Bitcoin, pogledajte cijenu

Koja banka? Objavi javno da ljudi znaju.

1 Like

Napisao sam tamo da se radi o Erste Banci sto mi je jako cudno jer su ipak oni strana banka, al dobro i reifeisen je strana banka… hahaha

Svasta… Znam barem jednu osobu koja je s Erstea kupovala kripto valute. Mislim preko Coinbasea.

Da stvar bude smijesnija prvo sam povukao apre s krakena koje su dosle bez problema, ali uplata neide, gospodja me gnjavila na email, na moj odgovor da cu potraziti banku ona je stornirala moju uplatu, sto valjda znaci da odem traziti drugu banku. A moj odgovor na njezin storno mail je bio ovaj:

To je bilo prije 1h, jos nije odgovorila.

@mitok …ili tko god …jel znate koliko dugo traje da sjedne uplata na kraken nakon što se uplati iz Hrvatske??

Btw. jel pratite što se dešava sa ARK, STRATIS, WAVES, NEM …i dalo bi se nabrojati još par potencijalnih igrača.

Meni je bolesnoća kakve sve primjene je našla ova tehnologija bazirana na blockchainu i kako masovno lova ulazi u sve to. Bit će još coina koji će po 100 puta uvećati svoju vrijednost i gotovo pa se zna koji su :slight_smile: I to će se sve desiti jako jako brzo …ja doslovice trčim da uplatim pare da se stignem ukrcati.

Vidis kako je meni sjela gospodja na email.

Kako si ti uplatio iz hrvatske na kraken?

EDIT:
Sljedeca stanica 2360 Eura!!!

Nisam još uplatio…baš zato pitam jer bih htio izbjeći nepotrebne procedure i što brže to obaviti.

Huh, tek sada vidim kako su tebe bespotrebno zagnjavili…hjoooj da mi se to sada desi kada želim čim prije novce prebaciti…

Probaj kao sto su meni predlozili da prebacim na onaj transferwise, ali i onda te mogu pitat zasto tamo saljes.

Zvao banku da pitam jel će zapeti gdje takva transakcija u proceduri…nije mi znala odmah odgovoriti, rekla da će javiti uskoro.

Koju banku si zvao?

Zvao sam svoju splitsku…

…nego, na drugom forumu upravo vidim da su i drugi imali problema sa erste, dok za zabu i pbz nitko nije prigovorio.

Ok probat cu prek pbz.

Sve navedene banke provjereno rade sa BitStampom bez greske. Ne znam zasto je Kraken problem.

Nisam slao cash, ali sam slao bitcoin i bilo je proknjiženo za nekih pola sata

Moćan je ovaj bitcoin. I nakon ovog ogromnog nedavnog pada kada je na tren došao i na $1,800-$1,900 evo ga sada opet na cca $2,650 i čini se da ide prema novom ATH.

Mene proganja što se nisam nakrcao sa ETH dok sam ga prije cca 2 mjeseca gledao na $41. Ušao sam na cca $120, ali da nisam oklijevao na $41 sada bih već imao ROI od 5+

Bitcoin i Ethereum će teško u idućih par mjeseci porasti za 5x, ali sigurno ima alt coina koji hoće. Isplati se malo istražiti

Steller (valjda tako bese) je sada 0.03$. Koliko sam procitao ista je firma iza njib kao i za Ripple. Pa mozda tereba malo da se rizikuje. Nek naraste na 0.3$ pa je super.

https://bitcoin.org/en/alert/2017-07-12-potential-split
https://blog.plan99.net/the-resolution-of-the-bitcoin-experiment-dabb30201f7

It’s starting! :slight_smile:

I sad odu sve kriptovalute …

Bas kad ja udjem u to, evo sranja.

Neznam sto nas ceka, ali me itekako zanima sto ce biti sa trznicama tamo od 25.7 do 5.8, a pogotovo 24 sata prije i poslije 1.8. Koja ce cjna BTCa bit kada nitko ziv nece njime trejdat.

Mozda je pravo pitanje kakva ce cijena biti 1.9.?