Blogger ili Free WP

Molim admine neka prebace temu u odredjenu kategoriju ako sam ja promasio :smiley:
Pa ovako, zelim otvoriti jedan sajt, za pocetak ne bih da ulazem neki novac osim u domen .com , zanima me kako je bolje krenuti sa Blogger-om ili WP-om. Kasnije ako zelim da predjem na WP hosting, sta dobijam, sta gubim ako trenutno napravim na Blogger ili WP?

Nemoj da se ljutis, ali postaviti ovakvo pitanje u 2019. godini je totalno lejm po meni.

Uskoro ce crni petak, hosting kompanije ce da daju popuste od 90 posto, cekaj jos 25 dana i uzmi lepo hosting, nemoj da se dvoumis izmedju bloggera i wp-a zato sto su obe platforme zivi uzas.

Ne ljutim se :smiley:
Svaki savet je dobrodosao, ja sam ovde dosao da pitam vas iskusne tako da it’s okay :joy:
Dakle kazes ni wp ni blogger, sta onda ?

Pod wp mislis na worpdress.com? Onda ni wp ni blogger :slight_smile: Uzmes hosting za crni petak na Namecheap i instaliras WP (ovo je wordpress.org, potpuno drugacija stvar) i neku besplatnu temu za pocetak :slight_smile:

1 Like

Možda pita jer ne zna podesiti kroz CPanel te stvari oko hostinga i ostalog, a na Bloggeru to ima gotovo.

Ovo što ti preporučuju za hosting i ja bih ti preporučio, jer je Blogger ograničen s dosta toga…

Sve to ima određen limit, gdje ćeš na kraju morati platiti da ti neko uradi CMS ili da sve to prebaci na Wordpress koji ćeš hostat na svom serveru.

Da te riješim muke, prodajem “Gaming News” CMS s domenom ili bez domene prilagođen za Google Adsense, koji ima sve što ti treba i više nego što ćeš koristiti ako si početnik.

Hvala vam na savetu :slight_smile:
Znam sredjivati sajtove i na Bloggeru i na WP nije mi to problem, samo sam hteo savet od vas iskusnijih :smiley:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja