Besplatne blogger teme i dizajnovi - što su to encrypted scripts

Sami naslov vam već govori, zanima me, što znače ove ‘encrypted scripts’ i da li je vrijedno platiti za čistu temu ili je to samo navlakuša? Zanima me kako ti dodaci utječu na brzinu stranice, SEO i kakve probleme mogu stvarati u daljnjem razvoju stranice.

Također, da li netko koristi besplatne blogger teme, s kojih stranica i kako je zadovoljan s njima?
Hvala :slight_smile:

Zasto ne radis wordpress site sebi ?

Trenutno mi je blogger ok, zašto da bezveze idem u trošak…

Trosak od 11$ godisnje :slight_smile:

hosting i domena?

Na namecheap-u imas hosting od 10$ i .info domen od 1$. Ja imam kod njih dva hostinga i do sada ni jednom mii sajtovi nisu bili offline. Jedan je bas taj od 10$ a drugi imam skuplji ali to je isto.

Ok, ali koliko ja vidim, prva godina je $10, a renewal je skoro $40.
Btw, je li zna netko sto su to encrypted scripts??

To su skripte kojima je kod sifriran, odnosno nevidljiv golim okom, i izgleda ovako otprilike:
5q63ergryeu5848dhsdfgsdsdhsjetrtririryitrhdfgs353

Problem sa njima je sto te skripte mogu vrlo lako da sadrze maliciozan kod.

Pa ako ti web ne zaradi dovoljno da imas za renew za godinu dana onda nemoj ni da ga radis…

Ja ih koristim i nemam problema. Za početnika blogger je odlično rješenje u svijetu weba. Encrypted je dio koda koji se šifriran da ne može otići a da se ne plati. Ako platiš valjda je onda tema više pogodna customizaciji jer imaš uvid u kompletan kod, i stranica ne mora da povlači neke dijelove sa drugih servera da bi otvorila kompletan sadržaj…
Po mom mišljenju ne trebaš plaćati. I ove free teme daju dosta toga. Javi se na pm pa ti pokažem jedan primjer kako ja to radim.