Black Friday 2022 - što ćete kupiti?

https://blog.hawkhost.com/2021/11/24/ready-set-savings-our-2021-black-friday-sales-are-here/

vazda na njihovom blogu izlistaju sve kodove

Meni pise 11.88 kad kliknem da kupim pise 21.88 imam vec domenu :thinking::thinking:

Jesi dodao kod BFCMSTELLAR21?

1 Like

Kupih sad ovaj Interserver za 1$. Sve je ok, samo je naziv dns servera malo čudan :slight_smile:

NAMESERVER INFORMATION:

da900a.trouble-free.net
da900b.trouble-free.net

1 Like

Cudan jes… evo ja uspioo add domenu imam jos jednu i nemogu dodati ssl neku gresku pokazuje…mozda ogranicili samo na 1 ssl

Jel cpanel ili direct admin?

uzeh gopro 8 sa punjačem i još dvije baterije

https://www.walmart.com/ip/GoPro-HERO8-Black-Action-Camera-Bundle-with-Dual-Battery-Charger-Bonus-Battery-Includes-3-Total-Batteries/199369934

1 Like

Mozda si se malo zeznuo sa 8. Od 9 imaju drugacije baterije plus sto ima ekran sa prednje strane koji je bas prakticna stvar ako sebe snimas. Doduse, skuplji je sigurno 150$

Na gopro sajtu imaju bas cesto neke akcije

Kako si rjesia dostavu?

myus. preko njihovog tulu - buying assistenta - šiping izašao 56 dolara. to je fazon ubaciš link od proizvoda i platiš preko pejpala il kartice proizvod i šiping oni odrade sve ostalo. ali je zato skuplje od nekog standardnog forvardovanja.

ima i drugi sistem da naručiš u skladište đe dobiješ svoj unit pa onda da šalju odatle, a ti to otpustiš ili tako nešta (nisam probavao na taj način, al to je valjda standardan način, ima objašnjenje po netu kako to ide). i tako ide po jeftinijim ciframa oko 25-30 dolara bi me izašlo, ali sam ja lijen i ovako preko ovog bajing asistenta mi jednostavnije.

sad sve je to ok i nije mnogo al treba računat da ću dodat još nekih 75 dolara za carinu pdv i šta već treba. tako da ispadne slično ko i kod nas, jedino što se dobije više baterija, al problem bude za garanciju. i ko će onda znat dal se uopšte isplati, al eto naručih čisto da skinem sa pameti i da ne dumam više.

1 Like

https://www.namesilo.com/discounts-and-promotions/BlackFriday

Gledam koliko domena ima. Mozda jednog dana bude .*urcina :joy::joy::joy:

1 Like

ova kamera je namjenjena da ide prvenstveno na masku za ronjenje, a neću sebe mnogo snimat, nadam se izbjegavanju toga kolko god da to bude moguće. ja dugo ocjenjivah i vagah koju gopro kameru da uzmem i nekako sem tog ekrana sa prednje strane ne viđoh neke velike prednosti devetke u odnosu na osmicu.

da ali moraš kolko skontah plaćat sabskripšn. eo oko blek frajdeja masu drugih su imali bolje akcije za gopro od samih akcija na sajtu gopro

@anja1 @Jeronimo034 jeste uzimali combo paket od fikover?

ja uzeo kombo ovaj na 3 mjeseca, s tim da od nekog aprila uopšte ga nisam koristio (ni ahrefs), a čini mi se i bez blek frajdeja da je ista cijena, da ništa izmjenjeno nije, možda griješim. al svejedno ja uzeh juče čini mi se, to mi je neki ko podstrijek da krenem radit

1 Like

Manja je cena sada, ja sam jednom uzeo cisto da probam te ostale alate, ali sam ipak sam na ahrefsu vec evo skoro 2 godine.

Evo uzeh, i to na 6 mjeseci, bas zato da me pece savjest sto ne radim :grin: Izidje paket onda 16.5 USD mjesecno. Al u biti @Jeronimo034 je u pravu ahrefs je dovoljan…

ja nekad kad krenem sjecirat neke sajtove volim imat više alata. onda kad tražim expired domene dobro posluži takođe više alata za isprovjeravat jer ahrefs na flikover daje samo 20 puta site explorer dnevno, a kad se zalaufa čoek ispuca se to brzo. serpstats skoro niko niđe ne pominje a skroz dobar alat. meni ništa lošiji od semrush. al za standardan rad jes dovoljan ahrefs i meni, no eto ako poželim kopat malo više nek ima, ne ije ljeba, ije dolare

Direct admin…koja je razlika ?

Kozmeticka. Dobar je i Direct Admin malo nezgrapniji za koristenje mozda.