Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Naravno, dodješ mi 1 BTC u slučaju da ne budeš u pravu :smiley:

Evo ja sam danas rizikova, sve sam prodao, BCH sam uzeo nedje oko 200, utopio sam ga sad na 420e itd. ETH takodje.

Sad jos da prodje nedelja da vidim koja ce u ponedeljak najvise da padne i da trgujem. Moze skocit ovo dosta, ali to ti je kripto :slight_smile:

Mislim da je sad vrijeme za altice.

Sve i da je bilo (a nije…jer je dobro poznat model koji napumpa cijenu iznad njene realne vrijednosti za neki dati moment) …ali sve i da je bilo i to se može ponoviti. Tako da ti izjava nema niđe veze.

Puno puta sam već objasnio na koji način se stvara vrijednost koju ubiru rani prepoznavatelji BTC tehnologije i vrijednosti. Tako da ne bum opet…ali postoji opravdani razlog.
Ne moraš mi vjerovati…ionako će biti najvjerodostojnije za tebe ako se potrudiš sam to shvatiti.

Meni je draže kada imam široki spektar razumjevanja svih tržišta…a ne da imam povez na očima kao konj i da mogu gledati samo pravo ispred sebe.

Tako je. Btw. u šahu imam rating preko 2000 pa si ti misli. :wink:

Već sam ti napisao, BTC je visokorizično ulaganje i spram toga sam vukao odgovarajuće poteze…

…i nisam ulozio 100k kn u BTC, nego sam toliki iznos izvukao iz BTC-a. Doduše, ne 100k nego 90k.
Ako smatraš to šupljom pričom…neka ti bude…

1 Like

Glavni problem je po meni sto 99% ljudi (ukljucujuci mene) gleda kriptovalute samo kao nacin da zarade a ne kao nacin za raditi transakcije.

1 Like

Pa da, u pravu si, trenutno i jeste tako. Verovatno će tako i biti još dugo dok se kritpovalute ne uvedu u neke regularnije tokove, gde će cena biti stabilnija itd. Kada će to biti i kako rešeno, ko zna.

Evo dve ruskinje na plazi u tangama ispred mene vrte gujcom ,tako da stvarno nemam vremena pisati zasto od toga nema nista,

2 Likeova

Koji grad je u pitanju ili naselje? Jesi pitao da li primaju tamo kriptovalute u trgovinama?:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

nisu ni culi,primaju samo ruske EURE u milijunima malo mestasce u Boki Kotorskoj ,culi nisu za BTC ,

1 Like

Da nije možda Muo u pitanju? Ili neka Dobrota? :smiley:

ma ruskinje su svuda oko mene ko ce znati dal sam u Rusiji ili Boki :stuck_out_tongue:

Back on topic. Šta vam deluje da je najbrže i da daje najprecizniju cenu od ova 3?



“Kazu” da coinmarket kasni. “Kazu” da ovaj najmanje kasni https://coincodex.com/

ali nikada neces naci neki real time i pravu cijenu jer jedna vuce s jedne burze, druga s druge, a razlika 40$+

2 Likeova

Sto je dobar taj jos live prikaz, taman coinmarket da zamjenim

Ako si ruskinje, nisu cule niti za eure. Prosle godine u Sochiju, tj. Adleru frend plati cugu karticom, hoce im ostaviti baksu 10 eura, ova umire od smijeha i nece uzeti jer nije imala pojma da to vrijedi skoro ko njezina dnevnica.

Samo gledaj :slight_smile:

Ipak, ja sam uvjeren u novi ATH, a ove iznad razine su vrlo vjerojatne.

Motika, ha? :smiley: Ništa bez nje? :wink:

Ne znam da li si čuo, ali motika je evoluirala :slight_smile: Više nije samo komad pleha i drva, sad je ima u raznim oblicima. Jedan od oblika je stolica, ekran i na ekranu grafovi, vijesti itd :slight_smile: Sve je to rad, i to ozbiljan.
Kod BTC-a i općenito takvih investicija naravno postoji rizik, ali to nitko ne spori.

Bitcoin je u svojoj povijesti od cca desetak godina bio iznad $10,000 samo cca 80-ak dana. Znači tko je god kupovao u preostalih skoro 3000 dana (umjesto u tih 80-ak) je u plusu, ako se nije glupirao sa trejdanjem.

Ja vjerujem da ima više ljudi na ovom forumu koji su ili u velikom plusu ili su izašli i jako dobro zaradili, samo što se ne oglašavaju na temi.

Zelja mi je otici u cg i platit pivu braneu sa bitcoinom :slight_smile:

Ako ćemo jako konzervativno, ja sam uvjeren da će BTC na $12,500 do kraja godine, a da će na novi ATH najkasnije do 31.03.2022. :slight_smile:

Realnost je da BTC može lako otići na $12,500 već za koji dan ili najkasnije do 01.08., a na novi ATH do kraja godine. U svakom slučaju, oni koji kupe danas imat će priliku ostvariti solidan profit već u ovoj godini.

Tko priča o tome? Pričam o tome da se upregnu ruke i radi, a to znači da svatko radi ono što zna i što voli, ako je to IT, onda IT, ako je to nešto drugo, onda nešto drugo.

Isto kao što su Balkancima , svi drugi krivi.

Samo malo…kvotat ću te iz jedne druge teme:

…znači sam sebe ne slušaš što govoriš!
…a dobro si shvatio dmitrecic-ovu poruku, znanje je to koje ima vrijednost.

Rad u ovom ili onom obliku je samo “medij” putem kojega će se to znanje “materijalizirati”.
Stoga, ti kada prodaješ svoj rad bilo u IT-u ili čemu god…ono se ne mjeri u kapljicama znoja kojega si ostavio…nego u vrijednosti koju si donio.

Hoćeš li tu vrijednost stvoriti motikom, na tipkovnici ili trgovanjem tržišnim vrijednosnicama …sasvim je nebitno.

1 Like

Nije to glavni problem…to je samo natuknica da enormni potencijal još nije ni približno iskorišten.
Sada zamisli koliko će vrijediti kada će ga 99% ljudi koristiti za transakcije, a samo 1% pokušavati i dalje špekulirati na njemu.