Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ovisi, mislim da svatko u kriptu zna da ga se ne može zabraniti, a da bi takav čin agresivne zabrane korištenja pokazao stanje vlasti te izazvao pobunu kod ljudi protiv vlasti.

Ban je FUD ako i bude kaj iz toga not sure jel ima veze. Indijci se vole upucavat u nogu i ostat unazadni pa ako bas hoce da svi osim njih to drmaju - njihova stvar.

Btw dobro vecer pipl.

Kazu da ide ‚pamp’ s btc. Rekoh bi da da.
Zaboravio sam reci - stvari koje sam napisao - nisu financial advice - ne proricem buducnost.

Ali sam oko 2.5k usd u plusu vec danas pa ponavljam - good time za uci u spomenute. Btw manje sam ziher za yfi/yfii ovi drugi bi isli prije, al ok.

Moji picks: pnt, sxp, reef.
Sve opasne stvari kod njih do kraja mj - veliki razvoji.

Pisemo se za nekih 2 tjedna. Stop loss obavezan kao i uvijek.

Goldman Sachs je vrh investicijskog bankarstva, a nije ni Stanley puno niže.

Možemo li sada nakon 3. mj potvrditi početak alt sezone?

Oni su bas primjer uredene zemlje. Mogli su uz njih spomenuti Venecuelu, Saudijsku Arabiju i Sjevernu Koreju.

Jos malo. Mozda 04 mj kickstart lagani.
BTC.D mora rapidno padat i ceka se ether da krene. Mislim da krene posteno (3-5k)

I btc ce imo probat srokat 66k area prije toga, pa massive drop i eto altseason. Ali mislim to je samo nekakvo misljenje.

Fora je da je vecina alti na ful supportu low. Znaci njihovi btc all time high su onak 15x up. Pa aj ges kak bi ja to rekao - jedan run s nekih do 5x na vecini, pa u ljeti i tokom drop od 30-40% di btc opet krene u run lagano i onda opet 3-5x u drugom sroku. Mozda su potencije i brutalnije tipa 10x no clue.

I onda tamo iza svega toga - bear season. Plac, suze i svasta kad dobar dio ovih VC i kompanija napravi cash out.

al gledaj s druge strane… jos malo pa ce Indija biti treca ekonomija svijeta

Dok got ima mjesta u Indiji gdje ljudi rade za 2 usd/dan, nece biti shvaceni za ozbiljno.

Nema to veze. Bukvalno su peta najveca ekonomija svijeta s veoma jakom centralizovanom vlascu

Idući tjedan možda novi ATH. Nije sigurno, ali ako se neke stvari poklope onda postaje kao najrealnija opcija (i dalje naravno ne 100% sigurno :slight_smile: )

2 Likeova

to je to

1 Like

koje? što?

znakovi…

rezultat toga što je visa prihvatila crypto

Pitanje za one koji su dugorocno na BTC:
Imate li plan na koliko iskacete i s kojim udijelom?

Iskače se sa svim. Jedan deo ide u keš a jedan u stablecoine, verovatno USDC najviše.

A što se cene tiče, pa moglo bi se početi sitno već na oko 150k, pa na 200k, i onda jako na sve preko 250k.

Ja sam iskočio sa 2/3 na finih 60k$.

Mislim da ta odluka je na svakom individualna, jer ne ovisi samo o predikciji kuda će ići BTC, nego o vlastitim potrebama i planovima.

Tako da bi svatko bolje osjetio što mu je činiti, trebao bi se zapitati sljedeće:

"Da sada ulažem u BTC, koliko bi se usudio uložiti?"

Pa tako netko tko ima tipa 100 000kn u BTCu može mu se činiti ovo easy game … i čekati daljnji rast. No ta ista osoba ako se zapita dali bi u ovom momentu posegnula u svoj novčanik i stavila 100 000kn na burzu, onda se percepcija drastično mijenja. I to u onu ispravnu.

Zato bi toplo preporučio svakome da prođe taj mentalni test. Prvo svu zaradu koja je ostvarena vizualizirati na svom računu na raspolaganju, zatim razmisliti iz te perspektive, da imate toliko novca koliko ste zaradili…koliko bi tada uložili? I to je iznos koji treba ostaviti dalje da se krčka, a ostatak povući van.

Sretno svima. … ja isto vjerujem u još debel rast, ali osigurati se svakako valja.

Pa sto izadje na sa toliko na 60k kad kazes da ide na milion :smiley:

1 Like