Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Ako si stavio high fee, trebalo bi biti gotovo kroz sat vremena, ako standard, jbg, cekaj.

Je, ovisi o visini naknade.

Moze li neko nesto vise da kaze o ovome?

Da li je ovo stvarno ovako isplativo? Da li se dobija BitCoin ili kes prilikom isplata?

mislim da ce btc posle ovoga jos vise skocit, a ostali idu dolje, iako to smece pokusava svim silama da se predje na bch

I da ga spuste na 5k $ opet ce ga ljudi kupovati i rasti ce mu vrijednost. Ja bih dao sve da ga tako spuste i onda berba :blush:

Koliko vidim cijena btca ode dole, dok bth ide gore, ali glavna stvar je da kasnije bth sporo raste gore znaci vraca se na cijenu gdje je bila i jos raste dok bth isto raste ali po malo, kao da pokusavaju podici cijenu bth korak po korak.

samo neka dizu nek dodje do 4000e i dovoljno :slight_smile:

Ako svi ovako prenesu kao ovi ne-informisani volovi BCH ce rast.

1 Like

Ocito ne pratis pozorno. BTC se od jutra vraca, bio je na 15800 USD, sad je na skoro 18000. BCH pokusavaju pumpat, ali ni blizu ko prije nekih mjesec dana, sad je dosao samo na oko 0.21 BTC, tad je bio na 0.45.

Taman sam napisao poruku i opet pump BCHa :smiley:

Mozda bi trebalo u ETH ozbiljnije uloziti, on je tu nekako neutralan i lagano i sigurno raste…sto mislite?

ja mislim da je sad rizicno u bilo sta ulozit i da treba malo sacekat da se ovo stabilizuje ja bih jedino ulaga u btc ako bude pao jos jer svaki put posle nekog velikog pada skocio je jos vise. jos u cem bih ulagao je ripple i tako ti koji imaju nisku cijenu trenutno i koji imaju mogucnosti da rastu.

Treba pricekat pocetak godine…

Isprovociro si ga :smiley: Izgleda da ce na 4k

Ak dode na onu cifru, mijenjam sve jer ga imam poprilicno.

Eto ga puknuo je 4k :smiley:

zato sto je coinbase sinoc ubacio b cash za trgovinu … dosta ih je pocelo trgovati sa b cashom

Ja sam kupio 1100 ripplea…kupit cu jos 1900 pa ću čekati da odu na coinbase kao što je najavljeno.

Svakako mislim da bi u ETH trebalo uložiti jer će sigurno ići gore nekoliko puta.

Nije nigdje sluzbeno najavljeno :slight_smile:

Ali nagađa se :slight_smile: Isto tako riskirao bih i kupio 20-50 IOTA.

ja sam nesto btc prebacio u iota kad je imao najvecu cijenu, a iota pala i tu je trenutno za sad dobar plus to cuvam, i uzeh danas malo ovog bch kad ga je neko odje u temi spomenuo jutros i tu obrnuh na brzinu nesto i sad ga opet cekam al na 4000e mislim da ce to ujutru da bude

sto se tice eth moze da ide kao sto je dash trenutno, ali ne znam nesto mi je u to rizik ulazit u tu pricu, prije sam da se uzme btc jer mislim da ce opet da skoci posle ovog pada