Bitcoin, pogledajte cijenu

FEE: 3.4 USD

Ovo je ludilo ljudi - Blockchain

@Enka, jep 3€ je FEE kada kupuješ coinse kod Blockchaina, na 100€, danas je tako bilo čini mi se, jelda @tim121 , a prije 1.5 mjesec dana sam 2.30€ plaćao na isti iznos…
A fees za transkacije da ne pričam, više gubim nego što se isplati…

Nemoj slati 5$, salji 5k$ pa ce ti fee biti puno manji nego za isti iznos npr. paypalom.

tako je, danas je bilo 3EU

Placao / Slao sam 45 dollars sa svog na drugi. :slight_smile:

Lagano ka 4500 xd

Šta se desilo? Kako ovoliki pad?

Kinezi namjeravaju zatvoriti svoje mjenjacnice, sad je vrijeme za jos malo dokupiti.

Navodno od 01.10. ukidaju trgovanje svim digitalnim valutama…tako da je pretpostavka da tada ponovno ide pad.

Mogu zabraniti svoje mjenjacnice, ali jos ostaje bittrex, polinex, bitstamp, cryptopia i jos hrpa ostalih. Uostalom, kina brani fb, yt i ostale. E da, kina takoder ima najvise minera na svijetu koji su u svoje farme ulozili milijune, ne mislite valjda da ce ih zatvoriti?!

Pitanje dali ce onda uopce vise…strasno kolko sam popusio zadnja 3 dana :relieved:

Ako ne trejdas, nisi popusio i dalje imas btca koliko i prije. Zaboravi na njih i cekaj :slight_smile:

Mozda je sada vrijeme da se nesto proda, pa ponovo kupi za dvije sedmice?

Jel koristi iko


i ako da, kakva su iskustva?

šta ti mineri vrijede kineskoj privredi od nekoliko desetina milijardi? ništa

to je snaga države, svi će se morati baciti na nešto drugo … njima je dobro ali država je pred ispitom

Sjetite se kada je btc bio na 200US nakon sto je dosegao 1000US pad je bio za 80%
iskreno se nadam da ce nakon ove situacije sa kinezima i Jamie Dimon-a (JPmorgan) i centralna banka dogoditi ista situacija btc sa 5k na 1k US… mozda je ovo zadanj prilika za kupovinu :smiley:

KUPUJTE SVE

JP Morgan koji su najveci lopovi u povijesti banaka se usuduju izjaviti ovo :joy:

kako je krenulo ostat ce bez svojih fotelja, print papira i tinte za stampanje novcanica… nije ni on (J.D) lud :smiley: haha

jest eto bas ce bitcoin sjebat JP Morgan chase najbolja masina za pravljenje novca ikada, među 4 najveće banke u USA … istina je da im je krivo što ne mogu upravljati bitcoinom ali da je njihova priča šuplja priča e to nije istina

realno novac je vrijedan onoliko koliko ga ima u opticaju (štednja, rezerve, i ovo što se obrće među stanovništvom) i realno kada bi se sve vlade dogovorile da ukinu načine konverzije i slanja bitcoina naravno da će opasti vrijednost … to se desi kada jedna kina odluči nešto takvo uraditi

ali iskreno mislim da kinezi to ne rade zbog bitcoina, već zbog svojih digitalnih načina slanja novca, koji su dostupni samo u kini, ništa im ne smeta da blokiraju bitcoin

Blockchain je buducnost ne radi se samo o BTC-u ovo ide dublje :smiley:

Evo, da se ne treba napamet sjećati…kako je to izgledalo kroz povijest:
https://pbs.twimg.com/media/DJsEKw8VYAEMpcW.jpg

Znači, bilo je puno padova u rasponu 70 - 90% …i svaki puta se uzdigao jači i potegao do novog ATH (all time high)

Nebi me začudilo ako će se ova tablica ponoviti u budućnosti na način da kako ove cifre na dnu od 0.17 izgledaju danas smješno, da će tako u budućnosti faliti nekoliko nula na ove cifre od 3000 - 5000$.

Osobno i vjerujem da se dešavaju ovakvi skokovi sa 5k na 3k …jer su to zapravo tako mali skokovi ako se pogleda realan plafon do kuda bi BTC mogao potegnuti.

Valja spomenuti da kada je BTC vrijedio niti par centi, kunili se ljudi da nikada neće vrijediti jedan dolar. On je narastao 1000 puta da bi počeo vrijediti taj famozni dolar.
Nakon toga je šokirao i ponovno narastao 1000 puta u vrijednosti i dosegao magičnu brojku od 1000$ …i tko onda može staviti ruku u vatru da to ne može opet ponoviti i još jednom narasti za 1000 puta vrijednosti? Što je najgore neke matematičke analize i svjetski stručnjaci govore da je to poprilično realan scenarij da se desi…jedino ljudska sumnja to ne može pojmiti i vjerovati.

Predstava se nastavlja…živi bili pa vidjeli. Ja nekako očekujem da će BTC šokirati društvo u srazmjeru koliko još ni blizu nije šokirao. I zato sam long term HOLD. Već dosad mi je 3k postalo 25k :smiley:

Valjda spomenuti i sa smo kao društvo tek na samom početku ere digitalnog plaćanja. S obzirom na razvoj tehnologije, kladite li se na skupe, spore, ucjenjene gladom za profitom banke …ili na slobodno sustav poput BTCa, koji kada se iskristalizira će raditi transakcije u sekundi sa zanemarivim profitom.

Place your bet :wink: