Cane - Ivan/Dijana Jukić - prijevara

Jel to onaj lik Cane bese sto je nekome bio radio sajt, a taj mu uplatio skoro pa duplo vise :blush:

1 Like

zanimljivo, meni kad je slao neku ponudu za seo, koristio je radove ove firme kao svoje reference

http://www.in-stranica.com/kontakt/

doduse sve mi je bilo sumnjvo pa nisam usao u posao s njim

da

OMG taj Cane bi i mene upecao. Pa cak smo vodili i razne razgovore. Moram podici razinu obrane od scama na Defcon 2.

2 Likeova

Hahaha force field shield up :slight_smile:

Ali koji je to patološki slučaj, kakav šizofreni ludak. on lažira cele teme koje traju i traju i traju… na primer - http://wmforum.geek.hr/t/preuzete-slike-sa-drugog-web-shopa-a-onda-dobio-tuzbu

edit: i dobro sam ja rekao u toj temi…sve je smrdelo…kinezi tuže za krađu autorskih prava pfffffff

1 Like

Da i u tom topicu on tvrdi da je dobro, da ce paltiti jer mu se neda zezati i mi svi pricamo s njim i sad se bojimo uzeli public imagese koji se slobodno sire.

Sad moram ici gledat sve njegove topice i vidjet sto je sve krivo, jer taj covjek ne samo da je opljackao tu jednog naseg kolegu nego je i napunio forum sa kojekakvim laznim informacijama.

EDIT:
Nemojte ga slucajno delete, treba ga bannati, staviti mu oznaku scammer i nek se vidi u svakom topicu u kojem on je pisao, tako da znamo.

EDIT:
Policija nasa je u banani, ali mislim da mozes naci likove koji bi za 1000 kuna rijesili ovo, a cini mi se da se radi o nekom smrkljivcu onda bi ti to rijesili i za 500 kuna. Tak da ti ostane 2000. (P.S. nebi bilo nasilja niti sile, ali vjeruj mi da bi doticni srao u gace)

1 Like

Telefonski imenik također izbacuje:

JUKIĆ DIJANA
Karta
Vodovodna 6
51000 Rijeka
091 6050528

naravno mobitel nedostupan

ovaj vikend idem dolje i ako treba kampirat ću dok nekog od glavnih aktera ne nađem

Hey, ajd razmisli. Ako nisi u tom poslu nemoj ici kampirat, uzmi nekog tko ce to odradit. Nikad neznas kakva je osoba s druge strane zice, mozda je okorjeli kriminalac, drogeras kojemu je moralni kompas posemeren pa da ti se ne dogodi nesto za 2000kn.

Uzmi nekog za 500 kuna vjeruj mi rijesit ce posao bez problema.

3 Likeova

Da, opasan ludak, ali nije loš, vidis kako je stvorio sliku sebe kao nekog štreberčića koji poštuje zakon i plaši se istog, izmiruje svoje obaveze idt…sve u svemu ne bih bas rekao da je balavac , ok je prevarant radi strpljivo i dugo, ne radi loše…

2 Likeova

radi se skoro o 19 000 kn…tako da

dali imamo ovdje s foruma nekog iz rijeke?

Da, slazem se da je sofisticiran, a ja mislim da je neki smokljo jer tko ce 6 mjeseci stvarati sliku na forumu?

I kakve su ovo prevare dosle na balkan, pa ovog nije bilo prije. Kladionicari, pa onda one scam igre tipa sto sam ja pisao, i to sve legalno se odigrava u kaficima, i sad ovaj koji na forumu ceka da nekog upeca.

Ako se dobro sjecam on je i hosting prodavao? I pravio webstranice razno razne i pisao da je sklopio poslove, malo mi je bilo cudno kako je toliko poslova sklopio.

Sto bi trosio vreme na njih, odmah u policiju i natovari im sve moguce tuzbe, pare na lep nacin izvuci neces ovako mozes mozda izvuci pare + strpati ga u zatvor.

Inace pokusao je i mene da zajebe na jako naivan nacin, cak deciji al nije uspelo, samo sam se suzdrzao da mu ne kazem svasta na pp pa kao nisam zadovoljan i prekinuo odnos, al klasican je scam bio.

Ukoliko se ne varam cifra je 2500 eur ? Nije mala cifra za 6 meseci stvaranje slike na forumu…mislim da mu se dobro isplatilo…

Izvinjavam se na off topicu , neću se više javljati. mislim da su @rootkezza potrebniji komentari kako da povrati pare i reaguje

trebao si to otriti onda i objaviti da se neko drugi ne zajebe kao sto se zajebao,

1 Like

U bogte nisam znao da je bitcoin toliko vrijedan.

Evo mozes prebacit dug na tvrtku, dobis vraceno 15%. Ali vec si trebao biti na policiji.
Steelmaiden ti dade IP. I andju ga iste sekunde, osim ako nije i IP spoofao…

sve ok man…svaki info je dobrodošao

naravno otic cu i u policijsku postaju ako ne rijesim mirnim putem

nisam odmah išao zato jer me odugovlacio da će vratiti

Ma kako ces mirnim putem?

Ako si dosad mislio da je nesto krenulo po zlu, kad ti je poslao sliku koju si u googleu provjerio i vidio da je iz 2015 onda znas koji mu je clilj. On je cilj svoj napravio, sad samo treba vidjeti koliko je dobra nasa policija i koliko je tog scamera tesko nac.

nekog cu naci u to ne sumnjam…dijanu ili njega

zanima me šta će reći dijana na to koja je primila novce

Pripazi, vrlo vjerojatno su skupa u tome. Ako nisi spreman za fizicki obracun bolje neidi na adresu. Ali ti savjetujem da prijavis policiji, bas me zanima sto ce reci i napraviti i koliko ce im trebati da to sve srede.

Isto me zanima dalic es razgovarati sa nekim IT Policijskim strucnjakom ili ce te otvorenih lalofki gledat sto pricas.

Nakraju mislim da tako veliki iznos nekog utjerivaca lako nadjes, ali onda si opet popusio lovu jer on uzima oko 10%

EDIT:
Ako vec zelis ici, uzmi nekog sa sobom, ako su oni 2, onda uzmi 4 covjeka, pa da budete brojcano jaci…