Besplatni članci za turističke ili blogove/sajtove o putovanjima

Pozdrav svima,

Nudim unikatne besplatne članke svim blogovima na našem jeziku, a koji obrađuju teme vezane za turizam i putovanja.

Ako želite baš određenu temu za članak isto se možemo dogovoriti ( npr. 10 Razloga Zašto je Istra Idealna Destinacija za Jesen)…

Svi članci su cca 700-800 riječi i besprijekorne kvalitete… Ukoliko ste zainteresirani javite mi se ovdje na PM (ubacite URL of Vašeg bloga/sajta)…

Pozdrav

Meni će uskoro biti potrebno no bitna je pismenost. 10 Razloga Zašto je Istra Idealna Destinacija za Jesen baš ne upućuje na dobro. Kolika je cijena i kakvi su ogledni primjerci?

Hej filo,
Napisao sam da je besplatno ako mi tvoj blog/sajt odgovara. Posalji mi URL na PM, pa je tebi posaljem clanak i objavis ga ako ti pase…i to se zove win-win.

A sto se tice naslova moras pisati takve naslove koji ce zaintrigirati ljude da kliknu i procitaju clanak (tebe je zaintrigiralo na neki nacin)??

Pozz

Hej,

Odradio sam prvih par claka pa imam vremena napisati jos koji clanak ako ima zainteresiranih. Bacite mi URL svog bloga/sajta na PM pa vam odgovorim s idejama i clancima…

Pozz

Nudiš besplatne članke? :slight_smile: He he.
Znaš kako to ide, Mravac?
Ti plačaš objavljivanje svog članka na siteu, a ne obrnuto. :slight_smile:

2 Likeova

Salji meni koliko god ih imas na [email protected]

Pozdrav,

Trenutno imam 2 gotova članka i tražim sajtove o turzmu i putovanjima da ih objavim, naslovi su slijedeći:

Savjeti Za Savršeno Obiteljsko Putovanje (933 riječi)

Barem 20 Dobrih Savjeta Kako Uštedjeti Na Putovanju (1603 riječi)

Zaniteresirani me mogu kontaktirati ovdje preko PMa (pošaljite URL svog sajta i email na koji da vam pošaljem članak).

P.S. Ne tražim nikakve novce za svoje članke.

Poslao sam ti PM.

Samo da obavijestim da su oba članka uspješno “udomljena”. Javim se opet kada napišem koji članak :slight_smile: