Call of war browser igra

Ja sam zadnje igrao prvi Unreal i Red alert 2 :rofl:

2 Likeova

Ajme block n load :smiley:
Potrosio sam tamo vremena i vremena hahahaha :slight_smile: slazem se s svime sto si napisao o igri, igra je bila vrh i drago mi je cuti da rade na novoj verziji :slight_smile:

Ja sam probao call of war nije me zainteresirala, od mobilnih igrica jedino igram Clash Royal, potrosio nekih 200 eura u 3 godine i jos uvijek mi je zabavna, od starijih nista jedino na ps4 upalim gran turismo uf vr-u i f1 :smiley: (2 puta mjesecno hahaha)

60€ za dž.

1 Like

@mitok ako ti se ovo svidja, ja bih ti preporucio kao ovi gore, da probas europa universalis 4, al da picis multi player jer je daleko zanimljivije

Quake II isto! (dvadesertft)

Hebo maer onom tko je napravio ovu igru :slight_smile: Neki dan mislio prekinut igrat, ali me povuklo natrag i evo već desetak dana ne igram ja tu igru nego ona igra mene, hebo joj ja maer. Rekao sam si da više neću trošit prave dolare na virtualno zlato u igrici, pa i nakon toga potrošio još preko $100 :slight_smile: Mora se, ne za neko boostanje nego treba hranit tu vojsku koju sam izgradio, a nema dovoljno resursa pa trebam zlatom kupovat hranu. Kreatori igrice su pravi maheri, ne samo u programiranju nego i u psihologiji. Ako će netko igrat ovu igru i baš se udubit nema šanse da ne odriješi kesu :smiley:

Skoro 48 sati u komadu igram, sa kratkim pauzama od ne više od 15-20 minuta (usred rata sam, ozbiljna je situacija). Sad sam od Francuske (koja mi je nenadano objavila rat kao i još preko 10 drugih država skoro u isto vrijeme) napravio Francuskicu i namjerno sam im privremeno ostavio malo teritorija jer mi služi kao štit od barbara iz Španjolske i sa mora, pošto ovi koji nisu u ratu sa njima (a cigani ratuju samo samnom) neće preko njihovog teritorija. Pošamarao sam i Švabe i Poljake i Ukrajince i sve druge bezobraznike pa i njima nakratko ostavio malo teritorije da mi budu štit od Rusa ako mi i oni objave rat sad dok idem nabrzaka ubit malo oko :smiley:

Sad karta izgleda malo drugačije, a ne bi trebala niti mačka proći moje borce na prvoj liniji dok se konačno idem malo odmorit. Samo se bojim padobranaca u dubinu teritorija, ali valjda neće baš dok spavam :smiley:

Ova igra mi uzela desetak dana života, doslovno. Dat ću joj još 2-3 dana da to odradim do kraja i više nikad je neću pokrenut jer čovjek od ovog prolupa :smiley:

1 Like

Hebo majku! Sad na ovoj slici koju sam stavio vidim da me u Turskoj bombardiraju. Pa od kud se sad taj tactical bomber stvorio?! Sad još pola sata zahebancije, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :smiley:

Aman zaman, nisi ni spavao?! :scream:

kao što je na nekoj verziji fudbal menadžera u nivou zavisnosti pisalo kad ga igraš kao nezdrav “spavanje je za sisice” ja sam poslije tog levela prešao još tri čini mi se. sljedeći level je bio čini mi se da gaće duže traju ako ih obrneš naopačke. ko nije igrao bar 48h igrice u komadu nije život živio.

3 Likeova

I prije je bilo stvarno dobrih igrica. Sjećam se da sam nekad davno zabrazdio i na Dune 2, pa onaj prvi Warcraft i naravno meni jedna od najboljih, dobri stari CM i kasnije FM manager. Od ovih novijih povremeno uzmem FIFA-u, a i GTA V sam kupio prije koju godinu. Rijetko igram igrice, ali ova prokleta Call of war me uzela jače nego svojedobno Imperia Online :slight_smile:

Ukusi su različiti. Imaš sreće da ti se nije svidjela, jer vidi što je meni napravila :slight_smile: , a nisam tip koji inače zaglavi na igricama i zapravo rijetko igram. Kod ove mi je sve baš po mom guštu…i boje, i grafika, i muzika, i preglednost, i jednostavne opcije bez prevelikih zamaranja sa nepotrebnim detaljima itd. A napeta je do bola jer je online i ne možeš napraviti save pa nastavit kad imaš opet vremena :slight_smile:

Hvala, ali ipak ništa od novih igri za sada. I ova mi je previše :smiley: Ona igra mene umjesto ja nju :slight_smile:

Kako da spavam kad su nadirali sa svih strana?! :smiley:
Sinoć sam ipak sve malo posložio pa se naspavao, a i danas je bio miran dan i sad još malo rasporedim vojsku pa ću mirno na spavanje :slight_smile: Pive, kave i slične vanjske aktivnosti su još uvijek isključene :smiley: Kroz koji dan se planiram vratiti normalnom životu, ali sad još ne mogu, pa u ratu sam! :smiley:

E to je igra! Zaludila me još od kad je bila CM. Znao sam i sa klubovima tipa Sporting Lisabon igrati do dvijetisuće dvadeset i neke godine (nakon što sam toliko igrao sa nekoliko velikana, jer Dinama tad još nije bilo u igri). To danas ne zvuči strašno, ali tada je i 2020. g. bila jakoooo daleko :smiley:

1 Like

Cestitam mitok, zarazio si cijeli svijet s ovim, ja se bas odmaknuo od teme da je nepocnem igrat, kad pojavi se kao sponzor jednoga lika kojeg pratim :stuck_out_tongue:

1 Like

Za 20 minuta počinje novi dan u igri, a na kraju svakog dana je obračun bodova. Danas sam konačno prešao potreban broj bodova za pobjedu i baš me zanima jel će sad kad završi dan igra završiti ili će biti opcija da se nastavi igrati. Pokorio sam veći dio karte, imam strašnu vojsku! Bit će mi žao ako završi, ali bar će mi se vratit život nakon 2 tjedna :smiley:

Gotova igra :frowning:

Pobijedio sam, ali sam baš htio nastavit sad kad sam stvorio tako moćnu vojsku :slight_smile: Kreten potrošio u dva tjedna cca 1500 kn na zlato u igrici jer mi je trebalo da bih dokupljivao resurse. Za te novce sam mogao kupiti barem 3 nove top igre, ali hebiga :slight_smile: Za pobjedu dobio 3000+ zlata i to mogu prenjeti u novu igru, a cijena 8000+ zlata kad se kupuje je 26 kn. Baš su bili darežljivi :smiley:

Otišlo mi cca 1500 kn, propuštena zarada posljednja dva tjedna jer me obuzela igrica i nekih 2 tjedna života, ali hebiga :slight_smile:

1 Like

Pisaj po sirotinji haha Ja sam platio sve DLCove za igricu oko 150e. Svakih po sata mi palo napamet da odem trazit refund, jer sam mislio da sam debil koji u bosni placa 150e za igru haha (od tada oko 500 sati igranja, znaci 1e za 3 sata, sto je dobar trade)

Ja sam igrao Civilization 4 skoro 15 godina online. Preselili smo se bili zadnjih godina na privatne servere kako se GameSpy ugasio. Dugo smo imali i ligu gdje sam bio medju 5 najboljih u svijetu.

Nedavno sam napokon prestao igrati. Strah me vise druge igre uopce instalirati da se opet ne zarazim kao u pocetcima Civa. Ipak je isplativije biti radoholicar nego gejmer.

Ma kreten, zanio se :smiley: Sad gledam Red Dead Redemption 2, na popustu za nekih $50 i žao mi je dat, a na ovu browser igru sam stuko cca $200. Jedan dan me ponjelo pa potrošio preko $100 dolara na zlato. Uz to još svako malo po cc $4 i nakupilo se nekih $200. Igra je super, ali je previše stresna i oduzima vrijeme jer je online i moraš stalno pazit na ovo i ono, a i vrlo lako ti izvuče pare :smiley:

Sad me vuče taj Red Dead Redemption 2 jer sam već ranije negdje vidio foršan i zainteresirala me. Nije problem tih $50, problem je što treba nešto i raditi, a ako se zakačim na igranje onda ništa od rada :slight_smile:

U hebote, dobar si :slight_smile: Ja sam skinuo Civilization 6 free sa onog linka što je netko gore stavio, ali ne želim je početi da me ne zeme :slight_smile:

Haha, točno tako. Meni je i posao zanimljiv i igra, a umjesto bodova skupljaju se pravi dolari. Mada me sad malo povuklo i sve mi se čini da ću morat gejmat :slight_smile:

Proklet bio Call of War, zarazio me!

Ne igram više jer sam odradio tu jednu igru i nisam započeo novu jer je previše stresna i previše vremena uzima (a i novaca kad glupan kupujem zlato u igri), ali sad gledam druge igre. Šteta što nema offline verzije za Call of War jer mi je baš legla.

Jučer kupio Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition. Nisam ni počeo igrat osim probnih 15 minuta (djeluje odlično), a već gledam dalje :smiley: Sad mi je za oko zapela Europe Universals 4 koju je tu netko već spominjao, pa onda i Watch Dogs 2, Assassin Creed Odiseja, Call of Duty valjda zadnja i još neke. Imam i Civilization 6, ali je još nisam počeo igrat. Svrbe me novci i sve mi se čini da me hvata shopping ludilo za igrice, a treba i radit nešto, a bome i živit u realnom svijetu :slight_smile:

Blago tebi, kod mene je suprotan problem, imam brdo igara na xboxu, plejki, steamu nikako da se natjeram da igram hahaha…
Svake prijestupne godine upalim gran turismo u vr-u cisto zato da s volana skinem prasinu :smile:

probaj ovu https://store.steampowered.com/app/282400/SuperPower_2_Steam_Edition/

ubjeđen sam da će ti leć.

Nisam niti ja godinama igrao, osim nešto malo FIFA-u i GTA V, ali sad me uhvatilo. Najvjerojatnije me neće dugo držat, ali vidjet ćemo :slight_smile:

Stavio sam je na shortlistu, imam samo jedan život koji moram živit i u stvarnom svijetu :smiley: