Bigbuy dropshipping, iskustva?

@s.perkovic naravno da nista nije lako
Koliko su najmanji troskovi kod bigbuy, mjesecno? Nista mi nije jasno sto pise na njihov sajt

Ja sam plaćao članarinu od 49€ (srednji paket).
Na početku moras platiti 99€ i koliko se sjećam taj iznos ti prebace u 2 mjesečne članarine.

Ok, znaci 49€ mjesecno + start i imas pristup svim produktima?

1 Like

Da se nadovežem na ovu temu, zanima me koji su najbolji dropshiping- iz vašeg iskustva.

Treba izbegavati proizvode kao sto je elektronika, treba prodavati proizvode koji imaju malu sansu da se pokvare ili manje kostaju i ako nesto bude samo se vrate pare musteriji.

Mene vise brine da oni nemaju 14 dana opciju da se proizvod vrati a unutar su EU?

Alen Klica imas dokazane podatke ili lupaš na pamet?
Več se baviš dropshippingom - koliko vremena i koliko ti je mjesečni promet?
Koliko imas Ad spenda na FB mjesečno godišnje (prema najavama mora da je ogromno)?

Znaci ti češ na svakih 5€ uloženih na FB prodati 1 komad ovog proizvoda od 200€ + ?
I jos če kupci plačati unaprijed (karticom, paypalom)… fenomenalno :slight_smile:
U koji zemlju planiras prodavati?

Želio bih te zaposliti odmah, samo da mi prodaješ proizvode i imas neograničeni budget jel moze?

Ako sam nesto pogriješio… izvinjajem se… ali ovako izgleda ta najava.
Tu smo da malo pokomentarišemo…

Nebi Antonia prodao shop, da je to sve tako jednostavno…

  • a več si u uvodnom postu napravio početnićku grešku (ako slućajno počnes sa ovim poslom) :wink:
4 Likeova

Problem je što takvi proizvodi ugl dolaze iz Kine i budu puno jeftiniji nego preko bigbuya.

Nemaju tu opciju. Rade po principu da je ti tvoj kupac i tvoja briga. Vjerojatno je po zakonu

Ja zivim u Svedsku i sad vidim da ovamo mnogi webshop sajtovi koriste njihove proizvode, cak je isti naslov, opis, slike. Stvarno ne znam kako rade ali cijena na nekim bude samo malo veca nego na bigbuy. Ovamo je porez 25% + zdrastveno, penzijsko, vjerovatno kao i u drugim eu zemljama. Stvarno se ne razumijem u ovo ali sigurno nebi oni radili da im se ne isplati i ovaj bigbuy nebi bio to sto jeste da nema svoje klijente. Jedino ako ovamo ne idu na kolicinu jer je stvarno popularno kupovat preko neta

Topla preporuka: ne pokušavaj ništa. To jednostavno ne funkcionira tako jer da funkcionira ovaj forum bi bio preplavljen ljudima koji obrću milijune putem dropshippinga a ne spamerima twittera.

3 Likeova

Prosjacima koji traze da se ulozi u njihov propali posao :wink:
P.S. Twitter je igranje a ne posao :wink:

2 Likeova

Samo se ti drži “igranja” i daleko ćeš dogurati…

Ne sekiraj se ti za mene, za moje poslove ne trazim milostinju po forumima od nepoznatih ljudi. Moji poslovi sami sebe finansiraju.

1 Like

Vidim iz priloženog… :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

Prilozenog? A sta je to prilozeno? Jedino sto je ovde prilozeno je tvoja tema gde prosis i nista drugo.
Opet sebi dajem lukdlsuz da trosim vreme i energiju na ljude kao sto si ti… Nastavi da lajes slobodno, na ignore si.

4 Likeova

Psi laju a kad se obraćaš nekome nepoznatome na forum s takvim tonom a pogotovo ženi to govori sve o tebi. Dao si si za pravo blatiti me bez jednog jedinog dokaza što govori puno o tebi i tvom metalnom sklopu. A sad pokazuješ i nivo kulture koji je stran u kulturnim zemljama.

@s.perkovic sta podrazumijevaju pod tim “vaš logo” ubace u paket neki promo papir ili na paketu je logo, kad si radio sa njima što misle pod tim?

Koliko shvatam ipak nisi bio u minusu?

Znači isto kao @s.perkovic . Pokušao, imao prodaja i na kraju shvatio da nema baš neke zarade na tome. Ove priče da za 50eur ćeš dobiti 10prodaja na fejsu stvarno ne želim ni komentirati. Pokušaj pa ćeš vidjeti da nije baš tako jednostavno.

Druga stvar ako misliš raditi sa njima dropshipping to ti pada u vodu jer jednostavno Hrvati ne vole kupovati sa karticom ili sa paypalom. Jednostavno kod nas i dalje najviše prodaja možeš ostvariti jedino ako kupcima nudiš plaćanje pouzećem. Netko ti je već napisao da je bolje kupiti nekih 10proizvoda i onda tako prodavati.

1 Like

Nebi se bas slozio da Hrvati ne zele placati karticom. U zadnje vrijeme i sve vise placaju PayPalom. Stranica mora biti uvjerljiva da nije scam i naravno sa vremenom preporuka poveca dodatnu prodaju. Problem je sto je europa zatrpana kineskim stvarima i ta roba gubi vrijednost, ljudi rade za sitnu marzu. Al opet mislim da mozes pogoditi neke proizvode koji bi donjeli pofrit…

Ja mislim da je najbolje kupiti gotovo ovu njihovu skriptu i probati:

Ako nekom treba za Svedsku nasao sam jos bolju opciju dropship24.se

Postarina je samo 2-3€