Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

nevjerovatno kako je tačno od ponoći počeo da pada, u 00:40h je bio 15,688$

da li je moguće da je ova vijest uticala na to da se mnogi naglo povuku, ne znam

izgleda da dolazi vrijeme bitcoin casha, ali će ovo uticati na sve ove manje kripto valute

a cuo sam da je dosta ljudi uletilo ogromne pare za mining

zivot je stela, jebi ga stari

1 Like

A i coinbase je poludio bio u trenutku, da li su ljudi navalili ili sto vec…meni jednom ucita bitcoin 5.000$
Ali pada li pada…

1 Like

Pa jesi upratio skok casha hahaahahah ovo je ludilo sto se propustilo.

1 Like

lagano presao 4k, vjerovao sam da ce se ovo desiti

drug put se zajebah u životu hahahah

sad prelistajte nazad i nađite postove momak koji je govorio da se radi na unistavanju bitcoina a na dizanju bitcoin casha, odlicno je postavio stvari

majnere su sigurno prebacili na bitcoin cash, veselo

1 Like

8.500 ej 8.500 skok u 30min. Nije mi dobro sto ga propust

slagao sam nije presao 4k, ali je na 3,5k … situacija je napeta kao u kafe aparatu, necu ni spavat bmk

Bitcoin Cash
·
$8,499.03

Coinbase… kakve su se tu mucke izvrsile moj ruin i kakvi su se milioni zgrnuli dok ja i ti mlataramo glavom

1 Like

još smo nešto propustili

dakle prije 3 sata je coinbase ubacio da se moze trgovati bitcoin cashom

https://blog.coinbase.com/buy-sell-send-and-receive-bitcoin-cash-on-coinbase-65f1b2c7214b

rezultat toga je da bitcoin opada, bitcoin cash raste, svi su se poceli prebacivati na bitcoin cash

a koliko je miliona izgubljeno hahaha

To nek nas tjesi, ako nista hahaha

Bcash se ne smije ignorirati jer ono smeće Ver i ekipa nisu bezopasni, ali samo je jedan pravi Bitcoin i to je BTC. To nije nikakav Bitcoin Core nego je to Bitcoin, a sve ostalo je Bitcoin kurac, Bitcoin palac. Evo vidim danas sam dobio još neki Bitcoin kurac palac, valjda je opet bio neki fork :slight_smile: Super Bitcoin ili tako nešto…free money, neka.

Ako netko ne zna zašto je investirao u Bitcoin i paničari na svaki trzaj cijene onda bolje da izađe jer će biti toga još :wink:

2 Likeova

Jel imas BCHa? Ako da,na koliko ga mislis prodavati? Nekak imam osjecaj da bi opet mogao narasti na 0.3-0.45 BTC.

Žao mi što sam prodao dobiveno od forka, pa sam nedavno opet kupovao :slight_smile: Kupio sam i noćas nešto na oko $2,5xx i $2,6xx. Ne razmišljam sad uopće o prodaji niti BTC niti BCH.

1 Like

Samo da se sada ne dogodi “napad” i od strane futuresa… ali vjerujem da neće jer bi to bilo preriskantno po BTC

Futuresi egzistiraju zasebno :wink: Uopće ne pratim ugovore i ne želim se zamarati sa tim. Igrica će biti sigurno, a da li će početi odmah ili tek nakon nekog vremena vidjet ćemo.

Da nisi prodao od forka, na koliko bi ga sad prodavao? Ja ga imam jako puno (za moje prilike), alinne znam do koliko da cekam. Prosli pump sam zakasnio, mozda opet ode do tih cifri.

Fork je bio usred ljeta i uopće nisam razmišljao niti pratio situaciju. Da nisam tada prodao, sada ne bih uopće prodavao niti razmišljao o prodaji. Držao bih istu količinu BTC i BCH i bolio bi me k ako slučajno smeće Ver i ekipa uspiju skinuti BTC i zamijeniti ga svojim centraliziranim BCH. Ovako sam u par navrata kasnije ponovno kupovao BCH, ali nisu to neke količine.

Da mi domene nisu posao ne bih se uopće zamarao Verom, ali pošto jako dobro znam koliki psihološki utjecaj (između ostalih) može imati premium domena, malo be brine taj Ver. On je vlasnik Bitcoin.com i tamo promovira svoj BCash. Većina ljudi uopće neće shvatiti da to nije pravi Bitcoin, a još kad vide domenu Bitcoin.com neće niti posumnjati jer za bitcoin jednostavno ne postoji bolja domena od bitcoin.com. Na aplikaciji walleta koji nude preko te domene je prvo Bitcoin Cash, a tek onda onda Bitcoin, i to su ga nazvali Bitcoin Core što može zbunjivati.

Zapravo ne vjerujem da će Ver uspjeti izgurati svoj bcash na vrh, ali ne treba isključiti tu mogućnost (jer uz najbolju moguću domenu ima i jake minere na svojoj strani) i zato je dobro imati i BTC i BCH.

1 Like

Jel netko još ima problema sa prebacivanjem sredstava sa hitbtca na drugu burzu. Meni je panding još od jučer u 20h.

Uff ja lego spavat 10minuta prije nego sta je Gdax objavio ovo na twitteru, i jos sam cuo notifikaciju da mi je dosla, ako nista drugo moglo se jako lijepo zaradit na short termu bez ikakvog rizika jer ovo je potpuno ocekivano :smiley:

Kolko vidim situacije se malo stabilizirala :slight_smile:

Sad se sjetite da je cofounder Bitcoin.com a jucer objavio kako je prodao BTC za BCH to se zove inside informacija :smiley:

Malo je gužva :wink: https://blockchain.info/unconfirmed-transactions

Jedan dan će biti implementiran Lighting Network i ne znam kako će nakon toga živjeti Roger Ver, ali nekima će biti jako lijepo :slight_smile:

Pa jel moguće 15 sati? Prebacio sam na binance ni tamo nemam nikakvu panding, na drugim burzama bude panding istog trena.