Blogger, adsense automatski oglasi, problem

Pozdrav, imam jedan problem, a vjerujem da su se i drugi susreli sa njime. Zanime me da li je ga je neko uspio riješiti i kako.

Htio bih ubaciti adsense automatske oglase na sajt koji se nalazi na Blogger platformi. Uradim sve što je potrebno, ali ogasi se uopšte ne prikazuju u sadržaju članka.

Otkrio sam i u čemu je problem. Adsense kako sam skontao ubacuje automatski oglase između paragrafa, ali prilikom pisanja članaka na bloggeru, redovi se automatski odvoje sa line break tagom “br”.

Međutim, imam jako dosta članaka i da sad uređujem svaki post ponovo detaljno i umjesto sa “br” da ručno odvajam paragrafe tagom “p” bi bilo jako mukotrpno.

Da li je neko otkrio neki način jednostavniji da riješi ovaj problem? Hvala unaprijed.

Ne znam za blogger ali na wordpress sajtu ja nisam nista odvajao tagom p a oglasi rade normalno.

Da, na Wordpressu i meni radi sve normalno, ali na Bloggeru neće dok ne stavim tagove p gdje god je prelom teksta

Ima li neko na Bloggeru da mu automatski adsense oglasi rade bez probleme i u člancima?

Kod mene rade na više blogova. Ne znam sada koji sam prijelom odabrao, ali sve je automatika i radi odlično. Večeras pogledam, a ako želiš i ti meni pokaži link na PM da pogledam i vidim gdje si fulao