Brisanje postova u blogu

Postavila sam već pitanje drugdje, pa su me upozorili da ometam tuđu temu
pa evo ipak otvaram novu temu:

Meni odgovara održavanje preglednost bloga
konstantnim brisanjem dijela starih postova.

S kojim negativnim posljedicama mogu računati?

Mislim da neću time gubiti publiku ako preko google pretrage kliknu na nevažeči link. Ta tema više i tako ne bi bila aktualna, a i ne pojavi se ona 404 oznaka ili što već,
nego blog uputstvo da stranica ne postoji i ponuda da se ode na početnu stranicu moga bloga.

Jer, brisanjem postova se stvara preglednost kojom možda dobivam i zadržavam posjetitelje a to je jako bitan faktor.

Pa eto, da znam o čemu se točno radi pa da odvagnem za i protiv.

Hvala!

Koja je glavna svrha bloga koji pišeš ?

Informirati, zabaviti se, zaraditi… ?

Ja ti nebi savjetovao da brises postove.
Preglednost ces dobiti time sta ces stare postove prebacivati u jedan posebni dio, recimo arhivu.
sa redirectom u .htaccesu ces onda stari link napraviti na novi u arhivi.
GG nece izgubiti rezulatat ni link, a ti ces dobiti preglednost koju zelis.

poz

Hvala, dečki.
Taj blog je star mjesec i pol dana i na njemu se učim, nova sam u tomu. Ali zna imati i preko 1000 posjeta dnevno pa mi se to za početak i ne čini loše. Tako da bih htjela da bude kako treba, da ga nečim ne pokvarim.

@digits, ovo je moj blog
http://nagradnoibesplatno.blogspot.com/

to je popis stvari gdje se može nešto badava pokupiti
Informiram druge, zabavnog je karaktera, i htjela bih zaraditi na njemu.

@tom, i meni je to bilo najbolje rješenje, ali nisam znala to napraviti pa sam dosad brisala stare postove.
Kako se to radi?
Ja za postove nalazim opcije da ih mogu samo promijeniti, vratiti na skicu ili izbrisati. Ne vidim da ih mogu negdje drugdje premjestiti. Pokušala sam napraviti novu stranicu na blogu, pa da vidim jel ih mogu onda tamo premjestiti. Nisam našla kako bih ih premjestila.
Pokušala sam dodati neki novi gadget koji bi mi nešto pomogao, pa nisam među ponuđenima ništa našla.
Ja već imam arhivu bloga, ali tu se sve prikazuje, sortirano po datumima. Ne znam za ništa drugo.
Kako da to napravim to da te postove koji nisu aktivni stavim negdje zasebno?

morala bi si uzeti vlastitu domenu, svoj web prostor, ako se stvarno ozbiljno time zelis baviti.
instaliras neki free cms i pocnes
Trenutno nemas mogucnosti da sama editiras .htaccess.

Zato ti necu sad objasnjavat sta i kako jer nema smisla.
Ako se odlucis za nesto vlastito, slobodno se javi pa ce mo ti pomoci.

Sa ovim free sistemom nemas previse opcija za konfiguraciju.

Ok, puno hvala.
Idem proučiti te hostinge i domene.
Hvala za info o cms, nisam ni znala da to postoji.
Pozdrav!