Black Friday 2019 dobre ponude

Hawkhost i dalje ima iste kupone kao i svake godine. Ja koristit njihov hosting godinama i zadovoljan sam. Evo spisak kupana

|Shared|70% One Time|$0.90/mo|bfshared2019|
|Shared|55% Recurring|$1.35/mo|bfshared2019r|
|Semi-Dedicated|70% One Time|$4.80/mo|bfsd2019|
|Semi-Dedicated|55% Recurring|$7.20/mo|bfsd2019r|
|Reseller|70% One Time|$5.20/mo|bfreseller2019|
|Reseller|55% Recurring|$6.50/mo|bfreseller2019r|
|Cloud Web Hosting|70% One Time|$0.90/mo|bfcloud2019|
|Cloud Web Hosting|55% Recurring|$1.35/mo|bfcloud2019r|
|*Cloud compute|30% Recurring|$5.83/mo|bfcompute2019|

ja imam nekoliko komada ovih shared hostinga sa ponavljajucim 55% popustom. Na dvije godine ispadne 32 dolara

3 Likeova

Ma Aliexpress se srozao, i po cijenama su za gomilu stvari znatno skuplji od ebaya, što je prije bilo nemoguće.

Prije kada je pisalo koliko je tko jak kupac, ja sam bio među 2% najjačih na cijelom Aliju, to mi je pisalo na profilu… tisuće i tisuće dolara sam ostavio tamo, a nikada, ali nikada nisam dobio neki popust, kupon ili nešto od njih. Kupone dijele za najveće gluposti, i to moraš kupit tipa 5 komada rajfova za kosu ili 5 četki za psa, i onda dobiješ 2$ off.

Bilo bi prejako da Trumpavi malo i njih stisne za nešto ko one iz Huaweia… hehehe

1 Like

Inače izvolite za ebay kupon od 20% (najviše 25$), a vrijedi za sve na ebayu… P20BLACK

ja ga upravo iskoristio, i fkt mi skinulo 25$ sa cijene.

1 Like

može li mi ko objasnit kako ovo? Jeftinije no amazonu i fri šiping, još ima neki ođe neki kod đe piše pay only 20,78. inače imam ovaj tablet i dobar je

https://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=meet825&myworld=true&items=25&iid=-1&de=off&which=negative&interval=365

1 Like

Ako ko kupuje pbn linkove, seo servise i slične stvari, na black hat forumu ima dosta akcija

ovo sam uzo da se malo igram sa djecom. sa ovim popustom od 5 dolara ispadne 5,18$ čini mi se. a dobije se i ovog punjenja pa eto. vazda li za bf kupim neke gluposti koje jednom upotrijebim max

za većinu proizvoda ima taj popust od 5 dolara. tako da morate nešta kupit bar od 6-7 dolara. dobro se čoek osjeća kad potroši po data i uštedi na nekoj gluposti koja mu ne treba 5 dolara

naručih i ovo. 14,6$ sa popustom. na prvom amz aff sajtu sam pisao o ovim portable espreso mejkerima i većina su na principu ovoga, samo malo obojeni, prepakovani, zeru izmjenjeni. nemam pojma kakav je espreso iz ovoga, a interesovalo me pa što ne kupit. koliko samo smeća čoek navlači i proizvodi to je nevjerovatno

Na Aliexpressu imate kod friday15 za 15$ preko 150$.

Ja kupih 7.5 kg Lego Duplo kockica na ebayu, nevezano za Black Friday.

3 Likeova

Ove godine nisam nista kupio za BF. Nije da ne bi volio sad nekih stvari ali mi trenutno nista ne treba. @anja1, mozda ovaj kindle sto si stavio :slight_smile:

Nije za BF ali NFS: Heat sinoć stavio da se skida na PS4 :police_car::red_car:

misliš li ti da je to valjan razlog da se ne troše pare

1 Like

Nema neki link za Puffies pelene?:slight_smile:

u fisu danas 20% jeftinije. i možeš kad budeš vozio do fisa vikat na ženu kako još nije djecu naučila na tutu.

Pozdrav,i ja sam kod njih već 2 godine i sada trebam produžiti ali mi traže punu cijenu.Imali ikakva mogućnost da se upiše negdje kupon za popust??

zato što si bez ponavljajućeg popusta, već onaj jednokratni. mislim da kod obnove hostinga nema nikakvih popusta kod hawkhosta. možeš možda uzeti taj hosting sa ponavljajućim popustom i preseliti sam tamo sajtove

Odličan miš na akciji do prvog. :slight_smile:

kakva je razlika u ovim skupim i običnim miševima? za ovako nekog običnog korisnika

Logitech je majka sto se tice miseva ja samo njih koristim trenutno G Pro traju brate i kvalitetni su i ne kvare se i drze cijenu.

Sto se tice popusta jel su samo meni tuzni ovi popusti barem ovih online usluga programa itd. tuga jedna samo takva od popusta.