Black Friday 2022 - što ćete kupiti?

Ubrzo ce Black Friday! Mislim da necu nista od tehnike kupovati. Moracu pregledati hostinge, posto imam dva shared hawkhosta, mozda jedan ugasim.
Mozda kupim novi laptop ako bude dobar popust neki.
Puno mozda :slight_smile:
Vjerovatno cu kupiti jos Einhell alata na baterije a stedim pare za Proxxon stoni cekular.

Steta sto nikada nisu na popustu a oko 350€ su.

Sad kad kontam, dobro bi mi dosao neki mirrorless koji ima u sebi timelapse opciju ugradjenu.

I mene također zanimaju hostinzi, ako neko zna za neke brutalne popuste neka nam ostavi link :paperclip:

1 Like

Imate godinu dana gratis kod create.com :man_shrugging::blush:

@bobo_1 koji sajt koristis za laptope?

Platim 1 godinu dobijem 2 ?

Dobijes odmah gratis godinu dana i ne placas nista. Ali ako budes hteo za neki ozbiljniji projekat kada produzujes posle godinu dana su skupi. Ali ako nekome treba hosting da tovari slike godinu dana gratis, to je super ideja. Koristim ih licno za slike da mi ne opterecuje glavni Hosting.

Trazice ti sliku pasosa jer jedna osoba ima pravo samo jednom na godinu dana gratis. Mozes uzeti i najaci paket Shared Hostinga gratis 12 meseci.

A da li je moguce uzeti free najjaci shared, i prije isteka godine promjeniti na neki mini paket i produziti ?

Da li daju backup uraditi ?

Da nece sjebati iz razloga sto daju free…

Te da li je moguce ukoliko uzmem free godinu, da iduce godine svaki mjesec placam ?

Mediamarkt :slight_smile: 1234567

Dostavljaju u HR? Ovako što gledam cijene su stvarno niske s obzirom na neke HR dućane…

Jesi ikad razmisljao o prodaji domene i koliko bi trazio? :smiley:

O čemu ti to? :sweat_smile: 20 karaktera

Kupio sam domenu kod njih i host fakat došao za dz.

1 Like

Vrijeme je pored Prime, Netflix-a i Mubi-a, da pocnem placati i VPN da bi mogla skinuti filmove koji mi se gledaju, a da me ne uapse. I hccu da vidim kako izgleda ranking na Googlu ako surfam iz Atlante.

Elem uzeh VPN, vele popust 72%. Pa ako nekom treba, izvolte:

3 Likeova

Registrirajte se na vrijeme i čekajte petak, 26.11.
Na sve Linux VPS i Windows VPS konfiguracije odobravamo 50% popust, bez obzira da li trebate server samo za mjesec dana ili cijelu godinu!
Iskoristite kupon BF2021CM prije naplate!

Fair enough?
:muscle:

1 Like

1 godina web hostinga za 1 $ (može se više puta zakupiti)

https://www.interserver.net/webhosting/bf1dollar.html

Da li neko koristi ovaj interserver hosting?
Kakvi su?

Da li imaju limit na addon domains ?

Unlimited je sve, vjerovatno overselluju ali vrijedi isprobati za ovaj sitniš. CC se može odmah ukloniti.

Evo detalja:
https://www.interserver.net/webhosting/standard-webhosting-details.html

Probaj create.com ja sam tamo uzeo free :smiley:

Ja koristim Interserver, nešto poput Hawka, bolji jer dobiješ 2gb rama a na Hawku 1gb.

@Zdenga ne znam koliko je Create provjeren.

1 Like