Cane - Ivan/Dijana Jukić - prijevara

Postoji taj sistem na nekim forumima. Kupac i prodavač zajednički izaberu provjerenog trećeg člana foruma kojem pošalju svoje predmete a on uzima malu proviziju.

To je bilo i ovdje, ne znam koji clan je pruzeo na sebe tu odgovornost, ali su klijenti bili neodgovorni.

Ja se pitam di je nestao @rootkezza … ?

Trebao bi netko uzeti domenu i napraviti web stranicu di bi bila lista prevaranata i opis tako da cim neko googla ime i prezime ili broj računa odmah ti izbaci da je ta osoba prevarant. Mogucnost posjetiteljima dodavanje prevaranata uz predočenje nekog dokaza…

Pogledaj moj zadnji post pa ces vidjet sta sam napiso…neka dalje institucije rade svoj posao, ja ga zovem nitko se ne javlja na broj itd…

1 Like

jeli ga netko imao prilike upoznati na toj famoznoj kavi?

Možda @costlyDeveloper?

rootkezza divim se ovome sto mu nije se poigrao sa kostima…

1 Like

Nebi me cudilo da je zatrolao i tog covjeka, kao pozove ga na kavu na drugi kraj grada, a ovaj ne dodje. Hehehe.

Jer znas neki ljudi imaju poremecaj, jednostavno moraju krast, varat i biti prevaranti. Obicno to rade za neku sicu, kradu zvake u ducanu i tako, ali ovja je ukrao vrijednost mog automobila, lol (da imam malo stariji automobil i da nije neki luksuz, ali niti ga ne koristim kad sam 24/7 online, vise mi dodje oprema za internet nego auto, haha)

Nisam se našao sa njim taj dan, ali vjerujem da je student pod imenom Ivan Jukić.

Ovaj put mislim da ce najebat hehe Naci ce ga preko ip-a ziher, dobro si napravio sa tuzbom, a ako drzava ne rjesi problem barem ces saznat tko i gdje :D.

Ok @rootkezza da si to pustio sve u legalne tokove (ja ne bih, naročito ne ovde u srbiji) ali zašto mu samo ne odeš na tu adresu u rijeci pozvoniš kulturno i vidiš ko će da otvori i ispračaš tom nekom celu priču? I ne samo ti, nego zašto niko od prevarenih to još nije uradio? Dakle da se razumemo ne pozivam na nasilje i čekanje iza ugla :slight_smile: nego jednostavno da se popriča oči u oči ,sa njim , sa roditeljima, bratom, sestrom…tom dijanom ili tijanom…

Vjerujem da misliš na ovo…

1 Like

nema garancije da te neko nece prevarit makar bili sto god u nekom odnosu… zato su tu ugovori koji reguliraju prava i obaveze…i sudovi koji rjesavaju sporove…escrow je jedan krasan sistem za online brije…

bump kako napreduje pravna borba?

Napisat ću osvrt na temu kada će se završit ista “borba”.

1 Like

Sto su rekli na policiji? Jesu sirom oci otvarali ili su odmah skuzili u cem je problem?

Evo možebitnog Mirka Katića na fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007853792453&sk=about&qsefr=1

Ja sam canetu platio 70 eura za podešavanje i konfiguraciju dedicate servera. On na datom serveru nije ništa uradio. Prošlo je 20 dana svaki put kad ga pitam šta si odradio jer i dalje ima isti problem kaže sve sam odradio a nikakav dokaz nema. Novac sam isto slao na žensku osobu. MENE JE PREVARIO - Još ću dodati da sam novac poslao westernom i imam slikano onaj papir sa kodom JA SAM NOVAC SLAO NA NEKU ANDREA JUKIĆ KAŽE DA MU JE TO ŽENA http://prntscr.com/bhwajq
Andrea Jukić
51000, Rijeka
Hrvatska

Mnogi mene ovdje ne vole radi mojih političkih opredjeljenja ali za pravdu sam spreman sve učinit eto dokaz da sam liku poslao novac na ime koje je rekao a uslugu nisam dobio

http://prntscr.com/bhwajq JA SAM SLAO NA TU OSOBU TAKO DA NIJE SAMO DIJANA U PITANJU