Blog nije kvalifikovan za adsense

Blog s neki 30 postova mozda mjesec dana od kako je kreiran i kada hocu poslat zahtjev za adsense ne mogu,jednostavno kada unesem url bloga i trebam predat pise mi dole da idem preko blogger.com i kada odem to samo me vrati na pocetku www.blogger.com kada odem na login preko svog maila od blogger trazi mi da unesem pw samo me vraca na staro,dok samim tim mi i pise da mi blog nije kvalifikovan za adsense,sadrzaj je poprilicno orginalan i pratio sam sva prafila ako moze neka pomoc sta radim pogresno ?

Hvala unaprijed

Pokušaj za pola godine .

Nekad traje pola godine, nekad manje. Sve zavisi, ali optimalno vreme je 3-4 meseca.

Dali aktivnost na blogu,kao npr objavljivanje svaki dan clanaka donijet benefit i kvalifikaciji prije tog nekog perioda od 3,4 mjeseca,jer stvarno mi je potrebno to a nikako ne mogu doci do odobrenja za reklame ,u problemu sam :stuck_out_tongue:

Zbog čega ti je to tako potrebno? Nećeš zaraditi neku lovu ove godine sigurno, sljedeće isto teško .

Ma ne mastam o nekoj velikoj lovi,jedno vrijeme sam radio s mediavenusom,bio sam zadovaljan s 100 $ mjesecno,bilo kakav doprinos trenutno budzetu dobro bi mi dosao

Pa radi na sajtu. Kada bude dobar za AdSense prime te 100%

Kupiš domen, hosting i postavi 20 clanaka dugih. Posalji zahtjev cekaj par dana , zahvali mi se :’)
Sada je mnogo lakse dobiti adsense nego prije 2-3 mj (PROVJERENO)

Nije to bas tako lagano, javi se na PM da ti pokazem sa kakvim sajtom ja nisam dobio adsense :open_mouth:

Ja sam sa 6-7 KOPIRANIH članka dobio :smiley:
Veoma je bitno da je web indexiran na googlu :smiley:

Unazad 1god. Adsense je postrozio pravila za dobivanje naloga, danas je jako bitno imat dobar text “unique content” (min. 500 rijeci), dobar “google frinedly design” i starost domene je jedan od faktora dobivanja naloga. Dakle, prije samog apliciranja potrebno je ispravno poslozit web, provjeirt sve navedene parametre dal’ su okej, nije to vise kao nekad, naljepi text razbacaj po webu i eto ti nalog. Svake godine traze vise “profesionalnosti”. Mozda netko uspije dobit nalog onako kao prije na ,blef"…pricam iz iskustva jer pravim accounte, dosada sam ih napravio da ne pamtim koliko, no prije 3-4god za dobivanje naloga i danas (nebo i zemlja) btw. ovo nije self-promo… vec pricam onako kako stoje stvari… ljudi rade gluposti pa dok vidim sve te blogove nije ni cudo sto ih adsense odbija.
Tim.
Lp,