Besplatan domen i besplatan hosting

Besplatan domen i besplatan hosting

Za sve webmastere koji placaju domen i hosting mogu to i da na plate ako se malo potrude
Najbolji besplatan domen je na adresi http://www.co.cc/

A najbolji besplatan hosting je na adresi http://www.000webhost.com/

A dobijate u hosting paketu

  • 1500 MB Prostor na serveru
  • 100 GB Mesecni protok
  • Vas domen (
    http://www.mojdomen.com
    )
  • cPanel Control panel
  • Website Builder
  • Over 500 website templates ready for download
  • Free POP3 Email Box and Webmail access
  • FTP and Web based File Manager
  • PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.
  • Bez reklama

Posle kratke registracije cekate na aktivaciju naloga od 24 casa

Mogu vam reci da sam ja placao mnogo gori hosting od ovog sa mnogo manje prostora na serveru i mnogo manje mesecnog protoka kod jednog naseg provajdera koji je posle propao

sto se tice hostinga dobar je, za dzaba odlican,

a sto se tice domene co.cc, nije nes i oni su vec poceli za malo bolju domenu traziti pare, pa onda je bar bolje dodati jos malo love i uzeti kako treba domenu.

Affiliate/referral linkovi nisu dozvoljeni.

najbolji je meekhost.com

[quote=“sxxl”]Besplatan domen i besplatan hosting
[/quote]

Samo da napomenem jer imam veliko iskustvo sa 000webhost.com …i nikome nebi ga preporučio,zato što su ovi gore navedeni podatci samo reklama a u stvarnosti to sve izgleda drugacije …evo primjera svaki sajt ili forum ima opciju slanja masovnih poruka svojim članovima da posjete sajt ili neku novost na sajtu
,za tu radnju postoji automatika da vas suspenduju bilo na free ili premium …druga mana je što nekada nećete moći pristupiti svome sajtu zbog serverske blokade (pa će te morati koristiti programe kao autosurf)…treća mana : svaki vebmaster želi nekada promijeniti svoju IP adresu iz sigurnosnih razloga …Ako sa tom drugom IP adresom uđete u ACP za tu radnju dobijete automatsku suspenziju računa …četvrta mana je ako imate puno korisnika istovremeno često pada server…
I da zaključim : Potražite neki drugi hosting …i ja trenutno ispitujem neke pa cu vam ponuditi u narednim javljanjima kada završim testiranja…u svakom slučaju želim vam puno sreće…

Pa nitko ni ne očekuje kvalitetu od besplatnog hosting servisa.

Ja koristim 000webhost.com , kad se uzme u obzir da je đabe , odličan je . Naravno ako hoćete napraviti stranicu koja ima preko 1000 posjeta dnevno OOOwebhost sigurno nije dobra opcija jer će vam se stranica nostop rušiti . Što se tiče domene svakom bi preporučio da kupi domenu tipa .com ili .net , to je samo 10$ godišnje .

i ja se slažem sa mesa6256 ,
upravu je on nije tako dobar
ja koristim sada
sitefrost napišem nkoliko postova mjesečno i imam paid hosting sa cp i fantasticom džđabe i u kombinaciji sa free i paid domenama super
kod 000webhosta sam napočetku bio zovoljan dok nisam primjetio da nijedna skripta na njeg ne može može ako će te vi prviti neki manji php itd itd preporučiobih vam sitefrost.com

evo da me samo pridružim.Tražio sam besplatan hosting par dana i sve je to isto ograničeno svaki na svoj način naletio sam napar dobrih ali nisam skužio da dopuštaju maksimalnu bazupodatama 2 ili 3 mb dok je sve ostalo bilo više manje uredu.I evo slučajno naletim na megabyet.net izgleda mi dosta dobro a ni brzina nije loša šta mslite

Ma ovaj 000webhost je čista reklama za hosting24
osim rušenja, i manualnog instaliranja CMS-a, ako mislite raditi nešto ozbiljnije slobodno zaobiđite ovaj hosting. Također, prilikom uploadanja svakog stranice od websitea (.html, .php. asp…etc) automatski ti ovaj host ubaci link na hosting24.com
pa tako da ako imate websajt sa puno stranica samo da znate da hosting-u24 dajete masu backlinkova :sherlock:

Ali posto je free dobar je, i pogodan je za učenje