Bavi li se netko Instagram zaradom, kad će mi se počet' javljati sponzori?

Imam profil s manje od 1k followera, ali raste jako brzo. Na fotografijama dosegnem reach od 4k. Znam da trenutno moj profil nista ne vrijedi, niti bih mogao naci sponzora za profil. Koji bih broj followera trebao skupiti da se meni pocnu javljati za sponzorirane objave ili da mi odgovore na moje upite za suradnju?

Ovisno o nisi s kojom se bavis. Koje trziste gadas? Da li su slike tvoje (da si ih sam napravio)?

Ima ljudi koji i sa 5k followera zaraduju nesto.

Objavljujem fotografije drugih autora s njihovim dopustenjem, nisa je putovanja.

Ja sam imao nekoliko profila u toj nisi, moras da imas bas mnogo followera da bi nesto zaradjivao. Bez 50k ces mozda nesto sitno zaraditi.

Velika je razlika izmedju profila koji repostuju slike putovanja i influensera. Influenseri vec sa 5k-10k dobijaju besplatna putovanja i novac za objave.

Hvala na odgovoru. :smiley:

Ja imam Adult profil sa 200k, do sada se samo jedan javio i odustao, 20$ bilo mu skupo

Buduci da si na 10k otkljucao swipe up opciju na instagram storyu. Jesi li razmisljao o otvaranju web stranice ili yt kanala? Mislim da se na tu foru moze dosta ljudi dovesti na web. Malo mi je cudno da se na profilu s toliko followera ne moze zaraditi bar nesto sitno. Ipak je to 200k ljudi…

za web stranicu sam razmisljao, prvo mi trebaju ideje kome da nudim i kako

trenutno sam preokupiran programiranjem, ali ipak mogu odvojiti malo vremena i za ovo

Adult profile je najisplativije prodavati.

nudili mi 30 $, hahaha

Ako je aktivnost bar 4-5%, mozes dobiti 2000 usd, ako je manje, nudili su ti skoro koliko vrijedi.

kako da vidim aktivnost? I sta je jos bitno?

Pa valjda vidis koliko lajkova i pregleda storya imas u odnosu na broj pratitelja? Geo lokacija, spol, godine, nisa, itd itd.

Oko 6000 lajkova i oko 350 komentara po jednom postu. Neki postovi imaju po 10.000 lajkova i preko 700 komentara.

Ne kupujem followere, ne komentiran na tudje profile, ne pratim nikoga - stavim sliku i to je to.

Dodaj sajt na socialblade da lakse sve pratis jer dobijes potpunu statistiku.

konvertiraj ga u business profile i dobiš sve statistike…
bez brige možeš ga poslje vratiti u normalni… :wink:

konvertiran je, imaju podaci al ne vidim tu Aktivnost opciju

to ti je sve tamo… engagement… filteri imaju pa biraš po objavi po razdoblju itd…