Cane - Ivan/Dijana Jukić - prijevara

upravu si samo ja nisam prijavljivao jer to nije neki ekstremni iznos. ali ću otić sutra u Bundes Polizei u grazu u odjel za kriminal pa d avidimo šta oni kažu

https://www.facebook.com/juki.andrea?fref=ts ovo je ona

Drzite se teme molim, za raspravu o hostingu otvorite novu temu ili pisite u postojecima.

pa ovo je ista tema i mene je zajebo samo se pridružujem

Gornji post nije bio namijenjen tebi, vec osobama ciji sam razgovor obrisao, isprike za nesporazum.

@rootkezza kako je ovo prošlo?

E svaka mu cast kad je toliko gradio profil da bi zajebo smece, treba provjerit ip adrese mislim da jos barem 2, 3 profila su njegova.

I pazite se tog posredovanja, ja to izbjegavam odje. Dam broj telefona cujem se sa tipom plati dobije i kraj price. Te fore posredovanje preko nekih clanova koje ja naravno ne znam il nekih sajtova izbjegavajte.

nikako.

ono najbitnije . novci, još nisu vraćeni…

ali neću stati dok ih ne dobijem nazad makar će još toliko koštat novi postupak ili neki drugi načini

3 Likeova

Pa što su ti rekli u policiji? Jesu priveli tu osobu, jel postupak na sudu?

Rly?!? Hrvatska policija?! Sud?! :joy:

Evo jedne zgode iz moje firme od prije godinu dana:
Poslovna zgrada u kojoj radim ima restoran (Lobby) u prizemlju koji vikendima za održavat svadbe, jednom takvom zgodom netko od gostiju je ušao na jedan od liftova i na našem katu maznuo glanc novi MBP, 20ak premium class smartponea, neke kablove i opremu za maca…

Sve prijevljenjo po PS-u itd, međutim svi znamo kako to policija (ne)riješava. Drugi dan preko aplikacije “Find my iPhone” kolege lociraju MBP na knežiji, obavijeste policiju i krenu iz firme prema izvoru signala, tamo su našli u nekoj birtiji dva jazavca i konobaricu kako petljaju po macu…

Pričekali su policiju koja nije htjela uletit već su autom (???) nadgledali i htjeli pratili likove kad izađu (oni su bili pješice) naravno trebalo je 30sec da ovi skuže da ih policija snima i razbježali su se… kolega koji je bio s njima u autu kaže da veću nesposobnost nije vidio dugo… ugl, dođu u birtiju i pritisnu konobaricu da im kaže ko su ova dvojca, znači imaju ID za sve tri osobe…ovo će bit bitno kasnije.

Nekako u svemu tome MBP i neka oprema su ostali u bircu što su kolege uzeli na što im je policija to zapljenila kao neko utvrđivanje (ne znam koji su ih k zvali uopće) te su to vratili 2mjeseca kasnije, znači developeru su uzeli primarni alat totalno bez razloga. Rekao bi čovjek da su ih uhvatili na kraju pa ajde, jebeš 2mj. ali na kraju ništa nije bilo od svega iako se radilo o 100.000,00 kn+ krađi i poznavanju identiteta počinitelja…

Tako da policiju nemojte niti zvat, od 10-ak priča koje znam (jedna je i moja vezana za galaxy S1) samo jednom su našli čovjeku bicikl i to samo zato što je neko drukao sitnog lokalnog lopova radi nekih felgi…

A pošto se ovdje radi o kud i kamo složenijoj prevari, čisto sumnjam u ikakav ishod ovoga osim onog kojeg autor sam ne realizira.

Stari, puno sreće s ovim, trebat će ti -.-

3 Likeova

Nista bolje u Bosni nije, cak je gore, a i gdje nece biti kad se policajci ponasaju ko djevojcice.Gledam neki dan snimak, na benzinskoj pupmi 2 lika napdaju jednog, udaraju ga, policija tu samo posmatra.Nakon obracuna napadaci sjedaju u auto normalno, policija u svoje auto i to je to.

Inace policajci su jako fizicki spremni, to je strasno LOL Jedino sto znaju dobro je sakriti se sa radarom i pecati ako ides malo preko ogranicenja - to im odlicno ide.A to sto te sutra neko moze ubiti samo tako, otudjiti ti vrijednu imovinu i slicno, ma to nije vazno.

P.S Svaka cast izuzecima, vidim neki dan je jedan policajac spasio djevojku od utapanja.

Tih kako kazes izuzetaka je mnogo, ko god je danas primljen u policiju kod nas u RS je spreman kako mentalno tako fizicki, a vjerujem da je slicno i u FBiH.

Jedini problem su stare podguzije koji su na radnom mjestu decenijama i ciji je rok trajanja davno istekao, pa traze gdje ce ubosti “cenera” za burek i jogurt.

Eh te mlade ti posalju, kad zajebes nesto, pa te oni u jednoj prostoriji u stanici malo provuku kroz sake :smiley:

Naravno ima spremnih, ali ima i manje spremnih - ti sto su na radnom mjestu decenijama.

Tako i treba :smiley: