Black Friday 2019 dobre ponude

Bolje uloži i kupi normalan miš od Logitecha. Kod njih baterija traje po godinu dana.

Ovaj kineski će ti potrošiti više baterija u mjesec dana nego što bi platila pošten miš :slightly_smiling_face:

1 Like

I ja sam istog misljenja. Znam po igrackama za decu, uzimao neke automobile na daljinsko upravljanje na baterije. Ne mogu da zaradim samo za baterije…Bukvalno jede, na kraju sam sakrio sve te igracke od dece :smiley:

2 Likeova

Ostalo je još 22 sata kineskog ‘Crnog petka’ :sweat_smile:

Stvari koje su meni zapele za oko:

Tablet za crtanje: HUION H640P

Bežične slušalice: Xiaomi Redmi Airdots

*Ne znam zašto linkove pretvara u ruski…

Ove Xiaomi slušalice sam imao i ja na piku, ali bukvalno skoro iste cijene su ostale kao prije 11.11, možda dolar jeftinije. Bezveze, čekat ću crni petak možda bude bolja neka akcija.

Hahaha istina. Ovaj gore tablet prije par dana je bio 37$, sada 35$… Ali ajde, kada dodaš nekoliko onih kupona, cijena padne na solidna 33$ :joy:

1 Like

Niko nista ne cita. Ovaj mis je tu bas zbog baterija, ovo je punjivi mis, rechargeable mouse, ne trebaju mu baterije, ima internu bateriju, kad se istrosi baterija dopuni se. Vjerujem da se ne treba cesto puniti, mjesecno mozda.

2 Likeova

Aaa e to je vec nesto drugo, jbg ne razumem ruski :slight_smile: Odoh i ja da ga pazarim ako je tako, vreme je da kazem zbogom kablovima :smiley:

2 Likeova
2 Likeova

Bas sam to htio pitati… zasto ruski :slight_smile:

Na 4 godine za 50e jel tu spada i whois zastita u tu cenu?
Gledao sam ali nigde ne pise.

Pojma nemam :grinning:. Slučajno sam naišao na ponudu i video samo cenu što me iznenadilo. Ne znam ni kakvi su sa kvalitetom? Nisam detaljno pregledavao, ali moraću da vidim neko dugoročno rešenje za hosting mojih sajtova.

Ponuda je dobra i ja nemam pojma kakvi su jer ih nisam koristio a tu spada i domen pa ne znam da li u tu promo cenu spada i whois zastita,mada nije problem doplatiti za zastitu ali nekada znaju da ti dobru ponudu za jedno a derati na drugom.
Kao sto je sad cena za neke domene 1$ a obnavljanje 25$

Da upravo. Mada whois delimično rešiš kod namesila sa domenom, a proveriću kakvi su sa kvalitetom. Za jedne znam za sad da ih hvale, ali ništa nije 100% u hostingu, začas se to može promeniti.

Ma pola domena mi je povezano sa obicnim blogerom i free temom i bolje je nego sa placenim hostingom.Nekad i ja sredim temu i nikada ne bi mislio da je sajt na blogeru.

1 Like

To nije loše za neke stvari, pogotovo za traffic, jer G voli više svoje nego tuđe :grinning:. Mada WP je ipak drugačij, mislim ozbiljnije deluje ukoliko na kraju hoćeš sajt prodati. Može se prodati i bloger, ali znači taj hosting i domena.

Ma ovo ja kad radim sajt firmama,odradim preko blogera nesto jednostavno a naravno za zahtevnije i ozbiljnije sajtove mora i ozbiljna i tema i hosting i izgled,mada moze se srediti extra izgled za firme,naravno za prodaju sajta praviti preko bloger-a nije pozeljno jer bloger mogu ukinuti pa propade sve.Za firme imam backup i prebacim na placen hosting i wp.

je li i adsense reklame držiš na blogovima? :smiley:

Pa naravno uz placen domen i tekstove i sve sto adsense trazi,vise se ne moze dodati blogspot ime na adsense nego mora domen.

https://platform.cloudways.com/welcome-back

1 Like

https://www.ekupi.ba/Black-Friday-g17699.aspx#SubPage(1)