Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Cijena decentralizacije (manjak kontrole)…

Tesko je naci balans :smiley:

Prati li neko https://www.envion.org/en/ ?

gospodin John Hackafee-a je upravo bio hakiran, u tom vremenu netko je obajvio u njegovo ime da je “coinofday” $SC siacoin, dogodilo se to sto se dogodilo, coin je je bio na vlikom PUMP (dobrih 20ak min) and DUMP, nakon 20ak minuta oglasio se John te je demantirao sve vezi objave. :smiley:

https://localbitcoins.com/ ovdje pogledaj, proci ces mnogo jeftinije.

Dobar je, veliki potencijal. Ja sam ga vidio na $1.36 (prije 10-20 dana) i htio uzet, ali su u tom trenu obje burze na kojima ga ima bile down i onda sam odustao. Em su bile down, em su neke “lijeve”. Šteta, jer je sad već oko $10 i mogao bi još rasti.

Nije mi LTC withdrawal prolazio tjedan dana. Čim sam ga pokrenuo i kad nije prošao u desetak minuta kao obično sam kontaktirao support i negdje gore sam postao odgovor. Pending je trajao cca tjedan dana i onda sam ih ponovno kontaktirao i nakon desetak sati su odgovorili i vratili mi LTC na account, a ja sam pokrenuo novi withdrawal koji je normalno prošao.

Trenutno mi već par dana ne prolazi withdrawal za STRAT i XVG. Ja sam većim dijelom otišao sa te burze.

Sta mislite o sajtu cex.io dali ima neko iskustva sa kupovinon btc ? Kolike su provizije ? Dali za verifikaciju traze bris grla selfi ili tako neke gluposti? Hvala unaped :slight_smile:

1 Like

Mislim ,onako laicki , da ste svi zreli za Las Vegas ,jer 1000 % je veca sansa tamo zaraditi ,
jer ovo ne lici ni na kocku nego na svesno sadomazo zrtvovanje vremena i novca,

Sta se tice DGB-a (Digibyte) cini mi se da bi uskoro mogao jos jednom bump kada dodje na coinbase. Malo sam analizirao coin i vidim dosta perspektive u bliskoj buducnosti, jos je uvijek undervalue, uskoro bi se to moglo promjenit, ovih dana ne pada ispod …04, nadam se da su moje pretpostavke tocne, a john Mc. je ocito isto tako procijenio njegovu vrijednost i svrhu tako da se isplati ulagat bez daljnjeg…ako ne za duplo doci ce barem do 06-07 uskoro. Ako se mene pita, sada je jos uvijek vrijeme za ulaganje.

Evo jedan off topic, mozda i nije ali evo kako ja to vidim.

Odem juce na coinmarketcap.com i pogledam koliko ima ukupno coinova https://coinmarketcap.com/all/views/all/

  1. coinova i tokkena

Aj vi meni sad recite jel to normalno? Da ne kazem da je svaki u fazonu “konacno jedan coin koji nudi sve, konacno jedan koji radi ono sto ni jedan drugi ne radi, konacno…” bla,bla…

Treba pratite na twiteru te neke likove koji kad bubnu nesto i stvore neki hype o necemu sto traje 3 dana i tako, jbg.

1 Like

pa daj nam listu tih likova koji bubnu i bude hype :wink:

Mislim da je McAfee ocit primjer.

pogledaj reddcoin, onaj altbuzz na jubitu je rekao da ne govori nikome da ulozi u ovaj coin, nego cisto govori svoj stav, a taj je da je ulozio 50$ na reddcoin kada je bio na oko 0.000013$, a sada je 0.010814$, cisto jer je napravio video coin je skocio za 834 puta. Ja iskreno nisam zelio uloziti jer kada vidis cijenu coina i ulozit 50$ koliko je i on ulozio nema sanse, jer tako mozes uloziti u svaki coin. Ali bogami drugi put kada napravi takav video odmah cu ispaliti 1000kn. Mislim da ce nesto nauciti od ovoga, a to je da je podigao cijenu malog coina previse, hoce li to ponoviti sa drugim coinom neznam, ali nadam se.

, ne kazem ja nista za njega, velika vecina forumasa zna za njega, sta je sa ostalima :smiley:
mislio sam da imas jos kojeg AS-a u rukavu. :slight_smile:


Ne mogu edit.

Mozda je laz, ali eto treba pitati. Sada netko siri sliku kako ima sa 1 rx 570 preko 1000h, kaze:

Flash bios bro. Strap timing. Turn up your core clock and mem . Set core to 900mv and men at 900mv. Config the file so 1 card is now 2 threads.

Jeli netko zna nesto vise o ovim 1 card=2threads?

Pa di si ti Brankec? :wink:

Da si prije godinu dana kad smo imali “onu” raspravu došao u ovaj Las Vegas probaj izračunat koliko bi zaradio. Da si otišao u pravi Las Vegas sigurno bi izašao sa manje nego što si ušao :slight_smile:

Svaka investicija je rizična. Nekima su Ledo i Jamnica bile odlične kompanije i kleli su se u njihove dionice. Neki su kupovali nekretnine na Krimu pa je zaratilo. Kriptovalute trenutno imaju još puno potencijala i nose ogroman potencijalni profit, pa je i veliki rizik prihvatljiv s obzirom na mogući profit. Naravno da nema garancije, ali ako ne pretjeruješ sa investicijom mislim da se itekako isplati preuzeti rizik. Bitcoin također ima još uvijek veliki potencijal za profit, a puno manji rizik nego druge kriptovalute, pogotovo ako ne uletavaš grlom u jagode i ako znaš procijeniti dobar trenutak za ulaz, uz dobru ulaznu strategiju.

Ne znam koliko će ovo ludilo trajati, ali treba uživati dok traje. Neki će se sigurno opeći, ali će neki i odlično zaraditi. Po meni je problematično što svaki klinac sa desetak tisuća followera na YouTube može napumpati neki coin jednim jedinim videom. To definitivno nije zdravo niti za taj coin niti za cijelo tržište. Ja sam i dalje optimističan, ali naravno da treba biti oprezan.

3 Likeova

Evo zašto je Hrvatska zaostala država. Umjesto da pokušamo pratiti svjetske trendove i ići naprijed, naši političari koji donose bitne odluke objave ovo

Pa sad ti imaj nadu u bolju budućnost.

Ne bi ulazio u vrijednost bitcoina, ali to je isti onaj koji je radio nekakav gospodarski plan za neko udruzenje, pa je nakon toga pokazao zavidno znanje pri izracunu PDV-a. :slight_smile:
Vodeci se time, ako je on rekao da ne valja, mozda ipak ima nesto u tome da valja.