Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Malo mi je Mcafee pokvario planove jer sam planiraio jos uloziti u ETN a sad ce mu on napumpat cijenu :frowning:

Sutra cu uzet jos 60€ etn, trenutacno 755

Mislim da je realno ocekivati ETN na 1$ na kraju iduce godine

cijena pala na 580, hebena cryptopia spora ko qurac. Samo gubis lovu na presporoj stranici. Jesam napravio 10% vise etn, ali mogao sam makar 20%.

E pazite ovo sad na cex za xrp kako blokira rast i sad ce posle ovoga da usledi opet pad

Jeli moguce da sam ja ikako mogao ovdje imati gubitak?

Pokusavam shvatiti kako imam gubitak, ali ne shvacam.

Ne prolazi mi LTC withdraw sa HitBTC (niti nema transakcije na exploreru) pa sam ih kontaktirao. Nekih desetak sati kasnije sam dobio ovaj odgovor:

"Dear Trader,
Thank you for reaching out!

Unfortunately, LTC withdrawals took more time than expected. Our team is perfectly aware of the situation and the proper updates were already successfully implemented. Please forgive us for such a lack of communication about this.

This means that very soon this transaction will come through and the funds will show up on the wallet address you’ve specified. If this won’t happen soon - the transaction will get cancelled and the funds will enroll back to your account, so you will be able to initiate another transaction, which will proceed successfully this time. Like it was always.

Please accept our deepest apologies for such an inconvenience caused, we will do everything possible to not let something like this happen again.

Regards,
HitBTC Support Team"

To su mi odgovorili prije nekih 8 sati i još uvijek nema promjene. Nema druge nego čekati, ali ako uspijem povući ću ono što još imam na toj burzi. Ja još uvijek vjerujem da će biti sve ok jer su i prije imali sličnih problema, ali mi se to sve ne sviđa.

kupujte ovaj btc sad kad je pao :slight_smile:

BOŽIĆNI POPUSTi!!! :smiley:

Screenshot-2017-12-22 Terminal HitBTC

Ako nekog zanima HitBTC, već više od 24 sata mi ne prolazi LTC withdrawal, ali sam noćas ipak uspješno napravio 2 withdrwala preko XVG (prodao razne coine i kupio XVG, pa onda u XVG povukao van).

Bugiju je zapelo povlačenje BTC-a, meni LTC-a, hrpa ljudi po forumima se žali da ne prolazi withdrawal, NEO ne mogu prebaciti niti na trading account sa main accounta…znači nešto smrdi. Ne znam da li samo imaju tehničkih problema, ili su možda pokradeni pa ne žele objaviti, ili su oni maznuli coine/lovu ili je nešto drugo, ali smrduckaju. Taman i da su samo tehnički problemi (što je možda i najrealnije da je slučaj), ne sviđa mi se to, pa ako netko ima tamo neke coine neka razmisli što će napraviti.

Najbolje je coine držati na sigurnom. Kupiti na burzi i prebaciti na wallet koji je recimo na kompu koji nije spojen na internet i kojeg spajate samo kad prebacujete. To je najjeftinija opcija, a dovoljna sigurna.

Inače, popust će vjerojatno trajati još samo sat-dva (do cca 8-9am), pa ako netko ulazi neka uđe uđe odmah sa 50% određenog budgeta, a drugih 50% neka bude rezerva za slučaj novog vala popusta :wink: Ali po stoti put, ovdje nema pravila i tehnička analiza ne radi na kriptovalutama, što god da vam govorili o njoj, pa rizik uvijek naravno postoji.

1 Like

Ja bi savjetovao za one koji imaju vecu kolicinu nega cope ledger nano s.

Eto sugave registracije me odvojise od zarade…Letos sam krenuo sa registracijom i posto mi je komplikovano bilo odustao sam…A hteo sam da ubacim 100$ na ripple, sad bi se lepo opario jer je otisao x50 od tada kad sam hteo da udjem… Drugi pokusaj u septembru i opet odustanem a tada sam hteo da ulozim 100 na Stellar i on x10 :slight_smile:
Dajte ljudi neki najlakse nacin da se udje u ovo? Jel moze negde bez neke zahtevne registracije da se kupuje? Ima li neki sajt gde moze preko Paypal-a da se udje?

1 Like

Najlaksi ti je COinbase…

Ides ovako se nisam razbudio ne pamtim :smiley: Malo me srce zabolilo kad sam vidio kolko sam novaca izgubio :smiley:

Markat cap je jucer bio ~ $800,000,000,000
A danas je Market Cap: $482,879,817,251

Znaci whalovi na igri? Sta ti mislis @mitok strucnjace nas :smiley:

1 Like

Ništa strašno, osim onima koji su po prvi puta ulazili posljednjih par dana i mislili izaći prije Božića :wink:

Nisam previše tražio, ali nisam vidio neku vijest koja bi opravdala ovakvu rasprodaju, tako da se ne brinem

Ovakve situacije su zapravo prilika. Može biti prilika za shortanje, može za dokup, a može za oboje :slight_smile: Ovisi kakva tko ima očekivanja

Cemu panika? Kroz mjesec dana ponovo probijamo ath. Blagdani su, novine su pustile par glupih vijesti tipa: osnivac bitcoin.com prodao sve bitcoine (neki su i namjerno izostavili .com) i ljudi se uplasili. Kad se sve stabilizira, opet idemo prema gore.

Bilo bi najlakse da moze iz Srbije ali na zalost nije podrzana na Coinbase…Daj neko drugo resenje :slight_smile:

Da slazem se idalje imam dobar plus ali svjedno se malo sokiras :smiley:

Bitstamp SEPA transfer? Ili mozda kod ovih? https://bitcoin-mjenjacnica.hr/

Bitstamp mi trazi “krvnu grupu” mnogo dug proces…Probacu ovo sto si mi ti poslao.

Ne primaju nove narudžbe do 26.12 :smiley:

Otisli na godisnji odmor :smiley: