Bubica za ispite

Ako je neko vec imao iskustva sa ovim, ja nikako ne mogu da pogodim search…

Znaci treba mi bubica za ispite, najbolja varijanta bi bila ona mala bubica sto se vadi pincetom, da se poveze bluetooth-om i da pustim jednostavno svoj razgovor sto sam snimio kao obicnu pesmu…

Ako nesto tako postoji to bi bilo idealno, ne odgovara mi bas bubica + mikrofon

Sajtovi tipa ebay.com + free shipping mada i nije bitno to, bitno mi je samo da funkcionise na nacin koji sam napisao iznad :slight_smile:

Kod nas u CG za fakultete i ispite to ne funkcionise imaju nesto sto ometa signal totalno. Tako da preporucio bih ti da prvo proveris dobro da ne bi kupovao dzabe…

Srednja skola sam, video sam negde ranije da iznajmljuju bubice + mikrofon za ispite, pa sam napisao ispit da me bolje razumete :smiley:


Evo sreco, ako nam ministar znanosti ima krivotvorenu diplomu sto i ti nebi koji ispit :smiley:

1 Like

Dzaba ti bubice i sve te sprave kad nisi naucio. Jedina bubica je , NAUCITI i bez problema da polozis. :slight_smile:

Jedna stvar je uciti nesto korisno, a druga stvar je uciti gluposti koje nemaju veze sa strukom.Tipa kod mene drug studira medicinu, i ima informatiku - al pazi sta uce iz informatike historiju racunara i neke gluposti koje su totalno nebitne.

I zar nije njemu bolje se posvetiti anatomiji npr vise, nego ucenju gluposti koje mu nikad nece trebati u zivotu ? Konkretno nisam za koristenje te bubice, ali ako se radi o nekom totalno glupom predmetu samo naprijed :slight_smile:

1 Like

Srednja skola i treba ti bubica? Decko, januar je, skola pocela ove sedmice…

Nemam volje da ucim silne definicije koje me ni malo ne zanimaju :slight_smile:

Tek je pocela… Bubica stize za 20ak dana taman kad je najvise kontrolnih, bolje spreciti nego leciti :smiley:

Ja sam mislio da si na faksu, a ti srednja - daj nemoj me zezati.

Pa u srednjoj dovoljno je da pratis cas, i na odmorima malo prelistas stvari i to je to.

1 Like

Blago vama školarcima sa svom tom tehnologijom danas :slight_smile:

Probaj sa staromodnim šalabahterima, njih valjda danas uopće profesori niti ne traže jer misle da svi imaju bubice. Zalijepi si šalabahter na džon cipele, na donji unutarnji dio košulje pa otkopčaj najdonji gumb, stavi ispod kapuljače od jakne koja je na stolici ispred tebe itd.

Ili budi bezobrazan i stavi ga na stol, a preko njega papir na kojem pišeš ispit. Malo pritisneš papir i onda se daju pročitati slova sa šalabahtera koji je ispod :wink:

I samo prepisuj i varaj. Uče vas glupostima od kojih su pola laži, a druga polovica je beskorisna

2 Likeova