bestpoker88.com koju skriptu?

Evo odma sa jedno pitanje…
Zanima me jer netko ima ideju kako da uradim skriptu za oduzimanje del od neki celi broj.
Znaci na bestpoker-u kad igras na neku masu i kad pobjedis ako vkupni ulog je 100e pobjednik uzima 99.5e,a 0,5e ostaju…

Zanimam ke kako da to uradim…

Ispricavam se ako je tema na krivo mesto :smiley:

Pa to ti je sve jednostavna matematika :). Recimo da želiš uzet 5% od toga onda budeš lijepo napravio nešto tipa ovako.

$ostaje je 5 a $stvarnoDobio je 95.

ok sada je to jasno…
Drugo pitanje…
Kako da ti 0,5e da se prebacuju na acaunt na administarota?

btw ovo mi je potrebo za moj poker sajt zato pitanje e konkretno za pokeru :wink:

Uf, tu si jako nedorečen. Jesu to stvarni novci, gdje se novci uplačuju i tako?

Daj više informacija pa ti možda budem mogao pomoći.

P.S. To šta je o pokeru ništa ne znači, bitan je način na koji si implementirao plačanje korisnika tebi (ako se tu uopće radi i pravim novcima).

evo vako…
Znaci ne radi se od stvarni novci…
Ovako zelim skriptu koju na svaku masu odelno kad neko pobedi od ukupni ulog da se oduzme 5%…
Pr: ako svi igraci su ulozili po 30e a igraju 3 ondak vkupni ulog je 90e…e sad kaj neko od nih pobjedi da uzme 90e-5%=85.5e…
A ono sto je ostalo da se prebaciva na account na admina.

mislim da sam sada bio jasan?
@3D-Zlikavac jer timozes da ovo uradis?AKo ni je slozno bi ti bio jako zahvalan.

Svi ovi tvoji zahtjevi su užasno jednostavni i nije mi jasno, ako već radiš to, kako onda sam ne možeš doći do rješenja.

Recimo da spremaš u bazu tko ima koliko novaca, sve što moraš je napraviti jedan upit koji će ukupnoj sumi koju admin posjeduje povećati za tih 5% (kako to izračunati sam ti napisao gore).

Hwala puno…za pomoc.
Ako ima neko ko moze da mi uradi tu skriptu vicu mi zahalan…:smiley:

Ako je ta zahvalnost izrazena u kunama, sigurno ce se neko nac. :smiley:

A da mi da neko link ili gotovu scriptu pa da je izmenim sprored moe potrebe…
Mnogo mi je bitna

hwala

BUMP.

Nezna li nitko gde na nadzem vakvu scriptu?