Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Kakav ću ja ebook napraviti na osnovu ove teme :rofl: .

Da definitivno ima prostora za sve živo u kriptu. Ludnica još uvek traje, pa da vidimo gde će da sve završi. :slight_smile:

Broj 8 je 800% i nikako drugačije. Ako je cifra u odnosu na početni ulog 800%, onda je zarada 700% kako si i napisao. Nisam gledao je li mitok spominjao zaradu ili odnos konačne i početne cifre.

cega se neko sjetio

Ova prva slika su neke ključne razine (ima još dolje niže, ali se ne vidi na slici). Određene na 2-hour chartu pa nisu baš totalno prezicne, ali možda nekom mogu biti od koristi.

Druga slika su razine bliže trenutnoj cijeni. Setup za pad je posložen, konfirmacija bi mogla stići svaki čas, ali ja ne mogu više gledati (krvav posao ovo trejdanje) pa da ne propadne evo slike ako nekom koristi. Imam još desetak drugih chartova skroz zašaranih, ali preumoran sam da još i to postam. Ukratko, trendline i support koji aktivira mali HS je upravo dok ovo pišem probijen, pa je lako moguće da se aktivira i veći, a to je onda ozbiljniji pad. Oni koji znaju trejdat će ovo moći trenutno iskoristit jer treba pratiti i RSI, MACD i candlestick patterne, uz još malo povlačenja trendlines. Na drugoj slici sam odredio zone jutros oko 9am. Za male scalpove su danas radile savršeno pa dok su još aktualne evo ih ako netko želi/može iskoristit jer ja jedva gledam, a mogao bi biti show pa da barem netko drugi iskoristi. Ja sam uzeo u cijelom hebenom danu samo nešto manje od 1% kapitala jer pušem i na hladno radi onog idiota za Twitterom.

Evo što se upravo dogodilo:

Točka na $34,815 pogođena u trepavicu, pa retrace do prethodne na cca $35,115. Potvrda da nisam određivao bezveze pa imajte povjerenja ako želite trenutno iskoristiti :slight_smile: Samo paziti na jačinu pada ako se nastavi dalje jer može proći određene razine bez zaustavljanja i ne vratiti se na svaku prethodnu. Gledati i da nije engulfing jer onda zna jurnut gore. Laku noć :slight_smile:

1 Like

Ovo je bio pun pogodak, šteta da nisam ostavio sva uložena sredstva, jer je trenutno na x75 cca od kada si napisao…

Ja izašo kad sam x3 napravio, da bi ušao u drugi, koji je bio scam izgleda i sve popušim. Opekao sam se baš, nažalost. Sad postim na vodi, do plate :joy:

Ušao sam sa 500$ dakle sad bih imao oko 30k ako je tačno da je skočio za 75x, ne smijem ni pogledat chart :sob:

Jao, ja sa 300$ i ubrzo izasao sa vecinom i usao u onaj shibavenger na peaku i spusio sve… :joy::joy:

Jest, kada si napisao bio je 256, sada je 23000 cca… Tako da je skoro i 100x… :frowning:

Ne mogu ti opisati kako se osjećam sad… Nevjerojatno :confused:

Nebi… jer da nisi izasao na x3 … izasao bi na x4. Eventualno nategnuo do x5 ako ti je mindset već bio defaultno na x3. Jbga… ali takva je psiha.

Jedino da si unapijed postavio target koliko misliš čekati, pa da si onda odigrao kontra svog plana …onda bi imalo smisla lupati se po glavi što nisi slušao sam sebe i inicijalni plan. No ako taj inicijalni plan nisi imao precizno definiran… onda sada gledaš u iskrivljenu sliku “što bi bilo da je bilo”. Mogu ja isto tako sad kukat i reći što te nisam poslušao pa ušao u njega? Ali to onda sporazumjeva da sam morao poslušati sve hintove na koje sam nabasao diljem interneta… jer po čem je ovaj bio posebniji, obrazloženiji? I onda računica više nije tako clean …jer mogu imati 75 bezveznih ulaza dok naletim na ovako jednog koji napravi x75. I pitanje jel bi to oplemenio u njemu (ko sto ni vi niste)

Ja jesam, samo nisam s full početnim investom. :slight_smile: Iako je shitcoin, ulažu dosta u marketing, pa nisam vadio i ima app koji uskoro izlazi… Ali i nikada ne izlazim s full iznosom iz nijednog coina…

Slično i ja …al hebiga, ako ostane presitno unutra, opet kasnije ne valja.

Samo hoću reći da to ružno/tužno izgleda kada promakne tako prilika ispred nosa … ali da je to isto tako i poprilična iluzija neke enormne prilike. Jer velim, tko je mentalno grabio dobit na x3 …vrlo je teško do nemoguće da je bio mentalno spreman dočekati x75.

I što bi bilo onda na onim kominacijama gdje bi se dočekalo x70 …pa onda zaronilo, hehe. Ma igra bez granica…

1 Like

Da, nažalost ja sam prije ovog tokena na mnogima isao x10 i vise, da bih na kraju docekao natrag x2 i sada tu stojimo… I baš ovaj jedan od prvih di sam rekao vaditi ću na ATH profite stalno i eto, on nije prestajao rasti dosta dugo :smiley:

nego moze li taj hebeni doge na 1$, ja sad sve sto izrudarim prebacujem u doge i nadam se da cu ga docekati na 1$ ili bar 0.9$ pa da onda povucem u USDC
koliko je pametno ici sa doge-om ? ili da se drzim ETH-a? sta bi preporucili nekom ko nema nikakvog iskustva sa trejdovanjem?

Doge postoji samo malo kraće nego Bitcoin. Musk je prije par mjeseci obavio shopping za 1.5 milijardi dolara. Doge je prije par mjeseci bio već jako dobro poznat.

Sad se pitaj zašto taj idiot nije kupio Doge za 1.5 milijardu dolara? Drugo pitanje…da li bi on kupio Doge za 1.5 milijardu dolara da mu se onemogući davanje bilo kakvih izjava i piskaranje po društvenim mrežama (čitaj: svjesno manipuliranje) u vezi kriptovaluta?

Kad toliko vjeruje u Doge, zašto je kupio BTC umjesto Doge?

Sa BTC nema greške na duge staze, taman da privremeno padne i ispod $20k jer znaš da će se vratiti. Ako Doge padne možda se nikad ne vrati na ovu razinu. U normalnoj situaciji taj shitcoin ne bi mogao na $1, ali ovo je nenormalna situacija i kreteni su umjesto u zatvoru aktivni po društvenim mrežama pa je moguće i da ode na $1, ali moj savjet je bježi od toga i mirno spavaj.

4 Likeova

Tako je, prevelika kocka jer je trenutno na jako napumpanoj cijeni. Ako tražiš jedan dolar, to bi bilo čini mi se x3 DOGE, a ima puno boljih coina gdje se može loviti x3 sigurnije.

Propade shiba skroz :joy:

Da ne preskocimo vijesti o BTC, El Salvadoru i nadasve emotivnoj prezentaciji Jack Mallersa. Pa evo:

Mogo bi i Ekvador istim stopama s obzirom da su u slicnoj situaciji