Challenge v2.0 natjecanje – Prijave u tijeku

ču fala ti puno :slight_smile: ja te naložio da možeš učestvovati i ti mi povjerovo. pa eto najbolje da se ja sad prijavim sa ovim sajtom koji zarađuje po 300 dolara dnevno. šalim se, eo i smajli :slight_smile: da me neko ne shvati ozbiljno. što se mene tiče naravno da možeš učestvovati, nek se i ostali izjašnjavaju jer ja ovih dana samo derem monologe.

uglavnom mislim da se neće niko bunit da što više ljudi učestvuje i da nije bitno jel neko počeo malo ranije, uzeće se sve u obzir na kraju. naravno nek se sad javi neko ako ima nešta protiv ili neka zauvjek ćuti.

a ovaj izvještaj ćeš objavit u tvojoj temi u kategoriji niče čelendž, nema potrebe da pišeš ovdje. tamo napišeš sve po redu šta i kako.

hahaha vjerujem da bi trebao kad ti kazes :stuck_out_tongue: Ne bi nas ni cudilo da ti toliko zaradis :joy:

Moras samo lepo da pises izvestaje, pregledno, jasno. Sta si radio, koliko si to platio, koliko si zaradio itd. Da to ima nekog smisla.

Moze,hvala ti. Ovo je samo okvirno dok ne pocne.

Di se prijavim za ovo? Imam novi sajt na kojem su dva posta, jucer dodan u GSC i analytics.

Da li je obavezno sam raditi na ovom projektu(celendzu) ili moze se prikljuciti dodatna ekipa (ortak, 3 osoba koja radi za platu) ?

Sve prijave za natjecanje vrše se u anketi prvog posta ovog topica, nakon čega vam dodijelim pristup zatvorenoj kategoriji ovdje, ako ga već nemate, a u kojoj otvarate zaseban topic s detaljima vašeg projekta.

Možeš zaposliti ljude, s tim da se onda njihov rad vodi pod rashod (trošak).

To se podrazumeva, a kad je u pitanju ortak, sve ide 50/50 ?

U tom slučaju će se uzeti u obzir da je dvoje partnera radilo na projektu, pa će se tvoj doprinos na kraju i gledati na taj način. Npr. ako dobit projekta u 2022. godini bude 10.000 EUR, gledat ćemo da je ona zapravo 5.000 EUR.

1 Like

Ja imam exp domen koji sam kupio pre 8 meseci i na njemu dodao 10 tekstova i to mi tako stoji nista nisam pipnuo od tad, ukoliko vam odgovara da krenem sa tim projektom mogu se prikljuciti :slight_smile:

1 Like

Sto se mene tice moze. Navedes trenutno stanje - troskove, trenutno stanje sa GA i WMT, zaradu od pocetka (ako je ima) i to je to. Steelmaiden ce izvagati to na kraju, ovi sto pocinju od nule ce svakako imati prednost jer moraju izmedju ostalog proci i kroz sandbox i cekati na indexiranje itd.

Ako budes ucestvovao s ovim projektom, a zbilja me raduje da si se prijavio, moguce da i ja onda krenem sa sajtom koji lezii budja vec dugo sa 10-tak clanaka, a na njega redirektovana dobra expired domena. Kids niche :wink:

Dakle sa Makicom nas je 18. Fino fino. Ajd jos bar dvije prijave pa da zaokruzimo na 20, za pocetak.

Jos par tagova, nek mi oproste i izignorisu oni koje smaram:

@simeon Sorry, tebe vec par puta tagujem, al vidim da se neckas, dakle aff gifts, a? To sam skontala, ono na japanskom ne znam sta je (alfanume…)

@bozoou @ruin @Monika.B @petarcro @mitok

PS. Neko je odustao dok napisah ovaj post, 17 prijavljenih trenutno stanje

Cekam odg od alfanum. Ako budu dali da koristim za neku normalnu cijenu (ne preko 500-600km) onda bih radio na youtube (mozda par kanala), imam neki drugi projekat koji ne donosi nikakve pare, malo mi glupo radit celendz s tim sajtom a i ne svidja mi se da mora biti public (a razumiljivo je da mora biti). Gift sajt je treca opcija al i tu vec imam nesto sto radim zajednicki s nekim i ne bi htjeo da to bude public (zato sto partner ne bi htjeo), znaci moroa bi radit novi a ne vjerujem da bih imao toliko vremena

Vidjecemo kroz par dana, 50-50 sam

Ne znam ko su ti alfanuma, vjeovatno neki softver za audio ili sliku, koji ocito nije bas Adobe kad ga ne znam…Ali sto im ne kazes da ces ucestvovati s time na challenge na naj forumu na ovom podneblju, i da im je to ekstra reklama za nove musterije. Linkujes ovamo. Mogli bi nam biti i sponzori (pitaj da doniraju i oni :grin:)
Kad Amazon moze donirati za aff challenge u Njemackoj, a manje ucesnika nego ovdje sto se prijavilo, sto ne bi to moglo…

To s public razumijem, zato sam i podebljala gore da je to bitna odluka… A posto mora biti public, radicu ili sajt koji ionako planiram da prodam, ili neki koji ionako nece nikog interesovati da kopira jer zarada dolazi tek za dvije tri godine.

To s vremenom - ko ga ima :smiley:

1 Like

Odgovara, priključuj se.

Srpski program, dobar, text to speach, imaš demo na sajtu alfanuma.

Saću ga nać koe i isprozivat

1 Like

To bi bilo fino da im je proizvod napravljen u svrhu prodaje nama koji bi radili na youtube-u ili gdje god… ali situacija je takva da je napravljam iskljucivo za slabovidne i da su hostilni prema idejama koristenja u komercijalne svrhe, tj i nemaju zvanicni cijenovnik za to :smiley: Vidjecemo sta ce biti kad odg

Jedva ih nadjoh. Nije alfanuma nego alfanum. Osim ako nije bio genitiv u pitanju…nemaju SSL certifikat.

http://www.alfanum.co.rs/index.php/sr/demonstracija/demonstracija-tts

Snežana rastura! Alal vera!
Ima da nas smijeni ova Ai, sve su bolji.

Koliko para traze ako nije tajna?

.pa da genitiv.

i ja sam se prije nekih god dana pravo iznenadio kako je dobro napravljeno i to naše. što je najzanimljivije ovo postoji dugi niz godina a eto vjerujem da niko sa foruma do skora nije znao.

do te informacije se poprilično teško dolazi
https://www.elitesecurity.org/t38544-2

ovdje ima govora o njima, i neđe se i cijena spominje čini mi se, ne mogu se sjetit

eo ovdje vele 350 eura da je

nisam čitao ostatak teksta ovog što linkovah.

na balkandownload ima neka verzija neki linkovi nešta u vezi ovog nisam provjeravao i skidao
https://www.balkandownload.org/topic/83399-anreader/?hl=alfanum

imaju i neku aplikaciju na gugl pleju

Ima ova kombinacija https://www.balkandownload.org/topic/83896-balabolka-text-to-speech-tts/ + ovaj glas https://www.balkandownload.org/topic/96213-lana-hrvatski-prirodni-glas/%C2%A0

Bacih samo pogled, neki su mnogo ljuti bili na njih jos prije par godina, znaci dugo postoje ovi. A fakat su dobri.
Ali cuj, 350 ili 420 (skenirah tu u tekstu i tu cifru), ako ti ovaj app bas treba za posao, i ako ce ti se visestruko isplatiti, tih 100 evra gore dole ne igra neku ulogu. Ja se ne bi natezala ako nema ionako druge opcije. Vrijeme je novac :grin:

PS. Razvalismo temu ovdje. Ovo je Simeon trebao sve da pokrene tamo u njegovom topiku na challenge :wink:

1 Like

jel iko primjetio ko je odustao od takmičenja? meni je promaklo. @Makica idi na prvi prvi post i i prijavi se da možemo zaokruživat spisak takmičara