Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Uhhh! Nisam znao da ga je spomenuo. Imam jedan twitter account koji mi služi samo za praćenje tweetova onih za koje smatram da se isplate pratiti, i John McAfee je među njima. Problem je što već neko vrijeme nisam otvorio taj account :smiley: Jednostavno uzima previše vremena.
Taj Verge sam jučer slučajno vidio dok sam gledao što bi moglo biti ok. Da sam ga barem vidio 3-4 dana ranije dok je bio na $0.008 :slight_smile: Ovako na prvu mi je djelovao ok i zato sam ga danas malo uzeo. Sad mi se još više sviđa :slight_smile:

Mogu ja postat i neki svoj wallet za donacije :smiley: Ma ovo je stvarno šteta propustit. Rizik naravno postoji i nije mali, ali je potencijalni profit još veći :slight_smile:

Dovoljno je da pogledas koliko je aktivan njihov kanal na telegramu, to govori sve…

Pa ja racanum da si ti vec blizu miliončeta, koji ce ti donacije :slight_smile: ali sticemo mi tebe :slight_smile:

2018 mnogo obecava :slight_smile: Sve je ovo jos uvjek pocetak!

Ma zezam se :slight_smile: Kako se čini, ovo je stvarno tek početak. Teško mi je vjerovat da se ovako bolesno veliki skokovi mogu nastavit još godinu dana, ali s druge strane ovo mi stvarno liči tek na početak.

Ja sam spreman i na veliki pad koji nije nemoguć, ali iskreno, više mi djeluje da će se nastaviti rast.

Bio sam malo sa Trevorom u lovu, i evo sad pogledam Verge i eto ga već na $0.056 :joy:
Meni zarada na XVG u ovih eto par sati nije uopće za bacit mada je to zapravo sitniš, ali što bi tek trebali reći oni koji su ušli prije recimo 4 dana sa recimo $10,000. Ovo su vremena u kojima će se pričat, a mi imamo sreću biti sada prisutni :slight_smile:

Jel sam rekao $0.056? Valjda sam mislio na $0.086 :smiley:

Nije prošlo sat vremena, a ovo čudo ode sa $0.056 na $0.086. Gledam live trgovanje i koliko vidim ići će to još gore. Gledam naloge i ne vjerujem kako se ask povlači i kako se gura bid.

Jesi rekao 0,086? … valjda si mislio 0,09

P.S. Sekunde su u pitanju

Edit: misliš 0.061… pad od 150% u manje od pola sata

Nevjerojatno!

Trenutno je zadnja transakcija po $0.119. Bid je jak na $0.1 i radi se o ozbiljnim iznosima. Da mi je netko pričao prije kriptovaluta da je ovako nešto moguće rekao bih da je lud.

Edit: sad je na nekim burzama pala cijena na $0.073 :slight_smile:

rekoh ti ja… isto sam pomenuo i enjin… bio je 0.07eth za dva dana je vec 0.13eth

Ima ih toliko da ih je nemoguće sve popratit

Možete govoriti tko što želi… ali ovo je čista kladionica i ništa drugo.
Da ne bi krivo ispalo, ja sam jedan od onih koji se vesele tuđem uspjehu i stvarno čestitam svima koji su digli lovu na crypto i koji ce je u budućnosti dizati… ali ja se ne mogu oteti tom dojmu da je puno veća vjerojatnost da ćeš pogoditi 2 para koef 1.50 na kladinici kao što je bwin (nema poreza, ima cashout opciju) nego da ce ti bilo koja crypto u danu rasti 300% (na ulog od 10 kn u oba slučaja dobiješ 30 kn)

Moj kum je danas na kladionici dobio 38 000 kn… strašan porast pocetnog uloga od 30 kn :smiley:

Inače, nit se kladim nit sam ulagao do sada u crypto

EDIT: ekonomist sam i svaki dan radim sa brojevima, a opet sam napravio kiks s ovim da je 1.5x1.5=3 … ali poanta je i dalje ista
By Stipe

1 Like

ok, moze i tako da se posmatra. samo dosta coina su sigurica sa koeficijentom 1.05 a dobitak je kao kad pogodis iz 1 u 2 :slight_smile:

Možda nisam dovoljno upoznat sa svime, ali ne vidim bilo koju crypto da je takva sigurica.
To je sve (još uvijek) na klimavim nogama, pad i rast od 100-500% su svakodnevna događanja…

Sam BTC ako ćemo gledati… lakše je manipulirati njime nego namjestit utakmicu lige petice (barem se nadam haha)

Ugl… ne bi želio ubijati temu s ovim, samo jako ljudi, puno sreće svima!!!

Sad je bila savršena prilika za arbitražu koju sam ipak popušio :slight_smile: Na jednoj burzi cijena XVG/BTC $0.055, na drugoj XVG/USD $0,1. To je skoro čistih 50% i ja se pomamio jer XVG ima brze transakcije i fee mi je bio samo 1 XVG, tj. samo desetak centi.

Prodam nešto BTC-a za XVG na jednoj burzi (znači tamo kupim XVG za $0.55), prebacim taj kupljeni XVG na drugu burzu na kojoj se može prodati za $0.1. Transakcija se potvrđivala par minuta, a i u taman kad sam krenuo staviti nalog za prodaju bid je pao na $0.08 i odmah poslije na $0.07. Odustao sam od prodaje i sad sam bezveze dirao BTC :slight_smile:
To je tako, pohlepa zna bit zajebana :slight_smile:

ja vise ne prodajem nista… samo kupujem, a prodaja tek mozda za par god :wink:

Ne volim ni ja dirat BTC, ali sad je bilo skoro 50% za arbitražnu transakciju pa sam se polakomio, iako nije bio neki veliki iznos. Ma ništa strašno, ali kad sam već probao žao mi je što nisam odradio do kraja jer je prilika trajala 15-ak minuta, a ja sam zakasnio možda max 1 minutu.

Day trading je uvijek turbo rizičan, ali u kriptovalute se može i investirat pa bit prilično miran. Rizik postoji naravno i tada, ali uz dobru analizu može biti neusporedivo sigurnije nego day trejdanje

Kad vjetar puse i purani lete, pridruzi se nama puranima :muscle:

Od kladionice nema nista, to su iluzije, nemoj ni pocinjat

Odlično, digao sam lovu na Vergu… čini mi se da se stvara balon na Lisk-u, njega imam, kupuju ljudi ko blesavi, u jedno dvadesetak minute je rast skočio sa 5% na 13%…

ajde neka to tako završi, i bit će ovo odličan dan. :grinning:

Verge sam dugo promatrao i nisam ga kupio, dok sam bacio nešto para na Bytecoin, Dogecoin, Funfair, i sl. Ma nema veze, danas jedan skoči, sutra drugi, ići će to sve gore kad tad, svi ćemo na kraju bit milionaši i naći ćemo se kod @mitok a na jahti.

1 Like