BoxeTV - Vaša Online Videoteka

BoxeTV je streaming usluga pomoću koje možete uživati u više od 9000 video fajlova: domaćih i stranih serija i filmova, dokumentaraca, crtanih filmova i sve to preko smartphone-a, laptopa ili kućnog televizora po cijeni već od 7.00 KM mjesečno.

Vi birate kada, šta i koliko gledate.
BoxeTV - za sve one koji vrijeme provode online i ne žele čekati na novi film ili novu epizodu omiljene serije.
Registrujte se! Budite u korak sa vremenom! Gledajte BoxeTV!
Preko 9000 video fajlova.
Svi video fajlovi imaju prevod.
Već od 7.00 KM mjesečno

URL: http://boxetv.net/ba

Stranica je od mog prijatelja, tako da podrška i pitanja idu na mail [email protected]

Je l’ streamujete filmove sa nekog servera (warez) ili imate dozvolu ?

A danas ima mali milijon stranica na ovaj princip (domacih stranica).

Ok ovo izgleda… samo neznam ko ce to placat :smiley:

Sve se nalazi u privatnom cloudu, nijedan korisnik ne ispasta kao na javnim servisima za ogranicenim brzinama reklamama itd

On da bi naplacivao clanarinu mora da ima prava na ta dela i za razliku od standardnih online sajtova koji embeduju sa drugih servera on uploaduje na svoje + naplacuje gledanje, bas 2 stvari koje ne bi smeo da radi cak ni kod nas. Da ne spominjem da ocekuje da mu balkanci plate to je skroz 2 tema… :smiley:

Ono što svi ovde komentarišu jeste koliko je legalno i kako kod nas nema potencijala, međutim moguće da momak koji radi ovo ima ekskluzivnu licencu od nekog amerskog streaming portala itd itb. A i ako je ilegalno, who cares? Imaš toliko ilegalnih stvari koje se prodaju javno u skoro svakom shopu, čak se i proknjižavaju (narezivanje raznih igrica itd).

Evo ja sam prvi zainteresovan za ovo. Voljan sam davati 7KM mesečno ako je sve u HD kvalitetu, bez popapova i dodatnih reklama i sa sigurnim prevodima, a neću ni pitati da li je warez ili nije, jer me za to zabole… Ne znam šta je autorsko pravo, bar ne ono koje ja sam nisam potpisao, odradio ili pod kojim sam ja.

Evo ja sam korisnik BoxeTV vec 3 dana i vise sam nego odusevljen, nema reklama, aplikacija je i vise nego jednostavna, sve radi savrseno… Imaju dosta novog sadrzaja, Serija Filmova, Bas sam odgledao Game of Thrones zadnu epizodu.

A vi sto pricate ilegalno je ili nije, ne vidim poentu toga… da li jeste ili nije to znaju oni, sta je vas briga za to bas me zanima…

Aplikacija radi na Android, iOS, Samsung Smart TV i rekose da imaju Android smart box.

Dodali su cak i 3D movies Full HD 1080p koji savrseno rade na netu od 5mbps.

Eto toliko. Pozdrav





Svi zainteresovani za ovaj servis mogu dobiti testni username i password, samo treba da mi se javite na privatnu poruku (članovi sa bar 100 postova na forumu).

@Scootch ako mislis da ce 3D full HD film savrseno radit na 5 Mbps, onda nikad nisi vidio full HD 3D film. Da li uopce imas pojma koliko Mbps ima takav film tj. koji mu je bitrate ? Za full HD treba ti 8 do 15 Mbit , a za full HD 3D prepostavljam ne ispod 20 Mbita. Upravo radi ovoga ja recimo na XBMC ne mogu gledat nista bolje od 720p jer pocne stekat, a imam 4Mbita liniju.

1 Like

File je 1080p a bitrate mislim da je oko 2000 ili tako nesto, Vjerovatno je dobar rip, a vjeruj da znam dosta vise od tebe i o bitrate i o svemu tome. Pozdrav

I ja imam brzinu negdje oko 5Mbita i nema sanse znaci da gledam u FULL HD.

Nemoj bit toliko siguran. Ako mislis da pravi fullHD film ima bitrate od 2000 kbps, onda je ocito da svoje znanje mozes objesit macku o rep, jer nemas pojma o tome. Daj si skini fullHD BRRip sa neta, pa pogledaj koliki je bitrate takvog videa. Pa kvalitetni DivXovi imaju bitrate od 2000 kbps pa i vise, a ti o HD-u pricas ? Hahahahahahaha kakva komedija

Imaju dobre ripove, bitrate je oko 2000 posto toliko neta “pojede” kada ga pustis, Rezolucija mu je 1920*1080 i 2000+ bitrate manje vise zavisi od file. Pustim ga na LED 42 TV preko tog android boxa i izgleda i vise nego dobro, 720P je oko 800-1000kbps bitrate. U ostalom trazi testni nalog od njih pa vidi i sam…

Pozdrav

Nemoj pricati kod njih vec reci trazi testni nalog kod mene. :smiley:

S obzirom da si se registrovao juce bas nakon otvaranja teme i da su jedini postovi bas u ovoj temi da se izvuci neki zakljucak, mada si mogao i sam otvoriti temu ne grizu ljudi ovde. xD

Takodje nikoga ovde ne zanima da li je legalno itd to je receno iz dobre namere zbog vlasnika posto upload i naplacivanje nije isto sto embede i free, gledaocima je isti qc ali jos niko nigde nije nadrljao zbog embedovanja s 2 servera (cak ni u SAD) dok su mnogi nadrljali zbog uploada i naplacivanja. Sad ako je tebi to ok boze moj samo rokaj i srecno ali je napomenuto ako slucajno nisi znao.

U svakom slucaju srecno i nemoj da mislis da neko nesto ovde lose misli posto sam siguran da niko nije rekao nista u zloj nameri. Opet kazem da na balkanu gde 70% korisnika jedva zna da koristi net (izuzev Fb i YT) da ne pricamo o placanju preko neta ne vidim neki veliki uspeh.

Ako tebi to izgleda vise nego dobro, onda nemas pojma kako izgleda pravi full HD. Kao sto rekoh, pristojan DVD rip tj. DivX ima bitrate od 2000 kbps, pa i vise. Rezolucija tu nije toliko bitna, bitrate je bitniji. Toliko o tome koliko se kuzis u to. EOD za mene.

Samo bi da pohvalim ovu uslugu pretplatio sam se i prezadovoljan sam… Svatko ko voli filmove preporucujem nema reklama i ostalih zajebancija… :smiley:

2 Likeova

A jos bolja usluga je XBMC, a zamislite, besplatna je.