Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

In progress

3 Likeova

I evo ga i video.
GoPro9, Night TimeLapse 15s, wide. Dvije baterije potrosene dok se ovo snimalo.

2 Likeova

Montaza radjena pomocu Gopro Quik applikacije, muzika je iz GoPro Originals tako da ne podlijeze nekim restrikcijama u smislu prava. Zanimljivo je da je skoro uvijek prva pjesma koju stavi aplikacije nije iz GoPro Originals tako da tu mozete a ne morate imati problema ako zelite monetizaciju.

Jedno pitanje za YouTubere.

Imam link na video, i kaže mi this video is private. Nekada sam mogao gledati, i znam što je na njemu. Trebao bih nekako iz linka doći do YouTube profila da ga opet objavimo.

Jeli moguće putem linka nekako doći do profila na kojem je video objavljen ?

Ako je video izbrisan, ne možeš ga gledati jer je izbrisan trajno. Ako imaš link na taj video i izbacuje ti da je taj video privatan, vjerojatno nisi ulogiran na youtube… samo se ulogiraj sa bilo kojim profilom i pokušaj ponovo

Da li je moguce da ovako dobar video za dve godine napravi samo 11 dolara

Moguće.
Zašto u naslovu nije konj nego si stavio mustang?
Prosječni Amer (vjerojatno) ima relaciju mustang = Ford Mustang

Dobro kazes,mislim da si u pravu.
Izmenjeno.

Youtube algoritam je dosta čudan, tako da je moguće da ćeš jednog dana imat nagli skok pregleda i da će plasirat ljudima na naslovnicu. Meni se tako znaju pojaviti videi od pred 5+ godina i u komentarima samo vidim da se ljudi čude zašto im je ovo ponuđeno na naslovnoj i da je video predobar, a tek sada vide.

3 Likeova

Meni se to nije nikada desilo da mi stari spotovi ozive posle nekoliko godina.

Kako stvari mogu otici u *urac

1 Like

Kako moze imati star kanal preko 20 godina,kada youtube nije tada ni postojao?

nije 20, al jeste 13-14

1 Like

Poštovanje ja sam počela prije 4 mjeseca i skupila sam 3300 pretplatnika. Samo imam jedan problem ne mogu potvrditi adresu i ukucati pin, kod mene ne daje tu opciju. Preko Adsens računa sam… Zna li netko što učiniti… Nešto sam već zaradila, ali nažalost posto ne mogu vertifikovati adresu ne mogu podizati…

bitno je da si na adsense nalogu upisala/o ispravnu adresu na koju ce ti postar dostaviti kovertu sa pin brojem. ukucas taj pin kasnije kao verifikaciju na adsensu i podizes bez problema. koverta zna da kasni i do dva meseca, ne brini za to. a zaradjeni novac se akumulira na adsensu bez ikakve provizije i gubitka tako da nemas razloga za brigu. pozz

In progress

6 Likeova

Nemoj odustat :slight_smile: znakovi

1 Like

Snimih prvi put pod vodom metal detektovanje, al do septembra neću editovat i objavljivat ič.

2 Likeova

Pokušaj montirati neposredno prije nego je sve gotovo i pokušaj prodati video toj građevnoj tvrtki.

Pozdrav svima,
imam vebsajt i ad sense reklame. Ispunio sam uslov da uključim na isti ad sense nalog i reklame na mom youtube kanalu. Tu mi traži da unesem poreske podatke. Da li se porez plaća samo na youtube zaradu za korisnike iz SAD-a kak osam pročitao ili na sve što budem zarađivao na ad sense. Jer tu imam finu zaradu a od youtube ne očekujem neki veliki prihod pa ga ne bi uključivao ako se plaća na sve. Ima li neko iskustva sa ovim i šta treba da se podnesu poreski podaci.