Blokiran Instagram nalog za boost post

Imam instagram akaunt za biznis, ali kada sam promovisao post, blokirali su, drugi put isto i sad ne daju, negde kršim nešto, ali mi nije jasno zaista šta. Ako bih poslao link instagrama, to bi bila reklama, mogu samo reći da je u linku sajt i da se radi o sportu i da je zajednica o kladjenju, ali se nigde na našoj stranici ne traži da uložite, jer je sve besplatno. Kako da maknem tu zabranu?

Bump, neko neki moguc razlog da li zna? Nista mi nije jasno, jer vidim da je izbacilo na fejsu reklamu za kladionicu, doduse ima znak 18+. Zaista ne znam u cemu je fora sa reklamiranjem i zabranom…

Čini se da niko ne zna uzrok ovome, a moram priznati da ni meni ništa nije jasno, valjda može na drugi nalog isti paypal? Ne znam za drugu ideju, neću nepotrebno spamati ovde više.

Žali se, imaš 30 dana posle toga ne možeš više.

Imaš njihova pravila za reklame, pročitaj pa ti možda bude jasno zbog čega su te ban.

Ne bi trebao koristiti paypal sa banovanog naloga, jer možeš opet dobiti ban.

1 Like

Problem je sto mi nisu jasna pravila za reklame, ali uopste

Šta ti nije jasno? …

Da nije za sajtove za kocku, a kladionicama je odobrena placena promocija recimo

Treba ti dozvola od njih

Learn how to apply for permission to promote online gaming or gambling.

Pravilo 5.1 tu ti sve piše Werberichtlinien

Ali ako je na tvom sajtu besplatno klađenje, onda bi trebali da ti odobre. Žali se, možda ti odobre.

Kaze “we could not process your requiest, probaj opet”
Verovatno ne dozvoljava, jer sam ranije slao, ali nisam napisao ono sto si mi ti sada rekao. Sta ako vise ne dozvoljavaju zalbu? Da sve je besplatno na sajtu, nikad se nece traziti od nekoga da uloži bilo šta.

Imaš li pristup Bei Facebook anmelden, trebalo bi biti tamo da se žališ?

Imam pristup, ali ja nemam veze sa fejzbukom, reklama je preko instagrama i nije preko mog fejzbuk naloga