brojač downloada za svakog korisnika posebno

Bog,

malo sam gledao po forumu i nisam naišao na brojač downloada
koji bilježi broj downloada za svakog korisnika posebno…
Znači meni bih trebao brojač koji bilježi broj downloada za svakog korisnika
posebno. npr… ja imam web stranicu sa 5 download linkova
i imam recimo 100 registriranih korisnika koji skidaju te file-ove svaki dan…
i sada je meni bitno da taj brojač bilježi za svakog korisnika posebno
koliko je on skinuo ukupno. dali je to moguće i ako je , dali postoji već gotova skripta
ili daliju netko može napraviti ? mogu i platiti po dogovoru.
jer za sada sam samo naišao na brojač koji bilježi ukupan broj downloada za sve korisnike, a meni treba za svakog posebno.

hvala

Lijep pozdrav :zub:

evo malo više detalja :

imam web stranicu u joomli Version 1.5.8 i instalirao sam DOCman download manager.
on normalno broji downloade ali bi meni trebalo još dodatne neke fukncije pa neznam dali to ovaj download manager
može ili postoji neki drugi koji može. Ovako, ja postavim 4 download linka za download na web stranicu i imam recimo jednog registiranog korisnika koji ima 100 refferalsa (ljudi koji isto downlodaju) za njega. e sada ovaj download manager
bilježi broj download-a za svakog korisnika posebno. dali postoji opcija odnosno funkcija da ovaj download manager
zbroji sve downloade od ovih 100 refferalsa ? Znači da ja ne trebam ručno zbrajati. znači da pokaže ukupan broj downloada od tih 100 refferalsa ili 50 refferlsa svejedno, bitno mi je da to može zbrojiti, a ne samo da bilježi ukupan broj downloada za svakog korisnika posebno. znači ja odeberem za koje korisnike mi je bitan ukupan broj downloada i on to izbaci. znači npr… odaberm 30 ili 100 korisnika i on izbaci TOTAL downloads za te korisnike.

Hvala

zar nitko ???
nije moguće da nitko nezna :frowning:

da ima nekakav plugin za to baš za DOCman jaka je to komponenta za joomlu ima puno mogućnosti.Ja mislim da sam je našao na nekom blogspot blogu.

budem probao potražiti tamo

hvala