Blog trenutačno nije kvalificiran za AdSense

Zna li netko od vas ko se duže bavi blogovima kad će se to promjenit?

Blog je star oko 3 tjedna, ima oko 100 unikatnih članaka, ne krši nijedno adsense pravilo, posjeta ima 300-600 na dan, adsense račun imam već godinama…

I mene to zanima… Za sve nove blogove mi se to događa iako imaju puno unikatnog sadržaja i dobru posjetu…

i mene to zanima dali ste možda našli riješenje

niste sami i meni se to dešava adsense imam 2 godine , na bloggeru imam nekoliko blogova i na svakom je posjeta više nego dobra ali stalno javlja da blog nije kvalificiran za adsense a svaki blog je unikatan i po 100-tinjak postova sa mojim fotkama. Tako da mi ništa nije jasno!?!

Stvarno mi nije jasno. Imam na blogu 25+ članaka s preko 300 riječi. Svi su unikatni. I blog je star preko mjesec dana.

Do pred pol godine, svaki blog koji sam napravio bio je kvalificiran za adsense nakon 2 dana i 5 slika na njemu…

@Apomedia ako imas adsense account, onda zbilja ne znam sto te muci. Napravis novu ad unit i stavis ju na novu stranicu, i gotovo. Cemu uopce bilo sto prijavljivat, ne kuzim ?

Pa đaba mi adsense acc ako mi blog neda stavljat oglase gore, ne mogu oglas ni stavit kao kod u widget

To mi je malo čudno. Inače, ako imaš odobren adsense acc, stručnjaci iz google-a smatraju da si upoznat sa njihovim pravilima, pa ti i napišu lijepo da ubuduće možeš postavljati adsense gdje god, sa tim da oni i dalje prate gdje ih postavljaš te ukoliko se oglušiš na neko pravilo mogu banirati acc.

Ja radim i sa blogovima i klasičnim CMS-om pa postavljam adsense bez ikakve najave prema google-u

P.S. trebaš pripaziti ako umećeš adsense u kod, da ga generiraš jer inače ne radi…

Ja i dalje ne kuzim u cemu je problem.

Da li neko zna kakav može biti razlog ovome?

Kada se malo vratim unazad meni je nedavno došla obavijest da aktiviram one kolače jer se blog prikazuje i na .com .de .itd domenama. Možda je to razlog?