Browser baca prazne stranice

Počeo mi se dešavati jedan problem prilikom surfanja.
Naime, nakon nekog vremena surfanja kad želim otvoriti neki page browser mi baca prazne tabove ili kad želim nešto novo otvoriti klikom na link stranica ko da se u sekundi refreshira ali ništa se ne dešava.

Problem nije do samog browsera, kad se to desi pokušao sam i na Mozilli, Chromu i IEu je ista stvar.
Također problem nije do mreže, jer računala na istoj mreži nemaju taj problem.

Što bi to moglo biti, što ga koči?

lokalni win profil. Napravi novi. Ako trebas pomoc javi se. ne zaboravi prije toga iz starog profila spremiti : Favorite, My Doc…, Downloads i desktop.

Poz

Ima nešto u tome, radio sam virtual wifi koji mi je dijelio internet na mobitel. Pošto ne mogu mobitelom direkt na rooter se spojiti jer imam iskon.duo

Kako ne možeš? Pa i ja sam na Iskon.DUO i bez problema se spajamo mobitelom na net.

Da, i meni je to čudno, mora ići. Tak je svejedno i da si na Iskon.TRIO - ako imaš router i mobitel podržava WiFi… WTF? Možda je u igri neka MAC access lista?

Ne, pardon Carnet.duo je u pitanju koji zahtjeva dodatni login s AAI-om.

Nego, ja bi trebao napraviti novi windows account i sve tamo na njemu raditi a stari obrisati?

Ostavi stari dok ne vidiš da radi novi. Na stari account se uvijek možeš vratiti

ACC se napravi automatski nakon prvog logina ako ne postoji stari. Stari moras prije preimenovati. Ali to radi samo kod xp. Kod win 7 nije dovoljno samo preimenovati, moras ga obrisati jer u 7-ici su djelovi profila spremljeni na vise mjesta. Ako trebas pomoc javi se.
Poz