Btc Twitter scam 2020

Pratite ovo?

1 Like

Sinoc su Obami, Donaldu, Elonu i mnogim drugim hakovali Twitter naloge :roll_eyes:

Ako nisu sprdacinama onda me vijest ne zanima!

5 Likeova

Nisu hakirali nego su vjerojatno upali iznutra jer tesko da su pojedinacno hakirali sve te poznate osobe. Ako radis u takvoj firmi na nekoj poziciji, vjerojatno si pun love, ozenjen, klinci ovo ono i napravit ces sve kad te netko fotka sa kurabama i belim :speak_no_evil:

1 Like


bezos tvit
mask tvit
:joy:

Ma vidio sam to, ali hoci reci da nisu hakirali njih pojedinacno, nego da je vjerojatno upao netko preko twitterovih servera.

1 Like

Upravo tako… Mogli su vjerovatno i na tvom twiteru zamjenit da su htjeli :smiley:

Takodje- ko god se upecao, svaka cast. Procitao sam negdje da je taj nalog primio oko 100k $ zbog ovog

bc1qxy2kgdygjrsqtzq2n0yrf2493p83kkfjhx0wlh

Total Received 12.86644654 BTC

12,86644654 Bitcoin iznosi 116.742,03 američki dolar

kapa dole

1 Like

Samo?! Pa i nije neka kinta, ne poklapa se nikako s ovim

Mislim, toliko je mogao taj neko odvojiti od mjesecne plate i dati.

Za sta kapa dole?! Sto je neko pokrao od nekog pare? I to nije od ove trojice uhakovanih bogatuna, nego od nekih obicnih ljudi?

1 Like

Nisu ovo obicni ljudi… ako jesu, onda tesko nama. Svako ko posalje nigerijskom pricnu pare je zasluzio da mu isti uvali odozada

1 Like

Sad ce bit fora ako ovi tajkuni stvarno vrate duplo pokradenima. :slight_smile:

2 Likeova

priznaj da je ovo lucidan potez :smiley:

Kako da ne :grin:

1 Like

Mogao je zaraditi puno puno vise love, a nebi nikoga pokrao. Npr. napisati nesto lose na Muskovom profilu za Teslu, dionica bi jako pala, kupiti hrpu dionica i nakon toga bi narasla na minimalno isto koliko je bila. Ista stvar sa hrpom drugih poznatih profila. Tako da je ovo bio ulozen trud za sicu naspram koliko je mogao zaraditi.

1 Like

Kupiti hrpu dionica? Pričamo o 17-godišnjaku :sweat_smile:

1 Like

Pa koliko bi pale cijene dionica? Mozda recimo 30% za neku glupost… Znaci on bi vratio 30% za tih par dana, i znaci da bi zaradio koliko je zaradio sad trebao bi imat 500k $ spremnih :smiley:

Pa da, ali 17 godisnjak koji je hakirao najpoznatije accounte na Twitteru sto znaci da ima iskustva i da mu nije prvi put. Ovo je mogao biti skandal koji bi poljuljao cijelu americku burzu, a da nebi ukrao ni centa od “obicnih” ljudi. Pa onaj nas je zaradio vise novaca preko narucenih ddos napada, nego ovaj sto je hakirao Twitter.

Sto se mene tice, nisu ga pronasli, al et… :joy: