Bootstrap button pozicija

Pozdrav evo imam problem na Chrome pokazuje dobro dok na firefoxu ne prikazuje kak spada ovaj gumb izbriši poruku je veci
Chrome

Firefox

Kod:
<
input class=“btn btn-primary btn-large” style=“margin: 0px 0px 0px -146px; width: 45%;” type=“submit” name=“submit” value=“Pošalji poruku” />
<
input class=“btn btn-primary btn-large” style=“margin: -39px 0px 0px 234px; width: 45%;” type=“reset” name=“reset” value=“Izbriši poruku”/>

Provjereno radi

<form class="form-inline">
  <button type="submit" class="btn btn-primary btn-large span4">Pošalji poruku</button> <button type="reset" class="btn btn-primary btn-large span4">Izbriši poruku</button>
</form>
1 Like

Kad dodem doma probat cu Hvala :smiley:

Span neradi sa button oznakom nego samo sa input(al to se moze u css stavit i button tak da bi radilo) a i kad stavim input dogada mi se ovo

daj mi cio code sa form da ti to napravim jer code radi http://prntscr.com/287mc3

ne moras uopste da menjas button u input ostavis sve kako jeste samo action i method dodas u form koji sam ti ostavio i input tipa email ili sifra dodas ispod <form class="form-inline">

    	<div id="note"></div>

		<div id="fields">
			<form id="ajax-contact-form" action="">
                            <div class="control-group error">
                            <input type="text" id="boja" name="name" placeholder="Ime" value="" /><br />

			<input type="text" id="boja" name="email" placeholder="E-mail" value="" /><br />

			<input type="text" id="boja" name="subject" placeholder="Predmet" value="" /><br />

			<textarea name="message" id="boja" placeholder="Opis" rows="10.9999" cols="25"></textarea><br />
                            </div>
			<label>&nbsp;</label><input class="btn btn-primary btn-large" style="margin: 0px 0px 0px -146px; width: 43.1%;" type="submit" name="submit" value="Pošalji poruku" /></input>
			<input class="btn btn-primary btn-large" style="margin: -39px 0px 0px 234px; width: 43.1%;" type="reset" name="reset" value="Izbriši poruku"/></input>                                

< /form>
< /div>
< /div>
< /div>

Eto :smiley:

Ne smijes imati isti id na vise elementa. (nevezano za tvoj trenutni problem)

ako mislis ovaj id boja to koristim placeholder da boja u odredenu boju

    <form id="ajax-contact-form" action="">
<div class="control-group error">
<input type="text" id="boja" name="name" placeholder="Ime" value="" /><br />
<input type="text" id="boja" name="email" placeholder="E-mail" value="" /><br />
<input type="text" id="boja" name="subject" placeholder="Predmet" value="" /><br />
<textarea name="message" id="boja" placeholder="Opis" rows="10.9999" cols="25"></textarea><br />
</div>
<label>&nbsp;</label>
<button type="submit" class="btn btn-primary btn-large">Pošalji poruku</button> <button type="reset" class="btn btn-primary btn-large">Izbriši poruku</button>
</form>

Ja sam vjerovatno diro u bootstrap.css davnih dana i sad je to problem nec emi prikazat tako ko tebi

oj predlog ti je da predjens na http://getbootstrap.com/ i da sajt izmenis i baziras se na njemu jer vise se nece raditi na v2

ja sam skinuo jos davnih dana bootstrap al sam radio izmjene u njemu i sad bi to trebao vratit

nikad ne radis izmjene u osnovnom kodu bootstrapa, jednostavno kreiraj novi css u kojem ces ponovno napisati stilove za neki element, includeaj taj css poslije css-a bootstrapa i sve ce raditi kako treba…

Ovaj novi bootstrap nije nesto bolji mi je stari bootstrap a meni jos nije jasno zasto u firefox prikazuje onako vece a u chromu i safari normalno

Mozes radit izmjene na Bootstrap kodu jedino ako znaš što radiš(iskustvo), a novi bootstrap je dobar i moćan framework samo ga treba znati koristit.Za čas posla imaš Responsive stranicu.I mala je vjerojatnost da će bit nekih odstupanja među preglednicima jer je napravljen tako da bude cross browser kompatibilan,to je vjerojatno do tebe nešto pa ti prikazuje vece nego sto treba.

Ja sam testiro samo button i za njega mogu rec da mi je ljepsi u staroj verziji a sto se tice responsive sigurno je bolji u novijoj

Aha a dobro sad, ti sam sebi prilagodiš izgled buttona kako ti se sviđa i to je to :smiley:

Pa isti su samo aktiviraj bootstrap-theme.css :slight_smile:

1 Like

Evo testiro sam ja i sa default bootstrap css i ista stvar izbrisi poruku je veci gumb od posalji poruku za par pixela a jos uvjek neznam razlog ko da drukcije razumije margin za webkit i za ostalo ak stavim ovak normalan gumb uredu je al ako ga prosirim na 200 pixela baca gumb u drugi red i preko margin je jedini nacin da ga vratim

Evo ti ovde http://jsfiddle.net/Sceko/cyy3N/