Black Friday 2022 - što ćete kupiti?

Koliko kosta Renewal standard hostinga na interserveru?
Ovo sam nasao, al ne na njihovoj stranici…
Standard Web Hosting Plan
Pricing [$2.50/month (Renews at $7.00/month)

Tako je, skup je renewal poredeći sa recimo Hawkom. Ja sam do sad radio tako da se šaltam svake godine na drugi tako da uvijek jeftino prođem.

1 Like

84 dolara da obnoviš ovaj paket od 1$za12mjeseci

Za 1$ godinu dana hosta to moguce neko probao ?

Juče kupio, traje do Next Invoice Date November 19, 2022

Ima cpanel i koliko moze domena ?

Ima i sve neograničeno

1 Like

Koliko sam vidio Directadmin, ne Cpanel.

I ja sam za njega saznao ovdje na forumu pisao je @meda. Uzeo sam free al ne drzim na njemu neke bitne stvari već images čiji backup svakako imam na PC.

Imate li neke opcije, predloge gde imaju popusti na garderobu ?

evo da se ne mučiš

https://www.euserv.com/en/cloud/backup-hd-1T-se2021.php

1 Like

Meni je ovo sasvim OK ponuda, :smiley:

Za one koji ne znaju, ponuda iznad se nalazi na Namecheap :smiley:

1 Like

mislim da neću ništa na silu kupovat,
imam vps koji mi radi odlično i nema potrebe da cimam stranice kako bi uštedio par dolara + izgubio vrijeme na to sve, neda mi se.

… možda prebacim negdje neku domenu koja ubrzo ističe pa da tu napravim uštedu.

na akciji svi fire tableti i po vrlo povoljnim cijenama. a po meni su sasvim dobri za djecu, a i ja volim na njima gledat filmove serije pred spavanje. skoro uzeh fire hd 8 plus za 55$ + šiping preko myus. isto košta i sad. ima i hd 8 sa 1gb rama manje jeftinije za 10 dolara. ovaj deset inča može možda bit pregolem

inače svi amazonovi proizvodi su na dobrim popustima. meni još interesantni od njihovih proizvoda je jedino kindle, ali sam se naviko čitati na tabletima i telefonima, pa ne vidim neku potrebu za kupovinu kindle. vele da je bolji za oči al eto.

Mislim da se moze dobit i 10% popusta preko topcashbacka na ove amazonove proizvode

ja to nisam koristio nikako, a eto moglo se, vidim da rade i sa aliexpresom i ebejom. sad kontam veće pare potrošiti na amazonu pa eto mogo bi topcashback koristit, mada eo sad viđoh na nekom domaćem forumu da im nisu priznali neke narudžbe oko blekfrajdeja prošle godine

trebalo bi to sljakati, samo cashback nekad dodje kasnije (ne vidis ga odma). Prije no sto su vama smanjili one aff provizije, topcashback i rakuten su imali cashback na sve na amazonu, msm da je tad bilo 15% na amz proizvode.

Mislim da imas i na prime neki dobar popust, tipa 15$ ako ides preko sajta (naravno ako ti treba free shipping unutar US), plus sem toga imas one neke bonuse pa mozes citati knjige za dz

Ja imam fire 4k stick, mogu samo preporuciti

Popusti na https://themeforest.net
Ova Avada thema na popustu jel je neko koristi valja li cemu? Vidim da je najprodavanija…