Brisanje sajta sa hostinga

Moze li neko da mi kaze kako obrisat kompletno sajt sa hostinga? Jel dovoljno preko file managera da obrisem fajlove sajta i obrisem bazu ili još štogođ treba učinjet? Sajt je na shared hostingu ako je to uopšte bitno. Fala na pomoći

Moze i tako, ali jos jednostavnije: CP -> manage domains -> delete domain. Sve pobrisano u jednom potezu.

Ako ti je ostao addon domain, onda će ti mapa uvijek biti kada uđeš u ftp, možeš obrisati filove unutar nje ali ne i mapu, nju možeš obrisati jedino u cpanelu.

nemam opciju tu na ovom hostingu, znam da imam na fatcow i na ipage. ođe nemam. znači pobrišem preko file managera folder sajta (valjda se može tako reć), obrišem bazu i addon domenu i toeto. Jel? Ima li šta još da se treba brisat?

Malo se zajebah sa jednim sajtom pa prvo obrisah preko file managera fajlove, sad ne znam kako viđet koja je baza bila, znao sam preko onog wp config fajla u file manageru vidjet koja je baza od kojeg sajta.

rješih pregledah ostale pa eliminacijom dođoh do zaključka :slight_smile:

https://codex.wordpress.org/Changing_The_Site_URL#Changing_the_URL_directly_in_the_database

Tu ti piše kako ćeš u nekoj bazi naći gdje je zapisan URL od tog sajta (wordpress)

Ja bih na tvom mjestu pogledao sve baze, tu tablicu wp_options, i našao bih onu koja je bila povezana s tom domenom koju brišeš.

Ali vidim, već je riješeno .)