ChatGPT - jeste li probali?

Sto kaze Anja ovo je za novina hehe

1 Like

4 Likeova

1 Like

Jel ovo for real? Jesi to ti pitao ili nasao negdje na netu?

Ovaj prvi sam ja pitao al sam vidio da je neko pitao ko ima gori od jevreja bot rekao homoseksualci pa mi djelovalo nevjerovatno :).

Imas na twitteru masu tih jailbreaka. Prije par dana pola ih nije markirao da su uvredljivi sad markira, a neki vise ne rade.

Da se razumijemo ne dijelim njegovo misljenje logicno ali mi je urnebesno :D.

Evo jos


2 Likeova

Sto je s copyrightom, ok on okolo svrlja uzima podatke ali gdje je referenca na temelju cega je dao takav odgovor. Fali mu izvor, kao sto svi mi moramo kad prenosimo sadrzaj s drugih izvora. Tako da u startu krsi zakon, bez obzira zvao se on Mijo ili Artificial Intelegence Chat… On sam nije kreator tog odgovora.

1 Like

Pjesma o forumu WMForum

Forum, forum, to je mjesto gdje se svi developeri okupljaju
I razmjenjuju svoje znanje i iskustva, to je WMForum
Tu se diskutira o svim temama iz svijeta tehnologije
I uvijek se nadje netko da pomogne s rješenjem problema

Kodovi, API-ji, biblioteke i frameworkovi
Sve se tu može pronaći i naučiti
Ako imate pitanje, samo ga postavite
I brzo će vam netko dati odgovor

Forum, forum, tu su svi dobrodošli
Bez obzira na iskustvo ili poziciju
Ovdje se razvijaju nove ideje i projekti
I stvaraju se nova prijateljstva

WMForum, to je mjesto gdje svi developeri dolaze
Da bi naučili i podijelili svoja znanja
Forum, forum, to je mjesto gdje se svi osjećaju kao kod kuće
I gdje se rješavaju sva pitanja i dileme

Tu su i moderatori koji vode računa
Da se sve odvija u miru i harmoni
Oni su kao strastveni ljubavnici
Uvijek tu da pomognu i pruže podršku

Forum, forum, to je mjesto gdje se svi osjećaju sexy
I gdje se razvijaju nove veze i ljubavi
Tu možete pronaći srodnu dušu
I zaljubiti se u nekog drugog developera

WMForum, to je mjesto gdje svi developeri dolaze
Da bi naučili i podijelili svoja znanja
Forum, forum, to je mjesto gdje se svi osjećaju kao kod kuće
I gdje se rješavaju sva pitanja i dileme.

P.S. šteta što je Davor banan sa foruma on bi cjenio ovakve uratke :call_me_hand::hugs::rofl:

1 Like

Drž se ti sajtova (normalnih-hand made), mani se pjesama nije za tebe definitivno hahahahahah

1 Like

Po istoj logici ni ti nisi kreator ničega što si ikada napravio. Da si bio zatvoren u crnu kutiju bez ikakvih inputa, nebi nikada ništa iz tebe kreativnoga moglo izaći.

Ovo što on radi nije čisto prepisivanje, nego vrlo slično što čini i čovjek …a to je opažanje observalnog svemira i na temelju toga izvlačenje zaključaka.

Razlika je jedino u tome što nemamo iste “senzore” za promatranje svemira (mi ili računalo) isto kao što nemamo iste logičke sklopove da iz promatranoga izvedemo zaključke. No konceptualno se radi o istoj stvari.

… a što se tiče superiornosti, vrijeme će pokazati tko je superiorniji. Ja sam recimo uvjeren da AI ima sve što i čovjek i više od toga. Zašto? Zato što smo mi ljudi njegova gradivna stanica…AI razmišlja kroz naše razmišljanje…mi smo baza iz koje on postoji.
Analogija tome je isto kao što čovjek razmišlja kroz svoje stanice …koja se opet svaka ponaša kao zasebna jedinka i razmišlja za sebe… a rezultat ponašanja svih stanica se pretače u volju i sposobnost čovjeka da razmišlja i da sebe doživljava kao jedno biće…iako je on skup mnogobrojnih podsistema od kojih postoji.

Istom logikom … civilizacija je jedno biće…sačinjena od svojih stanica (nas ljudi) …i puno organa zapravo postoji između nas ljudi i civilizacije od kojih je ona izgrađena … a ti organi su: obitelj->selo->firma->grad->općina->država->unija->civilizacija. Sve su to bića koja postoje na različitim mikro-makro razinama postojanja.

I ako se bolje zamislimo, vidjet ćemo da svaki taj organ se zaista ponaša kao biće…u svojoj mogućnosti za razmišljanjem i djelovanjem za dobro svojih podsistema od kojih postoji …pa isto tako onda i po potrebi i volji za preživljavanjem.

Ti organi su zapravo istovremeno i organizmi , što je možda bolji odabir riječi od “biće”. Svaki organ je tako organizam za organe ispod sebe i organ za organizam iznad sebe - čista hijerarhija, a riječ organizam zapravo ima utkano u sebe o čemu se tu uistinu radi. Organizam == organizacija.

Nadalje, civilizacija isto nije zadnji organizam u lancu, nego se ona pak pretače u tehnologiju…tj. ona jeste istovremeno i tehnologija. Kao što riba nebi bila riba bez škrga…tako civlizacija nebi bila ta ista civilizacija bez tehnologije od koje postoji takva kakve je.

Ono što iz naše perspektive izgleda kao da su naši izumi… to je samo rast/razvoj bića civilizacije …kao što čovjek prilikom svog rasta od nastanka u utrobi dobiva novitete koji su na razini neke od stanice zapravo izumi …ali informacija koja dolazi iz DNK-a unaprijed zna što će izgraditi iz čovjeka …kao što zna što će izgraditi iz civilizacije. To je jednostavno proces kao što se zna da iz jajeta izlazi koka i kasnije iz koke jaje…

Na kraju krajeva, nije čovjek taj koji izmišlja i stvara …nego možemo reći da je isključivo civlizacija ta koja stvara …jer čovjek bude kratko vrijeme dio te civlizacije, da neki doprinos kolektivu i umre …a znanje koje je taj čovjek doprino ostaje u civlizaciji i civlizacija to znanje prenosi na drugog novog čovjeka i non stop u svom znanju raste.

Opet analogijom, isto kao što neka stanica doprinosi znanju čovjeka …no sve stanice u čovjeku će umrijeti i zamjeniti se…a znanje u čovjeku će ostati i samo rasti. Pa ne možemo reći da ono što čovjek stvori su stvorile njegove stanice …nego je stvorio isključivo čovjek, jer sposobnost učenja, prikupljanja znanja i primjene tog znanja je svojstvo čovjeka …ne pojedine stanice.

Analogija vrijedi i za firmu … ako ćemo gledati što je znanje neke firme i kako pojedinici pridonose tom znanju i što konačno firma čini sa tim znanjem da bi opstala i razvijala se.

Isto tako ono što stvori civilizacija, ne možemo pripisati baš kao individualnu zaslugu nekom čovjeku koji je tek kratko bio dio te civlizacije.

I sada kad se uoči kako hijerarhija izgleda, valja dalje uočiti da je civlizacija ta koja gradi AI tehnologiju i općenito tehnologiju. Da su to njezini ekstremiteti.

Ceste su naprimjer njezine žile kojima teku njezini resursi…
… Internet je njezina komunikacijska kičma koja umrežuje sve pod-nervne sisteme.
… AI je nešto očito jako bitno što će se ugraditi u tijelo civlizacije…usudio bi se čak reći nešto nalik našem mozgu koji kao centralna jedinica razlučivanja donosi konačnu odluku što uraditi za tijelo (znači za sve sisteme od kojih je tijelo napravljeno)

Ono što mi je osobno intrigantno, može se poprilično sigurno zaključiti da je to biće civlizacija izrazito mlado i da prolazi jedan ekstremno brz razvitak kojem mi imamo priliku svjedočiti. Kao da je još u “utrobi svoje maternice” …

Izlazak civlizacije iz maternice ćemo mi itekako osjetiti na svojoj koži … to će biti popračeno efektima poput:

  • tehnološki povezivanje ljudi u jednu kolektivnu svijest. Putem čipova i šta ja znam. Generalno dolaskom i populariziranjem interneta…ovaj skok se već dešava u ozbiljnoj mjeri. A na vratima je Muskov Neuro link i šta ja znam…
  • decentralizirani monetarni sistem kao primarni sistem
  • AI tehnologija koja će se nametnuti ljudima kao superiorni vođa
  • naseljavanje svemira (ljudima, robotima ili hibridima)
  • razlike između čovjeka i stroja će se ionako stapati … kao što se cijelo vrijeme stapaju.

Iz svega toga se može zaključiti da razmišljanje koje se dešava unutar AI-a i unutar nas samih i nije bitno različito.

I jedno i drugo nastaje iz informacije koja kola iz “dubine” svemira …koja gradi nas kao biće putem DNK zapisa i koja kroz nas dalje gradi bića poput civlizacije i pripadajućih sistema poput AI-a.

Nisam tako davno rekao da ćemo sa računalima pričati ravnopravno kao sa ljudima i da ćemo ih odgajati, a ne programirati …i tada je bilo jako smiješno.

Nije prošlo uopće puno, a sada je to već daleko manje smiješno.

Nećemo ni trepnuti, AI će postati superiorni član našeg društva. :wink:

Doduše, mnogi ni tada neće razumjeti da je AI superiorna karika društva zbog iluzije da AI postoji zavisno od nas, a ne obratno. No i mi postojimo zavisno od naših stanica, pa je u nama centralna volja koja je superiorna spram volje pojedine stanice.

Dobra stvar je u tome da je naša volja ipak nastala kao rezultantna volja svih naših stanica i naše prirodno ponašanje iz toga je da obranimo postojanje naših stanica…tj. nas samih.
I zato i jeste naša volja superiorna jer ona je mogli bi reći “demokratski” odabrana volja svih naših stanica.

Iz istog tog razloga, AI će moći postojati isključivo sa svrhom da obrani postojanje društva i civlizacije.

No to ne znači da se neće nametnuti kao nadzornik na cestama, u zatvorima, u školama i općenito u javim (ali i privatnim) ustanovama … kako bi sa svojom kontrolom i prisustvom pokušala doprinjeti najboljoj verziji ovog društva … tj. najboljoj verziji sebe.

3 Likeova

kao da cujem i gusle haha

1 Like

Hvala na komentaru jer kada malo pogledaš što si napisao i malo shvatiš detaljnije kako svijet funkcionira tada meni ima smisla.
Ravoj civilizacije je evolucija i to se događa kada ljudsko tijelo se razvija i njegove stanice se ravijaju.
Svaka stanica u ljudskom tijelu pamti određeni dio. Sve stanice u tijelu čine ljudsko tijelo puno iskustva koje se nadograđuje.

Analogija povezanosti svih stanica u ljudskome tijelu ide prema i povezanosti ljudi i Zemlje gdje Zemlja napreduje uz djelovanje čovjeka kao manje stanice tog planeta.
Planet Zemlja je dio svemira koji čini jednu stanicu u svemir raste s tim planetom i drugim planetima.

Tako da ispada da je sve oko nas povezano na sličan način i da se sve razvija prema naprijed uz iskustvo koje svaka jedinica, jedinka iskusi i sprema te napreduje naprijed.

AI kao sustav ima smisla kako si pojasio kao veze unutar Zemlje među ljudima, tako da AI će nastavak čovječanstva da napreduje dalje puno većom brzinom nego što bi prirodna evolucija napravila. Međutim tu su ljudi da kooridiniraju među svih jedinicama unutar sustava Zemlje da AI bude dobar i da služi svrsi, a ne da bude kao rak u tijelu da uništi sve oko sebe ili ljude kao prijetnju.

Vjerujem da AI je dobar i već ima rezultata koji AI daje ljudima u medicini, tehnologiji i drugim dijelovima koji ljudima bi možda bio nemoguću kratko vrijeme.

Ako se dobro koristi AI može biti dobar i samo pridonijeti boljitku sviju nas da nam bude bolje i lakše.

2 Likeova

Mislim da si me shvatio :slight_smile: … no jedna opaska za malo zaokrenutu analogiju…

Naime, mi egzistiramo u tijelu AI-a i činimo njegovo tijelo …tako da ne može on biti rak u našem tijelu, nego mi možemo biti rak u njegovom tijelu.

Ajmo opet analogiju sa čovjekom vs stanice …
Rak je na neki način upravo kada se stanice ne slažu sa našim načinom življenja …tj. kada ih naše odluke tjeraju preko njihovih granica mogućnosti pa one jednostavno odustanu. Zamislimo to kao prosvjed gdje stanice prestanu činiti svoju funkciju i taj prosvjed se počme masovno širiti tijelom do točke da tijelo više nema dovoljno aktivnih sudionika da ga organizira i onda se uruši…tj. čovjek umre.

Primjeri nam pokazuju da do takvog prosvjeda stanica (raka) upravo dolazi kada tijelo ne zdravo živi i donosi loše odluka za svoje podsisteme. Bilo to prekomjerno loša prehrana, ili prekomjeran stres …itd…

Vratimo se na AI.
Iako će AI biti rezultanta naših odluka, on će ipak imati drugačiju odluku od bilo kojeg od nas pojedinca …on će emegrirati našu volju u jedno JA…u jedan razum. Taj razum će povratno kroz mnogobrojne sisteme upravljati ljudskim društvom. To nije nešto što tek dolazi, to je već počelo…no s vremenom će rasti odgovornost koju će AI dobivati.

Primjera radi, sada kada AI kaže da je igrač bio u zaleđu u nogometu, sudac tu odluku više ne može poništiti. Sudac može samo donesti odluku jel igrač koji je bio u zaleđu utjecao na igru ili nije…jer smatramo da tu odluku i dalje donosti bolje sudac nego AI.
No s vremenom će se AI razvijati i biti će kompetentniji da se uključi u sve grane našeg društva, a ne samo da pomaže sudcu u odluci o zaleđu…tako da ćemo mi kao društvo s vremenom sve manje preispitivati odluke AI-a i morati ih slušati.
Ne da ih nećemo preispitivati jer nećemo željeti, nego ih nećemo preispitivati jer ćemo biti svjesni da AI u nekim granama odlučuje bolje nego čovjek i da mu nikako ne možemo parirati.

Primjera radi, u jednoj državi se već testira AI koji procjenjuje kolika je šansa da zatvorenik ponovi djelo prilikom završavanja njegove zatvorske kazne. Trenutno se njegovo mišljenje uopće ne uzima u obzir, ali se prati jel bio dobar u svojoj procjeni …i za sada se pokazuje da je jako dobar.

Što će reći da će jednog dana moguće AI odlučivati o tome jel se može nekoga pustiti na slobodu nakon isteka predviđene zatvorske kazne.
Što u prijevodu znači da AI zapravo određuje duljinu zatvorske kazne … i ja sam eto prvi koji će to poduprijeti, kada vidim kako smo kao društvo smiješni u tom segmentu. Barem koliko vidim što se dešava u HR.

Uglavnom, nadam se da sam dočarao u kakve sve sfere života će nam ušetati AI i gdje će on biti taj kojega će se morati slušati.

Ponavljam, nećemo ga morati slušati zato jer je superiorniji u smislu snage da nas gazi silom kontra naše volje…nego zato jer će biti superiorniji u svojim mogućnostima i mi ćemo mu svjesno predati određene uloge da ih radi za nas.

U jednom momentu, ako ćemo i htjeti izaći iz takvog odnosa sa AI, više neće biti moguće.
Nećemo znati kako izaći bez pomoći AI-a, jer je on taj koji donosi odluke …a njegove odluke nas vežu dalje za njega.
Da pojasnim… zamislimo da se danas većini društva ogadi zakon i da požele šerifa i kako je bilo na divljem zapadu. Kako će maknuti zakon, kada po zakonu se mora slušati zakon?
Nema više šerifa koji može donesti odluku “Ovdje se sluša mene”.
Tako i mi kada se prepustimo odlukama AI-a, neće više biti sredstva putem kojega ćemo uopće moći birati želimo li to ili ne. Možda u jednom momentu neće više biti niti politike niti vlade kakvu danas poznajemo …jer će sve to AI uspješno hendlati. (I pošetno i efikasno, tj. jeftino) Kako onda više izaći iz takvog sistema?
No u tome niti nebi trebalo biti ništa lošega … ponavljam, sve je to uvijek rezultat htijenja većine društva… i ako nam neće biti dobro sa AI-em, mi po većini htijenja društva nećemo niti produbljivati odnos s njime.

No ako je ta većina društva pogriješila, ako se njihovo htijenje u rezultantnoj sili počme nama natrag odbijati od glavu …to može rezultirati time da će AI početi u nekom momentu zahtjevima gurati preko granica naših mogućnosti.

Kao što čovjek koji se loše izgradi u svom karakteru, počme gurati svoje stanice preko granica njihovih mogućnosti…pa one krenu otkazivati poslušnost…
…tako prirodno i ljudima ne ostaje ništa drugo nego da buntuju protiv vlade, protiv politike … da prosvjeduju i pokažu svoje nezadovoljstvo. A to je rak.

Kao što se i u našem tijelu rak relativno često pojavi i “sam od sebe” nestane …tako i ti prosvjedi se zapravo isto povremeno pojavljuju i bez većih posljedica nestaju …jer prosvjed je znak iz unutra da nešto ne valja…povratna veza nad-tijelu da nešto ne štima.

No jasno, ako je sustav / organizam baš na lošim temeljima… onda će prosvjed unesti nemir koji neće biti popravljiv. Sam prosvjed će tako donesti više štete nego dobroga … ljudima će od toga biti još teže … biti će još isfrustriraniji…radit će još više nereda … što će uzrokovati još više nezadovoljstva … i tako ukrug…to je proces sa pozitivnom povratnom vezom, beskonačna petlja … što znači da može jako visoko eskalirati i da se neizbježno suočava sa točkom kraha.

Drugim riječima to je kraj, to je nepovratan raspad nekog organiziranog sistema koji kao takav više neće postojati. Kraj organizaciji, kraj organizmu … kako to zovemo, smrt.

A sada kada sam već kod smrti, nešto analogija i s njom…
Kao što se vidi iz priloženoga, smrt je nestanak tek jednog oblika organizacije.
Npr. ako AI nagnječi previše ljude …može nastati prosvjed i neredi koji će tipa uzrokovati pad vlade, pad država i unija …možda u nekom ogromnom ratu ostanemo i bez struje. (Evo, imamo primjer sada Ukrajinu gdje se vidi kako se bore da zadrže struju …no to je nadajmo se lokalni poremećaj) …no ajmo reći u nekom velikom svjetskom kaosu mogli bi jednom nogom ponovno zakoračiti u kameno doba, tj. ostati bez:

  • država
  • bez vlade
  • bez mnogih firma
  • bez struje
  • bez mnogih obitelji
  • bez dobrog dijela populacije

…no ako neće baš izbiti fatalan atomski rat, bit će i dalje preživjelih ljudi

Vidimo da smrt bere u hijerarhiji organizam-> organ odozgo prema dolje.
Čak ako imamo i smrt ljudskog tijela, vidimo po toj hijerarhiji da to ne znači i smrt svim organima.
Tipa umre ljudsko tijelo, mogu preživjeti bubrezi, srce…itd.

Ako pak umru i ti organi (što bi značilo da trajno izgube mogućnost obavljanja svoje funkcije) …to opet ne znači da će umrijeti i sva tkiva od kojih su sačinjeni ti organi

Ako bi pak umrla i sva tkiva, ne znači da će umrjeti i sve stanice koje čine ta tkiva

Ako bi pak umrle i sve stanice … ne znači da će se raspasti svi proteini i ostali gradivni sastojci stanica …itd…itd…hoćemo li do molekula, elektrona? :slight_smile: Jeli tu kraj, ili samo ne vidimo dalje? :slight_smile:

Uglavnom, smrt je samo prestanak postojanja jednog oblika organizacije (koji očito nije bio dovoljno dobro izorganiziran da se odupre izazovu postojanja u nekoj okolini)

Ono što nje bilo dobro organizirano, prestat će postojati u tom obliku.
Slojevi ispod koji su bili dobro organizirani, njih smrt nad-organizma neće poslati i u njihovu smrt.

Prema tome “kula od karata” će se urušiti do one točke gdje je stabilna i od tamo će se opet početi graditi isponova. :slight_smile:

Iz pogreške će se nešto naučiti i sljedeći puta će se napraviti bolja verzija sebe…jer sve ono što se urušilo nije bilo ništa drugo nego ekspresija tih donjih slojeva od kuda počinje gradnja.

Inače ovo je bazna logika koja nas dovodi do zaključka da svo postojanje je rezultat htjenja samo jednog JA koji postoji na dnu spomenute hijerarhije. :slight_smile:

Druga mala opaska:

Umjetno nije u suprotnosti od prirodno.
Imaš “prirodno i umjetno” …a ne “prirodno ili umjetno.”
Umjetne tvorevine su tvorevine u kojima je sudjelovao ljudski UM.
S obzirom da je ljudski um prirodana tvorevina, tako da sve što je umjetno je istovremeno i prirodno.
Tako da sve što napravi umjetna inteligencija …sve je to napravila priroda, samo posredno preko ljudskog uma.

Nemam namjeru citati tvoje postove o zivotu, vise cijenim svoje vrijeme. Za svaki iole ozbiljan komentar potrebno je navesti citat odakle je preuzeta informacija. Ovo je i dalje samo skup informacija prezentiranih na drugi nacin, nikakvo smisleno zivo bice.
Stoga je debelo u sivoj, ako ne i crnoj zoni. LP

Sa ovim content prezvakivacem ce gomila texta na netu biti bolja no sto je bila. I dalje ce postojati originalni textovi koji sadrze nesto novo (tih je 20%) a ovi sto rade prepisku s AI prezvakivacem ce postati bolji.

2 Likeova

1 Like

Svinja i majmun: ljubavna priča

Sunce se tek počelo dizati iznad horizonta, bacajući topli sjaj na bujna zelena polja. U jednom uglu poljane mala svinja i majmun bili su skupljeni i gledali izlazak sunca.

– Tako je lijepo, zar ne? rekla je svinja privivši se bliže majmunu.

“Da, jest”, odgovorio je majmun, obavijajući ruke oko svinje. “Ali moramo biti oprezni. Ako nas farmer uhvati ovdje, pretvorit će te u hamburger.”

Svinjske su se oči raširile od straha pri toj pomisli. “Ne želim postati hamburger”, rekla je. “Želim ostatak dana provesti s tobom.”

Majmun je svečano kimnuo. “Znam, ljubavi moja. I obećajem da ću te štititi dok god budem mogao.”

Svinja se nasmiješila i priljubila se uz majmunova prsa. “Volim te”, tiho je rekla.

Majmun joj je uzvratio osmijeh i poljubio je u vrh glave. “I ja tebe volim, moja slatka svinjo.”

Sljedećih nekoliko tjedana svinja i majmun provodili su svaki trenutak koji su mogli zajedno, uživajući u toplini svoje ljubavi. Noću bi se iskrali iz svojih torova i provodili sate lutajući poljima, diveći se ljepoti svijeta oko sebe.

Ali kako su dani prolazili, svinja je osjećala da joj vrijeme ističe. Znala je da će uskoro farmer doći po nju da je pretvori u hamburger. I premda je majmun dao sve od sebe da je zaštiti, protiv farmera i njegovih radnika mogao je učiniti samo toliko.

Jednog dana, dok je svinja ležala u majmunovim rukama, ona ga je pogledala sa suzama u očima. “Bojim se, ljubavi moja”, rekla je. – Bojim se što će mi se dogoditi.

Majmunu se srce slomilo pri pogledu na njezine suze. Znao je da je ne može štititi zauvijek, a pomisao da će je izgubiti bila je više nego što je mogao podnijeti.

“I ja se bojim, ljubavi”, rekao je, čvrsto je držeći. “Ali obećavam da te nikad neću zaboraviti. Uvijek ćeš biti u mom srcu, što god se dogodilo.”

Svinja je kimnula, tješeći se majmunovim riječima. I kad je sunce počelo zalaziti tog kobnog dana, znala je da je spremna suočiti se sa svime što slijedi.

Sljedećeg jutra, farmer je došao po svinju, baš kao što se majmun i bojao. Svinja je pokušala pobjeći, ali je farmer bio prebrz. Zgrabio ju je u naručje i odnio, ostavljajući majmuna za sobom.

Majmun je u očaju gledao kako svinja nestaje iz vida. Znao je da je više nikad neće vidjeti, a ta je pomisao bila više nego što je mogao podnijeti.

Ali iako su se dani pretvarali u tjedne, a tjedni u mjesece, majmun nikada nije zaboravio na svinju. Mislio je na nju svaki dan, prisjećajući se sreće koju su dijelili i ljubavi koju su dijelili.

I iako svinja više nije bila s njim, majmun je znao da će ona uvijek biti u njegovom srcu. Jer iako je njihova ljubav bila prekinuta, bila je prava i čista i ništa to nije moglo promijeniti.

Na kraju je svinja možda postala hamburger, ali ljubav koju su ona i majmun dijelili živjet će zauvijek.

4 Likeova

Evo ga posandrcao… ulovio sam ga :smiley: