Buy Traffic , povoljna cijena za kupovinu posjete

Odma da se izvinem c3po jer nisam znao koju kategoriju da postavim pa sam adsense stavio .

Ovako nakon par mjeseci googlanja i traznja, gdje god sam “pokucao” cijene su bile ogromne i na kraju slucajno naletim na jednog lika koji prodaje promet po veoma povoljnoj cijeni . Bio sam skeptican kad sam trebo da kupim pa mi je ponudio 2-3 dana besplatan traffic da se uvjerim da je sve uredu . Evo mjesec dana koristim super je stvar,vjerujem da ukoliko neko bude od vas zainteresovan i ozbiljan da ce i njemu dati test par dana, da li 1,2,3 ne znam ugl nece se pokajati ko god bude probao barem . Radi i domaci i strani traffic, kako iskreno nisam ga ni pitao da li preko fb stranica da li na neki drugi fazon ne znam al meni je evo ulazim u drugi mjesec kako koristim sve perfektno, cak sto vise skoro da je isplativije od fb promocija . Lik nudi na dnevnoj, sedmicnoj i mjesecnoj bazi posjete…

Ukoliko neko ima zainteresovan nek mi pise u inbox da mu dam broj od momka .

Ne znam koju si vezu vidio ovog s Adsenseom? Bilo bi primjerenije “sumnjiva promocija” (barem dok nam ne objasniš na koji način se to radi), ali dobro; može i ovako: “promocija”. :blush: :o:

2 Likeova

Nadam se da se salis, vjerovao ili ne ali postoji Google Analytics koji ti sve kaze. I kako si uopste “izguglao” tog “promotera”?

Gdje si ga nasao, odakle i kako? Cijenu itd, ovo izgleda kao “jeftin” trik promocije.

Moze brate stavi i tako , meni svejedno, skoro sam otvorio temu na ovu temu ,tj prije par mjeseci gdje sam pitao bas za buy traffic, otvorio sam ovu da podijelim sa vama…

Pa de skontaj odakle dolazi posjeta vidi na ga

haha ovaj me podsjeti na one komentare na fejsu, “Ovaj covjek mi je pomogao da rijesim finansijske probleme, bio sam na dnu, a kada je on ponudio svoje meceve sve je krenulo naprijed” :roll_eyes:

I covjek na wm-u ne zna pogledati odakle dolazi posjeta, pa ovo je da se ubijes. Odoh u kakav klub automehanicara, da ih pitam gdje dodje akumulator. :angry:

Izravno pretrazivanje 27% , uobičajno 37% , preporuka 23 % kampanja 17 % . Meni iskreno ovo i ne igra ulogu , activ view je preko 55% , nisam nikakve restrikcije dobio od google , meni je sve uredno :slight_smile:

Moze, pa mi javi . dvadeset karaktera

da on tebe ne promoviše na nekoj popunder mreži?

Meni drug sto je bitno, posjeta je stvarna, nikakvu opomenu niti restrikciju nisam dobio od googla, dosta dosta je povoljnije nego ovo sto sam nasao da ljudi traze za 10 K 100$ sto je suludo, i na svakih 1000 ulazaka ja imam 4-5 vecu zaradu od cijene sto platim tu 1000, zavisi od dana do dana ,a ovo sve ostalo uopste mi nije bitno kao i cupo iz bosne sto komentarise nesto.

Sta kazes od 1e pravis 4-5 pa ti imas masinu za stampanje novca.

Ovakvu recenicu je mogao samo sastaviti konjic aka @Kornic A vidim da i tvoj mozak, nije daleko od toga. I kako si mene uspio uklopiti u tu misao, jos mi nije jasno, sta si htio reci haha

Jedno 180 karaktera, bez tacke.

1 Like

Sigurno tamo neki rođak :rofl::rofl:

2 Likeova

samo vi njega zajebajite, kad nam pošalje sliku s maldiva

3 Likeova

Imam ja rođu iz Indije…nema da od njega jeftiniji…

Zar nije bilo jednostavnije da se neko od ovih strucnjaka ili milionera ovdje , fino javi, dobije informacije, isproba par dana i uvijeri se i sam kakva je situacija, ako mu bude povoljno uzme koristi ?

Ja ovdje ne prodajem nit nudim nikakve usluge svoje al et nije ni cudo sto nas vode ljudi kao sto su Kolinda, Vućič ,El Bake , Dodo i Čova , nas mentalitet . Sportski pozdrav

Pa sto se onda ljutis, ne prodajes ti nista? Ja te fino pitao odakle ti covjek, odakle dolaze posjete ti nemas odgovora. Fino te pitao koliko placas, nemas odgovora. Nisi nam dao nikakve informacije o ovome…

Mentalitet Balkana je nepismenost, nevjerovatno veliki postotak.

Ne znam bas da li ti je ostao neki profil ili domena a da nije banovan, da nije dosla restrikcija , koliko imas prekopiranog sadrzaja i krsenja adsensa i IA , pa kada ti se opet neka od tih stvari desi za koji dan da ovdje pocnes pisati kako si radi laznog traffica dobio ban , restrikciju , kako ja il moj rođak il za koga god smatras momka, od kojeg neces dobiti broj , kriv za to i ostatak price zna cijeli forum . Za razliku od tebe , imam posla …

Ko god je napisao i javio se u inbox, dobio je informacije .

Vidoviti konjicu, nemam ni slova kopiranog sadrzaja, ostalo treba desifrovati. Ipak ovakve “recenice” i “misli” moram tumaciti, malo duze vremena. Stvarno, pokusavam desifrovati sta si htio reci, ali ne uspijevam.

Naravno da moras kad jedan dan pises dalmatinski drugi dan normalno …

2 Likeova