Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Negledam TV zadnjih 14 godina, štoviše nit nemam ga zadnjih 14g. xd

… pa nisam ni znao da je ovo TV emisija.

Što snimaš ako se može znati. Čisto sam znatiželjan. :wink:

Hehe, ovo me nasmijalo xd

1 Like

Hahaha, tek sam sad vidio da sam krivo pročitao. Da na jarca sam mislio. Snimam hranu

2 Likeova

Hey , does stuff poppin people!? :eyes:
Da li je netko za both sides reachout i stvaranje vida konverzacije za zamisljeni i novo rođeni projekat.
we can even see it , like impact on numeros level.

Feel free to ask anything.
God bless ya all.

Best regards,

Pade mi napamet da bih mogao nesto napravit na youtube-u za domace preglede…

Ima li ko iskustva, kakva je situacija sa zaradom na 1000k pregleda kod uglavnom domace posjete, gdje su video klipovi dugi oko 10-15minuta?

1 Like

Nesto sam se ulenjio za YT…Dajte neke predloge sta bih mogao da kacim na fishing kanal.
Evo jedne zanimljive situacije od pre jedno 3 nedelje, obicno se ne desava da zmija napadne varalicu.

Imas poprilicno subova s obzirom koliko imas videa. Prati domace pa vidi. Ako znas pricat eng mozes kemijat sa smjesom za sarane il sto vec lovis. Onaj video sa somom, mozda pokrenut google ads pa dignut subove.

1 Like

Ma domaci su dosta tanki, tu bih cas posla napravio preglede i subove, al mi se ne dangubi za domace a za strano je taj engleski problem… Razume sveal mi je izgovor los. Verovatno bi moglo da se unapredi vezbom.

image

Jos malo… a onda… 3$ mjesecno :slight_smile: ko zna, mozda bude i vise

2 Likeova

Stiglo obavestenje koje je obavezno realizovati.

Važna obaveštenja

Kanal nema AdSense nalog

Svi kanali u YouTube partnerskom programu moraju da imaju povezani AdSense nalog, uključujući kanale koji su povezani sa mrežom više kanala. Napomena: Ako imate više kanala u YouTube partnerskom programu, svaki od njih mora da ima povezani AdSense nalog.

23.09.2020. 01:12

999 subsa :slight_smile: Jos malo :slight_smile:

1 Like

image

Sto bi rekli, ko zeli nek cestita :slight_smile:

10 Likeova

ako nije tajna, koja je tematika kanala ?

inače čestitke.

ja inače imam drugi problem. počeo sam s jednim kanalom, imam 1.4K susbsa, ali tek 2000h gledanja…
kako povečati vrijeme gledanja, ako imate savjet ?

hvala

Tematika kanala je sve i svasta. Moglo bi se reci DIY + moja iskustva + review + neki dogadjaji. Moglo bi se reci licni kanal. Kanal je star preko 5 godina. Sto bi rekli 100% natural pregledi i sve. Najgledaniji video je na engleskom, vecina videa je na srpskom.

Najponosniji sam na video oko armal cesme, prskalice Lela 12,trimera vilager i kuvanje pasulja sa slaninom. Mada i ovaj video za Ubuntu je jedan od prvih videa. Snimio sam ga jer sam proveo tri sata trazeci repo za stariji ubuntu.

Mislice neko da krijem kanal, slobodno snimajte kako kosite, popravljate stvari, popravljate auto, pravite pasulj i slicno!

5 Likeova

Ovisi sta snimas na kanalu, ako snimas sebe mozes probat livestream

Jeli itko pokusao doci do monetizacije i onda skroz promjeniti ime kanala i poceti drugu tematiku? Neka “taktika” ako bi ovo radilo bi bila, nakon monetizacije, sve klipove staviti na unlisted, promjeniti ime, pricekati mjesec dana bez uploada i onda poceti drugu tematiku.

Inace ja sam uplodao muziku igara i dosao sam do ovoga, ali jednostavno se ne vidim u ovome i ovdje nema sanse cak i sa monetizacijom da zaradim 1 cent…

1 Like

Za koliko se moze prodati YT kanal koji zaradjuje oko 300 dolara mesecno?

Koja je prosječna zarada unazad godinu? Koliko je potrebno vremena izdvojiti na mjesečnoj bazi za kreiranje klipova da bi bila ta brojka? Da li je teško pronalaziti ideje za klipove?

Oko 5 sati rada mesecno.
Ideje treba imati uvek nove.
Tri,cetiri spota je dovoljno mesecno.

Jesam li napredovao malo oko editovanja?
@Zdenga jesam li malo ispeglao prelaze?
Jos fale kvalitetni kadrovi, ali poradicu i na tome.
Moze li da prodje thumb slika?

2 Likeova