedan zanimljiv pristup za prikupljanje views za kanale sa djecijim pjesmicama sa Balkana. Samo da napomenem da nisam probao na ovaj nacin da skupim preglede iako imam jedan kanal sa djecijim pjesmicama.

Imam cerku koja ide u vrtic i ima 3 godine. Sve vezano za djecije pjesmice tipa ovog baby shark cujemo od nje i onda onda trazi nama da joj to pustimo. I tako par dana dok joj neka druga pjesmica ne udje u glavu. Mozda pristup da se zamole tete u vrticu da im pustaju odredjenu playlistu posto mislim da svi sada pustaju samo sa YT, rijetki skidaju video sa yt pa pustaju na TV-u.

Takodje, djecije igraonice donose toliko pregleda da to nije normalno. Tete obicno puste neku playlistu i to je to.

Mali problem je sto se tu vrti tipa 10 pjesmica.

1 Like

Ne mogu da verujem ko sve zaradjuje …

1 Like

pogledaj malo o omči i pogledaj njegovu životnu priču vidjećeš da je sve to opravdano i zasluženo pošteno