Chipoteka - iskustva

Nema puno trgovina koje se mogu pohvaliti s tri desetljeća iskustva. Počeli su kao dućan s elektroničkim komponentama, a danas se nalaze u osam gradova te kao online webshop Chipoteka.hr. Relativno često kupujem online, a novce trošim uglavnom na iste stvari koje Chipoteka drži u izlogu. Svejedno, nikad nisam kupovao kod njih i koliko se sjećam, tek sam jednom ili dva puta uopće bio na njihovom shopu.

Moju recenziju pročitajte ovdje. Kakva su vaša iskustva?

Na webu se nudi uni-t 151C multimetar a slika je od uni-t 151D, jel toliki problem stavit ispravnu sliku jer mnogi niti ne citaju specifikaciju nego samo pogledaju sucelje uredaja,tomu i sluzi slika. Muda labudova. Vidio ja u chipoteci taj multimeter 151D na slici ,na kutiji,kupio,dodem doma a to uopce nije taj model nego ut 51. Sutradan iso opet u chipoteku da se zalim i saznam da je ista slika za sve modele iz serije. Samo je negdje sa strane kvacicom selektiran model.Onda sam ga htio zamjenit za skuplji model 151C ali slika je od 151D, pokazem prodavacu sliku sa njihovog weba i donese mi 151C, i kad sam vidio da tip nema pojma sta prodaje,okrenuo sam se i oso.To je dovodenje kupca u zabludu.Cemu onda slike, bolje samo specifikacija i model nego kriva slika.Koda prodaju povrce na placu. Koda sam u sex shopu kupio silikonsku repliku konjske kite a u kutiji zapravo silikonska ljudska kita.Mislim,kita je super, debela, anatomski oblikovana. Ali nije konjska.Me razmete kaj vam ocu rec?