BSP Hosting

Jel se to men cini il je BSP hosting suspendiran ?

http://www.bsp-hosting.com

Korisnički račun je suspendiran

Cini ti se :D.

… i moj sajt na njihovom hostingu :frowning:
Ne samo da mi se čini nego stvarno je.
Nadam se da nije gazda na godišnjem pa da treba čekati njegov povratak.

Ovo je za poludit :zbunj: I kak taj misli objasnit svojim klijentima ovu situaciju?

Strani hosting je zakon :).

Web: Account Suspended
Hrvatski web hosting no.1 :klanjamse

nisu platili :smiley:

Stvarno čudno, da su suspendirani svi korisnički računi na tom serveru. Suspenziju na serveru može jedino root korisnik ili kroz WHMCS sustav. Što znači ili je hakiran WHMCS ili server.

Hetzner bi suspendirao čitav server odnosno IP servera pa se ni suspendedpage.cgi ne bi prikazivao.

evo vam broj telefona od hosting-a pa mozete pitati sta je problem Tel: +385 91 587 56 03

Moguće i da je hakiran, kako kaže OptimaHosting. Baš neki dan sam vidio par primjera hakiranih foruma vani, isto je bila prvo poruka “Account suspended”, a kasnije se pojavio i “potpis” hakera.
Svejedno šta je razlog, baš im i ne služi kao dobra reklama.

Poštovani,

server 03 je bio pod hakerskim napadom pa su korisnički računi bili suspendirani.

Svi korisnici su kontaktirani, uz ispriku od mjesec dana besplatnog korištenja usluga.

Slučaj smo prijavili i policiji.

Molimo za razumijevanje. Ovo je prvi ovakav događaj u 2 godine našeg postojanja.

Također, na ove komentare, “strani hostinzi su zakon” i sl. Ovome se svakome može dogoditi, a nažalost, to se nama upravo sada dogodilo i zbog čega nam je jako žao.

Hvala na razumijevanju i strpljenju.

S poštovanjem,
ing. Branislav G.

Također, daljnje novosti možete pratiti na našem Twitteru i Facebook kanalu.

https://twitter.com/bsphostinghr

izgleda da su i sada racuni offline.

Trenutno radimo na dodatnom osiguranju servera, stranice će biti vraćene online kroz nekoliko trenutaka.

Trenutno radimo na dodatnom osiguranju servera, stranice će biti kroz nekoliko minuta opet online.

Stranice su ponovno online.

Još jednom se ispričavamo na ovoj neugodnosti. Naši tehničari će pratiti server do daljnjega dok se situacija ne smiri.

Svakom se dogodi…jebiga… I Avalon je bio hakiran a da ne bi neka ovako firma bila

Izgleda sve OK. Barem meni.

Sve je vraćeno u normalu. Zahvaljujem Vam se u osobno ime na strpljenju i razumijevanju. Ukoliko imate pitanja, možemo se čuti i telefonski.

S poštovanjem,
ing. Branislav G.

dobro nemoras govoriti tehnicari … reci ja to pratim :wink: